ما فرمانده تأکید حمایت آمریکا از ژاپن در چین اختلاف

توکیو — ایالات متحده پشتیبانی از ژاپن در اعتراض به چین کشتی جسارت به اقتصادی در نزدیکی آبهای مورد مناقشه دریای چین شرقی جزایر فرمانده نیروهای آمریکایی در ژاپن روز چهارشنبه گفت.

“ایالات متحده است 100% کاملا ثابت قدم در تعهد خود را برای کمک به دولت ژاپن با این وضعیت در Senkaku,” سرهنگ ژنرال کوین اشنایدر گفت: این گروه از جزایر که تحت کنترل ژاپن است.

چین نیز ادعای جزایر که در آن خواستار Diaoyu.

“که 365 روز سال و 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است. وجود انحراف در این راستا” اشنایدر به خبرنگاران گفت:.

ژاپن به مدت طولانی اعتراض مکرر به حضور چینی گارد ساحلی کشتی ها در آب. اشنایدر نیز اشاره کرد از جمله تهاجم به حال افزایش یافته است به تازگی.

او به نام چین “شماره 1 چالش” در امنیت منطقه ای اگر چه کره شمالی بود بیشتر “تهدید فوری” بازخورد سلاح های خود را توسعه.

اشنایدر گفت که ایالات متحده ارائه شد ژاپن نظارت اطلاعات و حمایت های دیگر مانند “شناسایی قابلیت” که اشاره به نظارت بر نگهداری از یک دشمن بالقوه برای کمک به ژاپن “ارزیابی وضعیت و برای کشف کردن دقیقا همان چیزی است که در آب و اطراف Senkaku.”

چین شانه ای بالا انداخت چنین نگرانی.

وانگ Wenbin سخنگوی وزارت خارجه چین ثابت چین ادعا می کنند به جزایر تاکید بر این کشور را “ذاتی حق را به انجام گشت و اجرای قانون” فعالیت در این منطقه است.

“ما امیدواریم که که مربوط به اشخاص قادر به انجام کاری مفید برای حفظ ثبات و صلح منطقه ای و جلوگیری از کلمات و اعمال که منجر به ثبات و صلح منطقه ای” وانگ به خبرنگاران گفت: در یک نشست خبری روزانه.

اشنایدر صحبت شد در آنلاین نشست خبری که عمدتا لمس ایالات متحده در تلاش برای مبارزه با کروناویروس در میان نیروهای خود در ژاپن است.

___

آسوشیتد پرس روزنامه نگار Haruka Nuga در توکیو کمک به این گزارش.

یوری Kageyama است در توییتر https://twitter.com/yurikageyama

کپی رایت 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع بدون اجازه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر