راه متحده ایجاد مواد غذایی اضطراری صندوق برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19

استمفورد — خانواده پرتاب به بحران مالی با توجه به COVID-19 بحران می تواند دسترسی, رایگان, تازه, تولید با یک تلفن ساده اسکن با تشکر به یک صندوق اضطراری آغاز شده و از طریق ایران راه Western Connecticut.

آلیس صندوق اضطراری — مختصر برای دارایی های محدود درآمد محدود شاغل — فعال خواهد شد صدها نفر از شرکت کنندگان در مواجهه ناگهانی و از دست دادن درآمد برای دریافت 20 دلار آزاد و سالم مواد غذایی در فروشگاه های مواد غذایی در هر هفته به مدت شش هفته گفت: Bridget Fox, سازمان تاثیر افسر.

“این جمعیت است که رفتن به بسیار تحت تاثیر این بحران گفت:” روباه اشاره کرد که راه متحده خواسته خود را در مورد نگرانی های بالا. “مواد غذایی افزایش می یابد و به بالای سلسله مراتب آنها. دانستن وجود دارد کمک کند وجود دارد — وجود چنین احساس تسکین.”

محلی های صندوق نزدیک به $200,000 و جداگانه ایالت بحران صندوق بهره گیری همه متحد راه در کانکتیکات مطرح شده بیش از $600,000 روباه گفت. غربی کانکتیکات سازمان در حال حاضر دریافت قوی پشتیبانی از همگام مالی Legg Mason Pitney Bowes هربرت و Nell خواننده بنیاد نوتون پس انداز بانک و Goodnow صندوق.

“برخی از مردم ممکن است گرفتن مزایای بیکاری ظرف چند هفته آینده و یا ماه اما بسیاری هنوز هم می شود زندگی بسیار تنگ بودجه گفت:” ایزابل Almeida موقت رئیس جمهور و رئیس اجرایی در ایران راه Western Connecticut. “با اهدای به صندوق شما ارائه رایگان مواد غذایی به افرادی که به آن نیاز دارید در حال حاضر برای تغذیه خانواده خود را.”

به عنوان همه گیر تکامل می یابد و نیازهای کسانی که به مبارزه ادامه به تغییر صندوق خواهد شد که انعطاف پذیری را به آدرس های اضافی نیازهای اساسی فراتر از امنیت غذایی روباه گفت.

United Way of Western Connecticut شده است با تمرکز بر نیازهای آلیس جمعیت است که واجد شرایط برای برخی از درآمد های دیگر مبتنی بر کمک پنج سال گذشته. در مارس 30, شرکت کنندگان شروع به دریافت $20 در تولید — دو برابر قبلی سود خود را از طریق سالم برنامه پس انداز.

سازمان دهندگان انتظار می رود به خدمت به حدود 600 شرکت کنندگان در آن 15-جامعه منطقه از طریق برنامه فاکس گفت. این منطقه شامل استمفورد به عنوان به خوبی به عنوان بتل Brookfield, Danbury, جدید, Fairfield, نیوزیلند, ریجفیلد و ردینگ در شمال Fairfield County, و Bridgewater, Kent, New Milford, Roxbury شرمن وارن و واشنگتن در Litchfield County است.

برای دریافت مواد غذایی, شرکت کنندگان نیاز به استفاده از خود را سالم پس انداز برنامه های موبایل و یا کارت در یک شرکت Stop & Shop خارج شده و یا اوج. این برنامه همچنین قادر می سازد شرکت کنندگان برای دریافت تا $50 یا بیشتر در تخفیف بر روی دیگر مواد غذایی سالم مانند شیر و تخم مرغ و نان سبوس دار.

بسته کمک های مالی بودجه نیز در دسترس خواهد بود برای پوشش دیگر نیازهای اساسی مانند آب و برق و گاز و سایر ملزومات. شرکت کنندگان خواهد بود قبل از واجد شرایط را از طریق خدمات اجتماعی سازمان.

در علاوه بر این به محلی صندوق اضطراری ایران راه شعبه ارائه mini-کمک های مالی به pantries غذایی و کمک های مالی برای کمک رسانی به خانه نشین و یکجا پرداخت برای کمک به پوشش سازمان هزینه های عملیاتی. جداگانه کانکتیکات, ایالات راه COVID-19 پاسخ صندوق آدرس های فوری خانواده نیازهای اساسی برای مردم در سراسر دولت است. برای اهدای بازدید http://www.ctuwcovid19responsefund.org/.

“از مارس 12, I have stopped working” یکی آلیس گفت: “ایران در راه است. “این لحظات بسیار آسان است برای خانواده ام پس از من سرویس دهنده اصلی برای من دو فرزند. من زندگی من, آخرین چک. من نمی دانم چه اتفاقی می افتد در حال حاضر. من دعا می کنم برای افرادی که در سخت ترین شرایط و برای خانواده من است.”

راه متحده است پذیرش کمک های مالی به صندوق در www.uwwesternct.org/aliceemergencyfund یا اهدا می توانید متن WCTCOVID19 به 71777.

کسانی که به دنبال کمک می توانید تماس بگیرید (203) 297-6674.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>