نویسنده و مترقی فعال نائومی کلاین در روز دوشنبه با انتقاد سناتور. Cory Booker و دیگر دموکرات ها حمایت معاون رئیس جمهور جو بایدن پیشنهاد برای کاخ سفید و فراخوانی برای “‘وحدت’ پشت بقا نیست یک جبهه متحد در برابر تغییر واقعی است.”

این سری از صبح توییت از کلاین—کانادایی که آوازی حامی بایدن رقیب سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.), که شعار “نه من. ما.”—درست پس از بوکر اعلام حمایت خود را از بایدن.

“پاسخ به نفرت و تقسیم است برای دوباره روح ما را از هدف مشترک” بوکر گفت: در توییتر و اضافه کرد که بایدن را “نشان می دهد بیشتر وجود دارد که ما از اختلافات متحد ما است.”

کلاین در پاسخ به این حمایت با اشاره به قطع ارتباط بین بوکر را برای حمایت از سبز معامله جدید و بایدن را شکست به طور کامل پشتیبانی پررنگ آب و هوا قانون.

وحدت است که نمایش داده می شود کلاین گفت: در پیگیری صدای جیر جیر است که توسط “شرکت” دموکرات مسدود کردن سیاست هایی که می تواند انبوه و تاثیر مثبت از میلیون ها نفر از مردم است.

“واقعیت نگه می دارد حمایت #Bernie2020,” کلاین اضافه شده در جدا کردن صدای جیر جیر.

کلاین همچنین با اشاره به نامزدی مسابقات در شش کشور از روز شنبه که در آن 352 نمایندگان هستند تا برای grabs. اولیه رای دهندگان در آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن را یک شانس برای “[s]چگونه آنچه وحدت برای مردم + سیاره به نظر می رسد مانند” او گفت:.

بوکر به پایان رسید خود را دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری در ماه ژانویه چند ماه پس از انتقاد بایدن سابق “روابط با افتخار segregationists” و بایدن را عدالت کیفری طرح است. بوکر نیز قبلا گفته بودند نگرانی های مشروع در مورد معاون رئیس جمهور در برابر “بی مهارت” و “meandering” سخنرانی کرد و گفت در ماه سپتامبر “وجود دارد قطعا لحظات شما گوش دادن به جو بایدن و شما فقط تعجب می کنم.”

کار ما این است که تحت مجوز Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 License. احساس رایگان برای دوباره و به اشتراک گذاری به طور گسترده ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de