ما شرکت های همکاری با چین – Barr


وزیر دادگستری آمریکا ویلیام Barr را متهم هالیوود و آمریکا شرکت فنی از “همکاری” با دولت چین را به انجام کسب و کار وجود دارد.

شرکت هایی مانند دیزنی به طور معمول مورد توافق به سانسور فیلم در حالی که گوگل و یاهو و مایکروسافت و اپل شد “بیش از حد” حاضر به همکاری با پکن است.

چنین اقداماتی در معرض خطر تضعیف لیبرال نظم جهانی, آقای Barr اضافه شده است.

خود مداخله آخرین انتقاد از چین توسط کاخ سفید و دیگر مقامات آمریکایی.

تنش بین ایالات متحده و چین در حال افزایش است, بیش از یک میزبان از مسائل. ایالات متحده در این هفته حذف شده در هنگ کنگ ترجیحی تجارت, وضعیت پس از چین آورده در یک بحث امنیتی جدید قانون برای این سرزمین است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیز انتقاد چین بیش از دست زدن به آن از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان به خوبی به عنوان نظامی خود را ساخت تا در دریای چین جنوبی و درمان آن مسلمان اقلیت و عظیم تجارت مازاد.

چین را رد کرده است همه خارجی انتقاد از اقدامات آن است.

چه بر ما می گویند در مورد شرکت است ؟

صحبت کردن در جرالد فورد ریاست جمهوری, موزه, او هشدار داد که وابستگی به چین برای برخی کالاها در معرض خطر ساخت ما آسیب پذیر و گفت: شرکت های ایالات متحده شد تا اسرار و افت ارزش تحت چینی فشار است.

“اگر دیزنی و دیگر شرکت های آمریکایی همچنان به تعظیم به پکن آنها را در معرض خطر تضعیف هر دو خود را در آینده رقابت و رفاه و همچنین کلاسیک لیبرال منظور آن است که اجازه داده است آنها را به رشد” او گفت:.

وزارت دادگستری تا به حال دیده می شود تعداد فزاینده ای از موارد که در آن مقامات چینی لابی کرده بودند ما کارفرمایان به نفع پکن سیاست های, او گفت:. وی شرکت های ایالات متحده به سرپیچی چینی مطالبات و گفت: “اگر فردی شرکت می ترسند به موضع وجود دارد قدرت در اعداد است.”

او با انتقاد از شرکت های فن آوری بلکه ستایش, Facebook, Google, توییتر و LinkedIn برای گفتن آنها نمی خواهد مطابق با درخواست برای اطلاعات کاربران تحت پکن امنیتی جدید در هنگ کنگ.

… و در مورد چین ؟

چین اقدامات نشان داد که آن را نمی خواهید برای پیوستن به دیگر صنعتی اقتصاد بلکه می خواستم به جای آنها را به طور کامل او گفت:.

پکن به دنبال بهره برداری از “قدرت بهره وری و نبوغ” از چین مردم را به “سرنگونی حکومت مبتنی بر سیستم بین المللی و برای ایجاد جهانی امن برای دیکتاتوری”.

چین مشغول بود در “اقتصادی حمله رعد اسا” به “تصرف ارتفاعات مسلط اقتصاد جهانی و به پیش افتادن از ایالات متحده به عنوان جهان برجسته ابرقدرت” او اضافه شده است.

بخشی از مبارزه گسترده تر

Zhaoyin فنگ, BBC, چینی, Washington, DC

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مدت طولانی استدلال کرد که چین با بهره گیری از امریکا در تجارت است. آقای Barr سخنان تا سطح شیب دار به اتهام وی از سوی مامورین که چین هدف نهایی در انجام کسب و کار با ما است و به جای آن و برای تبدیل شدن به یک ابرقدرت جهان.

“برنده-برنده در چین به معنی چین برنده دو بار” او گفت:.

آقای Barr سخنان در میان یک سری از سخت هدف قرار دادن سخنرانی های مقامات ارشد امریکا در چین از جمله FBI مدیر کریستوفر Wray و مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین با وزیر امور خارجه مایک Pompeo انتظار می رود به دنبال دارد.

همه برای دفاع از یک موضع سخت تر در برابر پکن برخی از این سخنرانی ها تحویل داده شد در نوسان کلید متحده مانند میشیگان و آریزونا.

دو روز پیش رئیس جمهور تهمت ابراز طیف وسیعی از نارضایتی در برابر چین در طول یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی که به سرعت تبدیل به یک ساعته مونولوگ حمله خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن.

شعارهای مبارزات انتخاباتی و صدای حمایت بیشتر افزایش تدابیر سیاست های چین را تبدیل به غیر قابل تشخیص به عنوان آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مصمم به ایجاد چین یک کلید ستون از انتخاب مجدد او به استراتژی است.

چه چین می گویند ؟

پکن هنوز در پاسخ به آقای Barr انتقاد اما در اوایل روز پنج شنبه وزارت امور خارجه را متهم کرد کاخ سفید از ناعادلانه هدف قرار دادن چین است.

“ما می دانیم که برخی در آمریکا بیداد میکند چین و قلدری چین است. به عنوان یک کشور مستقل مستقل دولت چین باید در پاسخ به این شیوه قلدری و ما باید می گویند ما باید… را واکنشی به حرکت می کند به آن” چینی سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت.

او همچنین در پاسخ به گزارش های رسانه ها که ما می تواند ممنوعیت چینی کمونیست اعضای حزب از بازدید از ما که به او گفته بودند “کاملا احساساتی” اگر درست است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

حزب کمونیست این کشور را تنها حزب حاکم.

حدود 7 درصد از جمعیت اعضای حزب وفادار عضویت ضروری است برای کسانی که می خواهند برای بالا رفتن از نردبان شغلی – و اعضای شامل e-commerce غول Alibaba جک ما telecomm شرکت Huawei بنیانگذار Ren Zhengfei و بازیگر Fan Bingbing.

چه چیز دیگری باید مقامات آمریکا شده است گفت ؟

آقای Barr سخنرانی به شرح زیر مشابه هشدار در مورد تاثیر از فعالیت در آمریکا و دیگر مقامات آمریکایی.

در اوایل این ماه FBI مدیر کریستوفر Wray گفت: اقدامات جاسوسی و سرقت توسط دولت چین مطرح “بزرگترین دراز مدت تهدید” برای آینده ما.

او گفت: چین آغاز شده بود با هدف قرار دادن اتباع چینی زندگی در خارج از کشور تابع خود بازگشت و مشغول به کار بود به سازش ما coronavirus پژوهش است.

“چین مشغول است در کل از دولت و تلاش برای تبدیل شدن به تنها ابرقدرت جهان است توسط هر معنی لازم” آقای Wray اضافه شده است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de