ما بازداشت سه تن اتباع چینی برای ویزا تقلب


ایالات متحده متهم کرده است چهار اتباع چینی با تقلب ویزا به اتهام دروغ گفتن در مورد عضویت خود را از چین نیروهای مسلح.

سه نفر از آنها تحت بازداشت در حالی که اف بی آی به دنبال دستگیری چهارم است که گفته می شود در چین, سان فرانسیسکو, کنسولگری.

ماموران اف بی آی نیز در مصاحبه با مردم در 25 شهر آمریکا که “undeclared وابستگی” با چین و نظامی است.

دادستان ها می گویند این بخشی از یک برنامه برای ارسال ارتش دانشمندان به ما.

اعضای افراد ارتش آزادی بخش (PLA) کاربردی برای تحقیقات ویزا در حالی که پنهان کردن خود را در “true وابستگی” با ارتش آمریکا و وزارت دادگستری وکیل John C Demers گفت: در آزادی مطبوعات.

“این یکی دیگر از بخشی از حزب کمونیست چین برنامه را به استفاده از ما جامعه باز و بهره برداری از موسسات دانشگاهی.”

  • چه چیزی در پشت مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی جدید در چین ؟
  • هنگ کنگ بحران و نظم نوین جهانی

این دستگیری ها پس از ایالات متحده اعلام کرد یک دانشمند چینی به حال پناه گرفته اند در سان فرانسیسکو کنسولگری و روز بعد از آمریکا دستور تعطیلی از چین ماموریت در هوستون گفت: آن درگیر بود در سرقت مالکیت معنوی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در روز پنج شنبه – قبل از دستگیری اعلام شد – چینی سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin توصیف ما از اتهامات عنوان “مخرب تهمت” و گفت: “چین “باید پاسخ لازم و حفظ آن حقوق مشروع”.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها به درگیری با چین در ماه های اخیر بیش از تجارت coronavirus همه گیر و جدید هنگ کنگ امنیت قانون است.

چه اتهاماتی ؟

چهار نفر به اتهام تقلب ویزا هستند Wang Xin آهنگ چن ژائو Kaikai و تنگ خوان. خانم تانگ است که تصور می شود در سان فرانسیسکو کنسولگری.

تمام اتباع چینی که به دروغ در مورد خدمات خود را در PLA یا بیان آنها تا به حال هرگز در ارتش خدمت کرده است و یا دیگر خدمت کرده است.

وانگ شین دستگیر شد 7 ژوئن پس از بازجویی توسط مامورین گمرک و حفاظت از مرزها و عوامل آن در فرودگاه بین المللی لس آنجلس. او فاش کرد که او همچنان یک PLA عضو و با این نسخهها کار در یک دانشگاه نظامی آزمایشگاه وزارت دادگستری آزاد گفت: داشتن اظهار داشت: در ویزای خود را که او تا به حال در سمت چپ نظامی در سال 2016.

آهنگ چن و ژائو Kaikai در ضمن هر دو بازداشت شده در 18 جولای.

دادستان ها ادعا می کنند که Ms آهنگ ادعا می شود یک متخصص مغز و اعصاب بود که چپ نیروهای مسلح اما در واقعیت هنوز وابسته PLA نیروی هوایی (PLAAF) بیمارستان ها در چین در حالی که ژائو Kaikai ادعا کرد هرگز در ارتش خدمت کرده است اما در واقع یک عضو از یک PLA تحقیقات موسسه.

Ms تنگ فکر به عنوان یک عضو از PLAAF. یک عامل در بر داشت عکس از او را در لباس نظامی و شواهدی وجود دارد که او در نیروی هوایی دانشگاه علوم پزشکی.

او همچنین گفته می شود نوشت در او درخواست ویزا که او تا به حال هرگز در ارتش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de