ما ارائه می دهد $5 متر برای ضبط ونزوئلا رئیس دادگستری مورنو

ما در ارائه پاداش از $5 متر (£3.9 m) برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری یا محکومیت رئیس دادگستری ونزوئلا, Maikel مورنو.

آمریکا را متهم Mr Moreno از شرکت در جرایم سازمان یافته فراملی که او را انکار می کند.

او آخرین مقام ارشد در دولت رئیس جمهور نیکولاس مادورو برای آنها چند میلیون دلار پاداش ارائه شده است.

ما نمی دانیم که مادورو را به عنوان دولت مشروع است.

که توسط Maikel مورنو?

54 ساله قاضی شده است که منجر به ونزوئلا دیوان عالی کشور از فوریه 2017.

دیوان عالی کشور است و نقش کلیدی در overruling یا ابطال قوانین مصوب توسط مجلس ملی تنها نهادی است که کنترل مادورو دولت است.

چه ما او را متهم ؟

وزارت امور خارجه ایالات متحده مدعی است که آقای مورنو به دریافت رشوه در ازای گفتن قضات برای آزادی متهمان یا رد موارد در دسترس نباشد.

در اوایل سال جاری او به اتهام پول شویی توسط یک دادگاه در فلوریدا.

روز سه شنبه ایالات متحده با جرایم سازمان یافته برنامه پاداش ارائه شده $5 متر برای اطلاعات منجر به دستگیری یا محکومیت به اتهام “شرکت در جرایم سازمان یافته فراملی”.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: دولت آمریکا بود که با ارسال یک پیام واضح و روشن.

چگونه Mr Moreno واکنش نشان داد?

Mr Moreno رد اتهامات گفت این اولین بار نیست که این رابط از شمال امپراتوری آمریکا به دنبال حمله به من را با خود دست و پا چلفتی حملات پر از دستکاری و دروغ”.

او اضافه کرد که “بزدلانه و بی اساس اتهامات مانند این تنها تقویت تمایل به نگه داشتن کار از دیوان عالی کشور به منظور تضمین دسترسی به عدالت و دادرسی به همه شهروندان از زمین”.

گروه های حقوق بشر می گویند از حقوق شهروندان ونزوئلا به طور معمول تجاوز به شکل خودسرانه بازداشت و شکنجه به دست نیروهای امنیتی و فراقانونی.

یک گزارش سازمان ملل متحد منتشر شده در هفته گذشته نیز گفت که قربانیان به اتهام نقض حقوق بشر به سختی به دست آوردن عدالت در ونزوئلا دادگاه.

این دولت مادورو را رد کرد و این گزارش را “مغرضانه”.

چه اتفاقی می افتد ؟

قبلی ارائه می دهد پاداش برای بالا ونزوئلا مقامات تا کنون به حال اثر کمی دارد. در ماه مارس ایالات متحده را متهم کرد رئیس جمهوری ونزوئلا از “مواد مخدر-تروریسم” و گفت: این امر پرداخت $15 متر برای اطلاعات منجر به دستگیری او.

Mr Moreno که به عنوان رئیس دادگستری قدرت قابل توجهی برخوردار است و بعید است که در صورت هر گونه مشکل در ونزوئلا که در آن نیروهای امنیتی همچنان به بازگشت دولت آقای مادورو.

اما او می تواند در صورت دستگیری اگر او در سفر خارج از کشور و او و همسر خود را در حال حاضر ممنوع از ورود به آمریکا.

با وجود ضد آمریکایی شعارهای بسیاری از مقامات ونزوئلا را در گذشته سفر به آمریکا برای تعطیلات و یا خرید بازدیدکننده داشته است.

این ما بوده است و محکم کردن آن تحریم در دولت ونزوئلا برای ماه اما آقای مادورو و دولت او در قدرت باقی می ماند با وجود یک رقیب ادعا به ریاست جمهوری توسط Juan Guaidó.

  • چه چیزی در پشت ونزوئلا سیاسی بحران ؟
  • ونزوئلا بحران در 300 کلمه

آقای Guaidó که منجر مخالفان کنترل ملی مجلس اعلام کرد خود را رئيس جمهور موقت سال گذشته با این استدلال که آقای مادورو دوباره انتخابات شده بودند جعلی بود و بنابراین باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

رهبر مخالفان به رسمیت شناخته شده است توسط آمریکا و انگلستان و بیش از 50 کشور دیگر به عنوان رئيس جمهور مشروع ونزوئلا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de