پس از یک سال از مذاکرات در هتل کارگران در استمفورد هتل شرایتون رای دادند در این هفته به نفع خود اولین اتحادیه قرارداد.

“من بسیار افتخار از همکاران ما برای قرارداد جدید” گفت: Mariela سانچز, خانه دار که مشغول به کار در هتل برای بیش از چهار سال است.

سانچز تا به حال در ماه نوامبر شده است, در میان هتل کارگران در اعتراض به آنچه که آنها به نام “نا امن” شرایط در هتل. یک شکایت با ایمنی و بهداشت شغلی مدیریت ادعا که خانهدار به طور معمول مجبور شدند به چرخ حدود 100 پوند چرخ با چرخ شکسته, لادن با مواد شیمیایی سمی.

هتل کارگران رای به داشتن اتحادیه در سال 2018 و پس از شده است اعضای محلی 217 از متحد در اینجا یک اتحادیه به نمایندگی از حدود 3000 هتل و غذا-سرویس کارگران در کانکتیکات.

جدید سه سال قرارداد محدودیت تعداد اتاق های خانه دار مسئول تمیز کردن به 16 اتاق در هر هشت ساعت تغییر.

این قرارداد همچنین باعث می شود مطمئن شوید که کارگران را مجبور شغل اگر هتل فروخته شده است — هر خریداران خواهد بود موظف به استخدام کارکنان فعلی خود را تشخیص اتحادیه و حفظ دستمزد و مزایای این اتحادیه قرارداد.

از یک جنبه مالی جدید اتحادیه قرارداد را افزایش می دهد پرداخت $1.40 یک ساعت بیش از سه سال از توافق با غیر نوک کارکنان گرفتن 15 دلار در ساعت در حال رشد به $15.90 بیش از دو سال است.

“ما بسیار خوشحال با این حل و فصل به خصوص پس از آن اجازه خواهد داد که کارگران برای بهبود توانایی خود را برای مراقبت از خانواده خود را با عزت و ارائه خدمات بزرگ به وسبک مهمانان گفت:” کانی Holt, اتحادیه ارشد مذاکره کننده و وزیر خزانه دار از UniteHere! محلی 217.

این اتحادیه همچنین نشان دهنده کارکنان در استمفورد هیلتون و گرینویچ هایت. قرارداد پوشش کارکنان در هایت منقضی می شود در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im