US Air Force گروهبان متهم در ‘boogaloo’ قتل

ایالات متحده نیروی هوایی گروهبان با لینک کلیک کنید برای راست “boogaloo” جنبش بوده است به اتهام قتل یک فدرال مامور امنیتی در کالیفرنیا اف بی آی می گوید.

استیون کاریلو متهم به قتل دیوید پاتریک آندروود در خارج از دادگاه در اوکلند در طول Black Lives Matter تظاهرات ماه گذشته.

او در حال حاضر به اتهام قتل یک افسر هشت روز بعد ،

دامون Gutzwiller کشته شد در یک کمین در نزدیکی سانتا کروز در 6 ژوئن.

آقای Carrillo که مستقر در پایگاه نیروی هوایی تراویس بود دستگیر و متعاقب آن مواجهه.

او به نظر می رسد به استفاده از خون خود برای نوشتن عبارات مختلف بر روی کلاه سر گذاشتن یک ماشین او را به سرقت برده اف بی آی گفت: از جمله “boog” و “توقف duopoly”.

“Boogaloo” یک اصطلاح مورد استفاده توسط افراط گرایان به مرجع خشونت آمیز قیام و یا قریب الوقوع جنگ داخلی در آمریکا اف بی آی گفت.

پیروان سست گروه بندی که برخی شبیه به یک گروه شبه نظامی ضد دولتی و اغلب حمل سلاح های حمله و پشتیبانی از این ایده از یک مسابقه جنگ.

اوکلند قربانی آقای آندروود کشته شد در یک درایو توسط تیراندازی از یک ون سفید یک شبه در 29 مه. وجود دارد تظاهرات بزرگ در حال وقوع در خیابان های نزدیک به بیش از مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید.

یک همکار نیز در این حمله متهم است و اتهام او اقدام به قتل است.

دوم, رابرت آلوین Justus, اعتراف به رانندگی ون اف بی آی گفت و متهم شده است با کمک و معاونت در جرم اتهام قتل.

در یک نظر on Facebook, آقای Carillo گفت: Black Lives Matter تظاهرات در مرکز شهر اوکلند شد یک فرصت خوب است. “استفاده از خشم خود را به سوخت ما آتش است. فکر می کنم در خارج از جعبه. ما اوباش از مردم عصبانی برای استفاده به نفع ما به” او گفته و نوشته است.

اعلام اتهام در همان اوکلند ساختمان فدرال که در آن آقای آندروود کار ما وکیل دیوید اندرسون گفت: بسیاری از مردم می خواهد هنوز با شنیدن صدای او و خنده.

“پت Underwood به تن لباس خود را به دلیل آن نشانگر اقتدار خود را به محافظت از دادگاه که در آن ما در اینجا جمع شده بودند امروز” وکیل گفت. “این دادگاه وجود دارد و برای اجرای عدالت به رعایت حاکمیت قانون و برای حفاظت از آزادی است که همه ما گرامی داشتن.”

یک معاون دوم مجروح شد در این حمله در شهرستان سانتا کروز که در آن Sgt Gutzwiller زندگی خود را از دست.

کلانتر دفتر برگزاری یادبود رویداد برای Sgt Gutzwiller در روز چهارشنبه خواهد بود که پخش آنلاین.

  • ادامه مطلب آمریکا به شبه نظامیان گروه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de