رئیس جمهور سابق آمریکا باراک اوباما به شدت انتقاد آنچه که او به عنوان جمهوری خواه تلاش در سرکوب رای دهندگان در یک سخنرانی در حقوق مدنی رهبر, John Lewis, مراسم تشییع جنازه.

او گفت: مردم در قدرت بودند “حمله به ما حق رای با دقت جراحی” نامیده می شود و به صورت گسترده اصلاحات است.

او همچنین تقبیح پلیس قتل جورج فلوید و پس از آن استفاده از ماموران فدرال در برابر معترضان.

لوئیس سرطان درگذشت در اوایل این ماه در سن 80.

او یکی از بزرگ “شش” حقوق مدنی رهبران که شامل مارتین لوتر کینگ جونیور و کمک به سازماندهی تاریخی مارس 1963 در واشنگتن است.

  • ‘مردی که مبارزه برای برابری تا آخرین نفس’
  • می تواند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تاخیر در انتخابات ریاست جمهوری ؟

در آتشین مداحی تحویل در Ebeneezer کلیسای باپتیست در شهر آتلانتا آقای اوباما راه اندازی سوزش حمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و برخی از ادارات پلیس.

“امروز ما شاهد با چشم خود ما افسران پلیس زانو بر گردن سیاه آمریکایی,” او گفت:. “ما می توانیم شاهد ما دولت فدرال ارسال عوامل به استفاده از گاز اشک آور و باتوم علیه اعتراضات مسالمت آمیز.”

او گفت: مردم در دولت بودند “خود را انجام می دهند darnedest برای دلسرد کردن مردم از رای دادن” توسط بسته شدن مراکز رای گیری و تحمیل “محدود ID قوانین” در اقلیت و دانش آموزان است.

آقای اوباما به طور خاص به نقش خدمات پستی ایالات متحده در ارائه پستی آرا در میان coronavirus بیماری همه گیر. در اوایل روز پنج شنبه آقای ترامپ پیشنهاد 2020 انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر باید به تاخیر افتاد چرا که او گفت: – بدون ارائه شواهد که پستی رای گیری را قادر خواهد ساخت در مقیاس بزرگ تقلب انتخابات.

آقای اوباما همچنین پیشنهاد یک سری از اصلاحات به رای گیری در آمریکا, از جمله:

  • مطمئن شوید که آمریکایی ها به طور خودکار ثبت نام برای رای دادن
  • دادن رای به سابق زندانیان زندان بود که “خود را به دست آورده شانس دوم”
  • ایجاد ایستگاه های رای گیری و گسترش اولیه رای گیری
  • ساخت روز انتخابات یک روز تعطیل ملی بنابراین کارگرانی که نمی توانید زمان می تواند رای

او نیز نامیده می شود برای مردم در واشنگتن و پورتوریکو به همان نمایندگی به عنوان دیگر آمریکایی. واشنگتن یک منطقه فدرال و بنابراین نمی کند باید نمایندگان در کنگره است. پورتوریکو است ما خاک است که ظالمان نیست که نمایندگی در کنگره و پورتو Ricans نمی تواند رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری.

و به نام او برای پایان دادن به filibuster عمل صحبت کردن در طول بزرگ در کنگره برای استفاده از زمان اختصاص داده شده برای بحث لایحه و پس از آن جلوگیری از تبدیل شدن به قانون – که او به عنوان یک “Jim Crow یادگار”. Jim Crow قوانین اجرا تبعیض نژادی در ایالات جنوبی تا سال 1965 و مورد استفاده قرار گرفت به disenfranchise مردم سیاه و سفید.

“اگر این همه طول می کشد تا از بین بردن filibuster دیگر Jim Crow یادگاری به منظور امن خدا داده حقوق هر آمریکایی پس از آن که آنچه ما باید انجام,” او گفت:.

  • در تصاویر: John Lewis افتخار در نزدیکی کنگره آمریکا

پرداخت ادای احترام به لوئیس آقای اوباما گفت که او می شود سیاه برای اولین بار رئیس جمهور ایالات متحده به دلیل کنگره مبارزه برای حقوق مدنی برای آمریکایی های سیاه و سفید.

لوئیس آیا “همه چیز او می تواند به حفظ این دموکراسی و تا زمانی که ما نفس در بدن ما, ما باید به کار خود ادامه علت” آقای اوباما گفت.

این سرویس همچنین با حضور رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج بوش و مجلس نانسی پلوسی.

جمهوری آقای بوش گفت او “تفاوت” با لوئیس یک دموکرات اما گفت: “ما در یک زندگی بهتر و ارزشمندتر کشور امروز به دلیل John Lewis”.

“به اعتقاد او در انسانیت و اعتقاد او در امریکا” آقای بوش اضافه شده است.

در طول جنبش حقوق مدنی لوئیس یکی از بنیانگذاران دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی (SNCC) و سپس تبدیل به رئیس خود را از سال 1963 تا 1966.

او همکاری سازمان یافته و صحبت در ماه مارس در واشنگتن برای شغل و آزادی تجمع که در آن دکتر شاه تحویل تاریخی خود را رویای من بیان. لوئیس آخرین بازمانده سخنران از مارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de