بر خلاف آمریکا و کشورهای دیگر در حال حرکت به شدت به مهار شعله ور شدن یو پی اس

مقامات آلمانی روز سه شنبه گفت: آنها تحمیل خواهد بود جدید منطقه ای مستند در یک منطقه از کشور غربی برای مهار شیوع مرتبط با گوشت-پردازش گیاه پس از بیش از 1500 نفر از کارگران آلوده شدند. پرتغال در پایین ترک خورده تجمع جرم. استرالیا ویکتوریا دولت دوباره توقیف مدارس مختلف است. منطقه ای در شمال شرق اسپانیا دوباره به راه افتادند محدودیت. حتی نیوزیلند است که فقط 10 تایید فعال موارد سخت تر مرز اقدامات به تعداد فزاینده ای از شهروندان در خارج از کشور شروع به پرواز به خانه.

تورم از پاسخ به شیوع بیماری در سراسر جهان ایستاده بود در تضاد کامل با ایالات متحده رویکرد است. با موارد در افزایش نزدیک به نیمی از ایالات و با آریزونا و فلوریدا و تگزاس ضبط رکورد جدید در مورد اعداد در روزهای اخیر متحده همچنان برای بازگشایی, و کاخ سفید ادامه داد: به سیگنال تمایل خود را برای بازگشت به حالت عادی.

رئیس جمهور تهمت را حفظ کرده است و ایالات متحده را تعطیل نمی کردن بار دوم با وجود روشن سنبله در عفونت طی هفته گذشته در جنوب و مناطق غربی کشور است. تعداد روزانه جدید کروناویروس موارد باقی می ماند و در مراتب سطح بالاتر در ایالات متحده از اروپا که در آن دقیق مستندات کمک کرده اند به سرعت گسترش ویروس.

در آلمان در مقایسه سیاست های اعمال شده در منطقه آستانه بر اساس جدید مورد اعداد و یا فشار در بیمارستان ظرفیت که باعث snapback در محدودیت و یا قرار دادن بازگشایی در خود نگه دارد. اعلام روز شنبه که مستند اقدامات خواهد بود reimposed در منطقه ای در شمال غربی آلمان دیدم این سیستم استفاده قرار می.

مدارس و مهد کودک ها در حال حاضر درهای بسته خود را به عنوان تعداد موارد صعود در روزهای اخیر. شروع روز سه شنبه مردم تنها قادر خواهد بود برای دیدار با یک فرد دیگر و یا اعضای خانواده خود. ورزشگاه, کافه گالری ها و موزه ها بسته خواهد شد. مقامات بهداشت خوش بین باقی مانده که موضعی شیوع بیماری می تواند شامل از طریق تست, تماس, ردیابی و قرنطينه.

در برخی از کشورها اقدامات جدید هنوز در جای خود اما افزایش عفونت اعداد را وادار به مقامات هشدار می دهند که اقدامات سخت کنترل می تواند بازگشت در روزهای آینده.

شهردار سئول گفت: این هفته که اجتماعی فاصله اقدامات برداشته در ماه گذشته یک بار دیگر ممکن است لازم باشد در کلان شهر اگر موج دوم از موارد مرتبط به یک تعطیلات در ماه مه همچنان به رشد. بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل خواست با رعایت اجتماعی فاصله اقدامات در روز یکشنبه هشدار داد که این کشور می تواند در غیر این صورت بازگشت به مستندات.

در لیسبون و سئول, شبانه مواجه شده است و رشد موشکافی پس از شیوع بیماری های جدید در ارتباط بودند به باشگاه ها و میله یا تجمع جرم در ملاء عام.

کره جنوبی شده است در برخورد با یک موج دوم از موارد در ابتدا انتظار برای پاییز یا زمستان گفت: Jeong Eun-Kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. شهردار سئول پارک برنده-به زودی هشدار داد اجتماعی فاصله اقدامات نیاز به reimplemented اگر موارد همچنان به صعود در این هفته و یا اگر بستری شدن در بیمارستان رسیده بیش از 70 درصد ظرفیت است.

“اگر R-شماره [نرخ تولید مثل] باقی می ماند در شکل دیده می شود 10 روز پیش روزانه عفونت های جدید در حال انتظار برای رسیدن به حدود 800 یک ماه بعد او گفت:” با توجه به Yonhap news agency, ترغیب شهروندان به سایش پوشش صورت و برای جلوگیری از شلوغ فضاهای.

در طول فاز اولیه این بیماری همه گیر کره جنوبی تنها بیش از یا نزدیک به 800 جدید موارد تایید شده در هر روز دو بار.

این کشور اجتناب کامل مستندات در سراسر آن موج اول از عفونت با تکیه به جای در یک آزمون-و-ردیابی استراتژی همراه با سختگیرانه قرنطینه اقدامات است. این کشور ثبت کرده است نسبتا پایین coronavirus مرگ و میر با 281 مرگ و میر گزارش شده.

پرتغال که دیده است 1,540 تایید مرگ و میر مواجه شده است و محو شدن در انطباق اجتماعی با فاصله ارشاد در هفته های اخیر.

تعداد افراد آلوده به این ویروس مشخصی از اجتماعی فاصله مورد نیاز کاسته شد. آخر هفته گذشته ماموران پلیس پراکنده صدها نفر از مردم که جمع شده بودند به طور غیر قانونی.

محدودیت های جامعی در برخی از نقاط کشور در روز سه شنبه در پاسخ به نقض شد. محدودیت حداکثر تعداد افراد مجاز به جمع آوری شدند کاهش از 20 به 10 در ولسوالی هایی که دیده اند مورد تعداد افزایش در میان دیگر تلاش برای سرکوب فروش و یا مصرف الکل در رستوران ها و یا در ملاء عام.

“هسته مشکل محور است فقط در 15 محله” گفت پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کوستا به گزارش رویترز،.

مقامات در ایالت ویکتوریا استرالیا هم مقصر اجتماعات بزرگ برای کوهنوردی مورد اعداد.

بیش از آخر هفته مقامات وجود دارد در حال حاضر کاهش درپوش در تجمعات پس از چهار روز متوالی از دو رقمی افزایش می یابد در عفونت. همانطور که در مرحله اول از بازگشایی بیش از 10 نفر می تواند در دیدار های عمومی و بیش از پنج می توانید مونتاژ داخل خانه.

روز سه شنبه مقامات همچنین بسته دو مدارس ابتدایی پس از عود از بیش از یک دوجین coronavirus موارد باعث نگرانی در مورد “مهم” جامعه گسترش یافته است.

“من می دانم و درک می کنم که همه ویکتوریایی می خواهم از این به بیش از” ویکتوریا دولت برتر Daniel Andrews گفت: در یک کنفرانس خبری گفت: “اما ما به سادگی نمی تواند وانمود کند که ویروس از بین رفته است که این ویروس این است که به نحوی در دولت ما.”

نظرات خود را تکرار رو به رشد شکاف که پدید آمده بین سازمان ملل که دو برابر را در تلاش برای مهار این ویروس و کشورهایی مانند ایالات متحده که در آن دانشمندان ترس بهبود اقتصادی است که اولویت بندی بیش از مهار ویروس تلاش.

بسیار شبیه به واشنگتن دولت پاکستان نیز فشار بیشتری به بازگشایی آن کتک اقتصاد این هفته حتی اگر تایید موارد coronavirus باید رسید. بیش از 3,600 مردم فوت کرده اند با توجه به ارقام مشترک توسط وزارت بهداشت و درمان در روز سه شنبه.

محدودیت به معنای شامل همه گیر در اوایل سال جاری راند میلیون ها پاکستانی ها نسبت به گرسنگی و قحطی و گرسنگی قرار دادن فشار بر دولت برای تغییر ،

اما به کمک گروه ها هشدار داده اند از به طور فزاینده ای وخیم coronavirus وضعیت است که مجبور است از بيمارستان به نوبه خود بیماران دور به عنوان مراکز خرید و اکثر کسب و کار یک بار دیگر به طور کامل عملیاتی است.

جنیفر حسن در لندن, Shaiq حسین در اسلام آباد تئو Armus در واشنگتن و Loveday موریس و Luisa بک در برلین کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de