بر خلاف ایالات متحده و بیشتر کشورهای در حال ساخت ماسک اجباری

یک کشور caseload و مرگ و مير محصول متنوع اپیدمیولوژیک عوامل اما سلامت محققان می گویند شواهدی در حال ظهور است به حمایت از آنچه که برخی از سیاستگذاران و کارشناسان نگهداری, همه, همراه: ماسک کار می کنند. اگر چه آن را دشوار است برای منزوی کردن ماسک با استفاده از به عنوان عامل کلیدی در یک کشور موفقیت تا کنون و یا قرعه کشی یک خط مستقیم بین ماسک حکم و نتایج بسیاری از کشورها که در آن ماسک بودند و گسترده در اوایل استفاده از شانس دارند بهتر از آن است که مقاومت گسترده ای تصویب صورت پوشانده اند.

“قابل توجه است فقط در این صورت از آن است که اساسا هر کشور است که با استفاده از ماسک انجام داده بهتر از هر کشور که نمی, گفت:” ریچارد Stutt یک پژوهش فوق دکترا کاردانی در دانشگاه کمبریج. Stutt بود منجر نویسنده در اخیر مطالعه کارشناسی که به این نتیجه رسیدند که استفاده جهانی از ماسک صورت در عمومی می تواند به طور قابل توجهی گسترش ویروس و اگر زوج با مستندات, جلوگیری از آینده امواج از عفونت است.

در ایالات متحده, که در آن coronavirus موارد فزاینده در بسیاری از کشورهای پیام در مورد اثربخشی و ضرورت از ماسک شده است متناقض است. در اوایل دولت دستور مقامات آمریکایی برای جلوگیری از خرید ماسک و گفت که آنها نه می تواند موثر در جلوگیری از عفونت. حتی در حال حاضر پس از پیشرو مقامات بهداشتی آمد در سراسر به ماسک به عنوان یک معیار کلیدی برای مبارزه با این ویروس در این کشور به مقاومت ملی, ماسک, ماموریت. روز جمعه رئیس جمهور تهمت دو برابر کردن اصرار که وجود خواهد داشت بدون نیاز ملی.

اما در سطح دولت تعداد فزاینده ای از ماسک مورد نیاز باید به اجرا در آمده است. هفته گذشته رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری گفت که این کشور شیوع می توان در عرض چهار تا هشت هفته اگر همه تن ماسک.

کشورهای دیگر به این نتیجه خیلی زودتر در این بیماری همه گیر.

اسلواکی و ویتنام به عنوان مثال — دو کشور که در آن انتقال باقی مانده است کم ساخته شده ماسک صورت اجباری در بسیاری از فضاهای عمومی چند ماه پیش. در جاهای دیگر مانند هنگ کنگ, ماسک درک کرده بودند به عنوان یک ابزار موثر برای جلوگیری از گسترش بیماری قبل از coronavirus پدید آمده است. بسیاری از کسب و کار اجباری آنها در اوایل و بسیاری از مردم آنها را میپوشید در حتی در غیاب یک مقام رسمی حکومت است. در ژاپن که در آن دولت در ابتدا با آن مواجه انتقاد انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع گسترده مردم به سرعت به تصویب رسید روزمره ماسک استفاده آسان تر ساخته شده در بخشی به دلیل پوشش صورت در حال حاضر در استفاده از معمول است.

هنگامی که به دنبال در یک کشور را تایید کرد تعداد مورد آن پیچیده است برای کنترل اجباری برای استفاده از ماسک در برابر عوامل دیگر Stutt هشدار داد. برخی از کشورها مانند ایالات متحده در زمان گریخته و رویکرد تدریجی با الزامات اجرا منطقه ای. دیگران پیشنهاد استفاده از ماسک اما نه به آنها نیاز دارد. مستندات و اجتماعی دیگر فاصله دستورالعمل اغلب همزمان با ماسک قوانین. اما حتی پس از Stutt گفت: شواهد نشان می دهد که ماسک می توانید بخش عمده ای در کاهش گسترش عفونت است.

“ماسک بسیار بالا و هزینه کم در دسترس چیز است که هر کس می تواند انجام دهد” Stutt گفت. “ما در حال جمع آوری این همه اطلاعات جدید و شواهد در مورد چگونه به ماسک موثر هستند و آن این است که اضافه کردن بیشتر و بیشتر به نفع ماسک در هر روز است.”

کریستوفر Leffler استادیار و چشم پزشک در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه مرکز پزشکی به رهبری یک مطالعه اخیر تجزیه و تحلیل ارتباط بین استفاده از ماسک و سرانه مرگ و میر در نزدیک به 200 کشور از شروع بیماری همه گیر تا زمانی که ممکن است 9. نتایج که هنوز تحت بررسی دقیق نشان می دهد که “هنجارهای اجتماعی و سیاست های دولت حمایت از پوشیدن ماسک های عمومی و همچنین مسافرت های بین المللی کنترل به طور مستقل در ارتباط با کاهش سرانه مرگ و میر.”

حتی با در نظر گرفتن سایر متغیرها Leffler گفت: “این داده ها بسیار روشن است که ماسک همراه بود بسیار پایین تر مرگ و میر.”

دیگر مطالعات نیز نشان داد که گسترده استفاده از ماسک کمک کرده است تا جوامع خود را آهسته عفونت نرخ.

بیشتر و بیشتر رهبران جهان به نظر می رسد به شنیدن آن پیام است. هنگامی که انگلستان اعلام کرد ماسک سیاست های این ماه, نخست وزیر بوریس جانسون — که در بیمارستان بستری شد در حالی که بیمار مبتلا به کروناویروس در اوایل این سال به نام پوشش صورت “فوق العاده بیمه” در برابر ویروس. رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت که فرانسه به عنوان چهره مورد جدید از این ویروس در او خواسته است “شهروندان به پوشیدن ماسک به عنوان آنجا که ممکن است زمانی که آنها در خارج و به ویژه هنگامی که آنها در یک فضای محصور شده است.”

در ایالات متحده, ماسک شده است موضوع سیاسی اختلاف در طول دوره این بیماری همه گیر اما مقامات بهداشتی برای ماه خواست مردم به آنها را می پوشند در فضاهای عمومی که در آن آنها نمی تواند نگه داشتن فاصله از دیگران است. هنوز مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد تنها در پوشیدن یک برای اولین بار در جولای 11.

مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است تصمیم گرفته اند که با پوشیدن یک ماسک می تواند “سیگنال به مردم است که این کشور آماده است برای بازگشایی در عین حال گفت:” Yanzhong هوانگ, یک عضو ارشد بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی. اما کشورها با ماسک استفاده و پایین مورد اعداد شانس بهتری برای راه اندازی مجدد اقتصاد خود او اضافه شده است.

ماسک اقدامات همراه با چالش های جدید از جمله اجرای. کشورهای مختلف متفاوت است به شدت در رویکرد خود را.

در انگلستان کسانی که گرفتار نقض ماسک جدید قانون جریمه خواهد شد در اطراف $125. اگر چه ماسک در حال حاضر اجباری در حمل و نقل عمومی در انگلستان و در حدود 18000 نفر صادر شده است هشدارهای همانطور که از هفته گذشته پلیس باید جریمه تنها تعداد انگشت شماری از مردم برای نقض قوانین. در فرانسه جریمه در حدود $150 در حال حاضر در محل برای افرادی که نمی پوشیدن ماسک بر حمل و نقل عمومی.

در قطر و کویت به مقامات اعلام کردند اقدامات در ماه های اخیر است که می تواند قرار داده و مردم گرفتار نقض اجباری ماسک پروتکل پشت میله های زندان. کویت مقامات توصیف کرده اند به حداکثر مجازات حبس به مدت سه ماه همراه با جریمه به عنوان بالا به عنوان $16,200. قطر رویکرد است و حتی بیشتر شدید: احکام زندان می تواند به عنوان طولانی به عنوان سه سال و جریمه می تواند $55,000 رویترز گزارش داد.

به عنوان coronavirus گسترش کشور تبدیل به ماسک اقدامات

در اینجا است که یک انتخاب از کشورها اجرا ماسک قوانین در پاسخ به همه گیری:

چین

 • تایید coronavirus مورد در هر 100,000 نفر در جولای 19*: 6.1
 • تاریخ سراسر کشور دستور ماسک: None
 • ماسک استفاده گسترده در چین و حتی بدون در سراسر کشور نیاز است. بزرگترین کشور شیوع رخ داده در شهر ووهان اولیه کانون این بیماری همه گیر. سخت مستندات نیز در محل قرار داده. *مورد شماره شامل هنگ کنگ و ماکائو.

ویتنام

 • تایید مورد در هر 100000 نفر در جولای 19: کمتر از 1
 • تاریخ سراسر کشور دستور ماسک: مارس 16
 • کشور که سریع به بسته مرزهای خود پیاده سازی مستندات و پیگیری دیگر تاکتیک های تهاجمی. آن مشخص شده است تعداد بسیار کمی از موارد با وجود های مرزی با چین است.

جمهوری چک

 • تایید مورد در هر 100000 نفر در جولای 19: 130
 • تاریخ سراسر کشور دستور ماسک: مارس 18
 • کسانی که موفق به تطابق با قانون مواجه تند جریمه. محدودیت شد سست در اواخر ماه مه.

اتریش

 • تایید مورد در هر 100000 نفر در جولای 19: 221
 • تاریخ سراسر کشور دستور ماسک: مارس 30
 • ماسک ابتدا لازم در سوپر مارکت ها و بعد از آن در دیگر مغازه ها و حمل و نقل عمومی. محدودیت های سست شد در اواسط ماه ژوئن.

امارات متحده عربی

 • تایید مورد در هر 100000 نفر در جولای 19: 582
 • تاریخ سراسر کشور دستور ماسک: مارس 4
 • کشور اجرا جریمه حدود 800 دلار برای noncompliance به عنوان به خوبی به عنوان دیگر سخت اجتماعی فاصله گرفته است.

آلمان

 • تایید مورد در هر 100000 نفر در جولای 19: 243
 • تاریخ ملی ماسک قیمومیت*: آوریل 27
 • *این قوانین اجرا شد و توسط آلمانی متحده نه فدرال. آوریل 27, ماسک شدند اجباری در بسیاری از فضاهای عمومی در همه کشورها اگر چه محدودیت و جریمه متنوع است.

فرانسه

 • تایید مورد در هر 100000 نفر در جولای 19: 316
 • تاریخ سراسر کشور دستور ماسک: آوریل 11
 • ماسک مورد نیاز در حمل و نقل عمومی در ماه مه. ماسک خواهد بود موظف در تمام محصور فضاهای عمومی شروع جولای 20.

پاکستان

 • تایید مورد در هر 100000 نفر در جولای 19: 121.7
 • تاریخ سراسر کشور دستور ماسک: مه 31
 • ماسک مورد نیاز در فضاهای عمومی مانند مغازه ها و بازارها و مساجد شروع و در اواخر ماه مه. بزرگ upticks رخ داده است در طول ماه رمضان زمانی که مردم جمع شده بودند و در گروه های بزرگ.

انگلستان

 • تایید مورد در هر 100000 نفر در جولای 19: 453
 • تاریخ سراسر کشور دستور ماسک: ژوئن 15
 • ماسک موظف بودند در حمل و نقل عمومی شروع در ماه ژوئن و مورد نیاز خواهد بود در سوپر مارکت ها و مغازه ها شروع جولای 24.

ایالات متحده

 • تایید مورد در هر 100000 نفر در جولای 19: 1,146.5
 • تاریخ سراسر کشور دستور ماسک: None
 • قوانین متفاوت است. بیش از نیمی از ایالات آمریکا را اجرا ماسک مورد نیاز بسیاری از آنها به تازگی.

یاقوت Mellen کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de