ما دموکرات معرفی قوانین گسترده به اصلاحات پلیس


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

ما دموکرات ها در کنگره پیشنهاد قوانین گسترده به اصلاحات پلیس آمریکا پس از هفته تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

این لایحه خواهد آن را آسان تر برای تعقیب پلیس برای سوء بان chokeholds و آدرس نژاد پرستی.

آن می آید به عنوان مینیاپولیس قانونگذاران قول به انحلال این شهر نیروی پلیس.

مرگ جورج فلوید در دست یک افسر سفید پوستی وجود دارد برانگیخته ملی فشار برای تغییر.

اما معلوم بود که آیا جمهوری خواهان که کنترل سنای آمریکا را پشتیبانی پیشنهادی دادگستری در پلیس عمل 2020.

آقای فلوید برادر است که به انتظار شهادت به مجلس نمایندگان بعد از این هفته در یک جلسه در پلیس اصلاحات.

چه این لایحه می گویند ؟

عدالت در پلیس عمل 2020 معرفی شد روز دوشنبه با بالا قانونگذاران دموکرات مجلس نانسی پلوسی رهبر اقلیت سنا چاک شومر سیاه سناتور کامالا هریس و Cory Booker, و اعضای کنگره, سیاه حزبی.

او به عنوان پرده برداری کرد این لایحه خانم پلوسی خواندن نام سیاه و سفید مردان و زنانی که کشته شده به دست پلیس در سال های اخیر است.

این لایحه نیروهای پلیس فدرال به استفاده از بدن و داشبورد دوربین بان chokeholds, از بین بردن سرزده از نیروهای پلیس شناخته شده به عنوان “بدون دست کشیدن حکم” آن را آسان تر به نگه پلیس در قبال نقض حقوق مدنی و خواستار بودجه فدرال به نکردن از محلی نیروهای پلیس که نیست شبیه اصلاحات.

“شهادت جورج فلوید به آمریکا تجربه یک لحظه از ملی و اندوه ما به عنوان سرند به صورت سیاه و سفید آمریکایی کشته شده توسط پلیس آمریکا” خانم پلوسی گفت.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“امروز این جنبش ملی و اندوه است که تبدیل به یک حرکت ملی اقدام”.

این لایحه باعث می شود مجازات یک جرم فدرال محدودیت فروش سلاح های نظامی به پلیس و وزارت دادگستری اقتدار به بررسی دولت و پلیس محلی برای شواهد از بخش گسترده ای تعصب و یا سوء.

این امر همچنین ایجاد یک “پلیس ملی سوء رجیستری” – یک پایگاه داده از شکایت علیه پلیس.

برخی از رهبران جمهوری خواه گفته اند که آنها را در نظر امکان نوشتن لایحه خود را با یک جلسه برنامه ریزی شده در کمیته قضایی مجلس سنا در هفته آینده.

اما اعضای رئيس جمهور تهمت حزب شده اند تا حد زیادی ساکت در سیگنالینگ برای حمایت از قانون.

در یک استراحت خود را با حزب جمهوری خواه و سناتور میت رامنی روز یکشنبه توییتی تصاویر از راهپیمایی خود را به سمت کاخ سفید با مسیحی معترضان با عنوان “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

چه شانس لایحه داشته باشد ؟

اصلاحات بسته گردد توسط رهبران دموکرات در کنگره را می توان به عنوان “رسمی” موضع حزب – حداقل در حال حاضر. آن است که در بخش, تلاش برای سر کردن اقدامات شدید که برخی از سمت چپ با شعار “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در حال هل دادن.

اگر دموکرات ها می توانید نگه دارید خود را لیبرال رتبه در خط آنها باید قادر به گرفتن اصلاحات تصویب در مجلس نمایندگان که اکثریت. چشم انداز خاصی برخوردار است که کمتر در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا – به خصوص اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می بیند استفاده سیاسی در تلاش برای رنگ دموکراتیک پیشنهادات به عنوان یک تهدید به “نظم و قانون”.

در حالی که وجود دارد این است که مطمئن شوید که به مقدار زیادی از گرم حرف از سیاستمداران ملی در انتخابات ریاست جمهوری فصل تغییر واقعی ممکن است در نهایت آمدن از مقامات محلی که بیشتر به طور مستقیم به رای دهندگان پاسخگو در شهرداری ها که دیده می شود بزرگترین تظاهرات.

تماس به انحلال پلیس در مینیاپولیس در حالی که تا حد زیادی نمادین در این نقطه می تواند نشان می دهد که تغییرات گسترده هستند امکان بسیار واقعی – با یا بدون فدرال راهنمایی.

این می تواند آغاز سری از آزمایش های محلی در پلیس اصلاحات را که بسیار به اشکال مختلف در بخش های مختلف از ما.

بیشتر در جورج فلوید مرگ

چه پلیس defunding?

“پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” شد یک پاره در آخرین تظاهرات خیابانی که در زمان spilt به خشونت و غارت.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در حال حاضر گفت که انتقال پول از پلیس به خدمات اجتماعی.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

“Defunding” طرفداران را برای سال بوده است محکوم کردن آنچه که آنها را به عنوان تهاجمی militarised پلیس در ایالات متحده است.

آنها استدلال می کنند که پلیس بخش ” بودجه باید کاهش داد و بودجه منحرف اجتماعی برنامه های غیر ضروری برای جلوگیری از رویارویی و درمان نژادی تقسیم.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال بازیگران خود را انتظار می رود انتخابات ریاست جمهوری رقیب دموکرات جو بایدن به عنوان یک طرفدار defunding اما آقای بایدن انتخاباتی در روز دوشنبه را تکذیب کرد که او یک حامی.

“خود را به عنوان عدالت کیفری پیشنهاد روشن ماه پیش معاون رئیس جمهور بایدن بر این باور نیست که پلیس باید defunded گفت:” کمپین سخنگوی اندرو بیتس.

“او می شنود و سهام عمیق غم و اندوه و نا امیدی از کسانی که خواستار تغییر و هدایت می شود به اطمینان حاصل شود که عدالت انجام شده است و ما با قرار دادن یک توقف به این درد وحشتناک.”

کل شهرستان ادارات پلیس شده اند منحل قبل در کشور: در کامپتون کالیفرنیا در سال 2000 و 12 سال بعد در Camden, New Jersey. در هر دو مورد آنها جایگزین شد با بزرگتر نیروهای جدید که تحت پوشش محلی شهرستانهای استان است.

چه آخرین معترضان?

تظاهرکنندگان جمع شده بودند دوباره در روز یکشنبه در شهرهای آمریکا از جمله واشنگتن و نیویورک و لس آنجلس – که در آن محلی پخش برآورد 20000 نفر تا به حال بسیج کردن بلوار هالیوود.

تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز و اقدامات امنیتی در سراسر آمریکا برداشته شد که ناآرامی های آغاز شده به سهولت. اما سیاتل پلیس می گوید یک مرد سوار یک ماشین به تظاهرات در روز یکشنبه, شب قبل از تیراندازی و زخمی شدن 27 سال از اطرافیان.

بریتانیا نیز شاهد قابل ملاحظه آخر هفته تظاهرات در حمایت از زندگی و ماده با تظاهرات در شهرستانها از جمله لندن, منچستر, کاردیف, لستر و شفیلد.

  • معترضان پاره کردن مجسمه در میان ضد نژادپرستی دموی

معترضان در لندن زانو زد برای یک دقیقه سکوت قبل از شعار “نه عدالت بدون صلح”.

در استرالیا دهها هزار پیوست ضد نژادپرستی تظاهرات در بریزبن و ملبورن هوبارت آدلاید و جاهای دیگر با وجود هشدارهای از مقامات بیش از coronavirus.

ما تظاهرات جدول زمانی

Tributes to George Floyd at a makeshift memorial

جورج فلوید می میرد پس از دستگیر شدن توسط پلیس در خارج از فروشگاه در مینیاپولیس, مینه سوتا. فیلم نشان می دهد یک افسر درک چوین بالا در آقای فلوید گردن برای چند دقیقه در حالی که به او دوخته شده است به طبقه. آقای فلوید است که بارها و بارها گفت: “من نمی توانم نفس بکشم”. او مرده بعد در بیمارستان است.

Demonstrators in Minneapolis

چهار افسران درگیر در دستگیری جورج فلوید در حال از کار اخراج شدند. تظاهرات شروع به عنوان تصویری از دستگیری به اشتراک گذاشته شده است به طور گسترده ای در رسانه های اجتماعی. صدها نفر از تظاهرکنندگان به خیابان مینیاپولیس و خرابگری ماشین پلیس و ایستگاه پلیس با نقاشی های دیواری.

Protesters lie on the streets in Portland, Oregon

اعتراض گسترش به شهرهای دیگر از جمله ممفیس و لس آنجلس. در بعضی از نقاط مانند پورتلند اورگان معترضان دروغ در جاده ها شعار “نمی توانم نفس بکشم”. تظاهرکنندگان دوباره جمع آوری در اطراف ایستگاه پلیس در مینیاپولیس که در آن افسران درگیر در جورج فلوید بازداشت شد و بر اساس آتش به آن است. این ساختمان تخلیه و پلیس عقب نشینی است.

President Trump tweets about the unrest

رئیس جمهور تهمت و سرزنش خشونت در فقدان رهبری در مینیاپولیس و تهدید به ارسال در گارد ملی در یک صدای جیر جیر. او زیر آن را در یک ثانیه صدای جیر جیر با یک اخطار “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود”. دوم جیر پنهان است توسط توییتر برای “ستایش خشونت”.

Members of a CNN crew are arrested at a protest

سی ان ان خبرنگار عمر Jimenez است دستگیر و در حالی که پوشش مینیاپولیس اعتراض. آقای Jimenez بود گزارش زنده هنگامی که افسران پلیس دستبند به دست او است. چند دقیقه بعد چند تا از همکاران خود را نیز دستگیر کردند. همه آنها بعد از آن منتشر شد هنگامی که آنها به تایید اعضای رسانه ها.

درک چوین به اتهام قتل

Former Minneapolis police officer Derek Chauvin after being charged over the death of George Floyd

سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین, 44 متهم به قتل و قتل نفس. هزینه حمل یک ترکیب حداکثر 35 سال حبس.

Demonstrators set fire to rubbish in New York

خشونت گسترش در سراسر ایالات متحده در ششمین شب از تظاهرات. در مجموع حداقل پنج تن کشته شدند در تظاهرات از ایندیاناپولیس به شیکاگو. بیش از 75 شهرستانها دیده شد. حداقل از 4400 نفر دستگیر شده اند. حکومت تحمیل سراسر ایالات متحده به تلاش برای جلوگیری از ناآرامی.

Trump posing with a Bible outside a boarded-up church

رئیس جمهور تهمت و تهدید به ارسال نیروهای نظامی برای سرکوب رشد ناآرامی های مدنی. او می گوید: اگر شهرها و ایالات متحده موفق به کنترل تظاهرات و “دفاع از ساکنان خود را” او را استقرار ارتش و “سرعت حل این مشکل برای آنها”. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل یک کلیسا آسیب دیده در مدت کوتاهی پس از پلیس با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن معترضان مسالمت آمیز در این نزدیکی هست.

George Floyd’s family joined protesters in Houston

دهها هزار نفر از معترضان دوباره به خیابان. یکی از بزرگترین تظاهرات در جورج فلوید وطن از هوستون ، بسیاری از سرپیچی از حکومت در شهرهای مختلف اما تظاهرات عمدتا مسالمت آمیز.

Mourners gather to remember George Floyd

یک یادبود جورج فلوید برگزار شد در مینیاپولیس. کسانی که جمع شده بودند در ادای احترام ایستاده در سکوت برای هشت دقیقه, 46 ثانیه مقدار زمان آقای فلوید است که ادعا شده است بر روی زمین تحت بازداشت است. صدها نفر با حضور در این سرویس که شنیده مداحی از حقوق مدنی فعال برگرد Al Sharpton.

Protester addresses crowds in Australia

به عنوان ما تو را دیدم دیگر آخر هفته از تظاهرات دهها هزار نفر در راهپیمایی در واشنگتن دی سی, ضد نژادپرستی تظاهرات برگزار شد در سراسر جهان است.

در استرالیا وجود دارد که عمده اعتراضات در سیدنی و ملبورن و بریزبن که متمرکز بر درمان بومی استرالیا. نیز وجود دارد, تظاهرات در فرانسه, آلمان, اسپانیا و انگلستان است. در بریستول معترضان پاره کردن مجسمه از یک قرن 17 تاجر برده و آن را انداخت به بندر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر