ما فراتر از سه میلیون coronavirus موارد

بیش از سه میلیون نفر در آمریکا از آزمایش مثبت برای Covid-19 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بیش از 131,000 مرگ و میر گزارش شده و در روز سه شنبه ما را شکست آن رکورد جدید ترین موارد گزارش شده در یک روز است.

با وجود افزایش کاخ سفید می خواهد به فشار رو به جلو در برخی از reopenings از جمله مدارس.

معاون رئيس جمهور مایک پنس که منجر کاخ سفید Coronavirus گروه ضربت استدلال قوانین نباید “بیش از حد دشوار است”.

موارد مسطح کردن او گفت: در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که آمریکا “در یک جای خوب” با توجه به همه گیر.

بیش از 60 ، 000 مورد جدید گزارش شد سه شنبه مخربی قبلی بالاترین شمارش 55,220 موارد جدید در 2 جولای.

آخرین آمار و ارقام به عنوان ایالت های کالیفرنیا و تگزاس هر گزارش بیش از 10000 جدید روزانه موارد است.

دکتر Anthony Fauci, بیماری های عفونی متخصص و مشاور کاخ سفید در کروناویروس گفت: این کشور هنوز “زانو” تنها در اول آن coronavirus موج.

چه آقای پنس می گویند ؟

صحبت با خبرنگاران در وزارت آموزش و پرورش روز چهارشنبه آقای پنس در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“در حالی که ما سوگواری با کسانی که سوگواری به دلیل آنچه که مردم آمریکا انجام داده اند چرا که فوق العاده کار ما کارکنان بهداشتی درمانی در سراسر کشور ما تشویق می شوند که میانگین مرگ و میر در ادامه به کم و ثابت,” او گفت: پس از کاهش خود را ،

او افزود که آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) موضوع دستورالعمل جدید در بازگشایی مدارس پس از Mr تهمت انتقاد از طرح مطرح شده توسط متخصص بدن به عنوان “بسیار دشوار و گران است” و تهدید به قطع کمک های مالی به مدارس که باز نمی شود در پاییز.

“رئیس جمهور گفت: امروز ما فقط نمی خواهم هدایت می شود بیش از حد دشوار” آقای پنس گفت. “به همین دلیل هفته آینده CDC در حال رفتن به صدور یک مجموعه جدید از ابزارهای مختلف پنج اسنادی که ارائه خواهد شد و حتی بیشتر وضوح در هدایت رفتن به جلو است.”

مدارس در ایالات متحده به طور معمول شروع برای سال در هر ماه اوت یا اوایل سپتامبر.

CDC دستورالعمل نشان می دهد دانش آموزان و کارکنان تمام سایش پوشش صورت و ماندن در خانه در صورت لزوم. آنها همچنین نشان می دهد مدارس باید پیاده سازی مبهوت جدول زمانی و اجتماعی فاصله گرفته ترتیبات صندلی و بستن فضاهای جمعی.

چه تحولات دیگر باید خود بوده است ؟

روز چهارشنبه هواپیمایی متحده هشدار داد که اگر پرواز به طور چشمگیری افزایش دهد و این شرکت را مجبور به اخراج نزدیک به نیمی از کارگران آن – در مجموع برخی از 36,000 کارکنان.

در یک یادداشت به کارکنان شیکاگو بر اساس شرکت های هواپیمایی خواسته است که آنها تحت داوطلبانه furloughs و هشدار داد که خدمه پرواز و فرودگاه پرسنل خدمات مشتری خواهد بود بیشتر تحت تاثیر قرار.

در ضمن دو دانشگاه های معتبر ما در حال بدست گرفتن اقدام قانونی علیه دولت بیش از مهاجرت و حکومت آنها می گویند را مجبور دانشجویان بین المللی به کشور را ترک کنند.

تحت حکومت معرفی شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن اداره دانشجویان خارجی خواهد بود منع از اقامت در این کشور اگر خود دانشگاه نمی, برگزاری کلاس های حضوری پاییز امسال. خیلی دانشگاه آموزش تغییر آنلاین در طول بیماری همه گیر.

  • نخبگان دانشگاه های سو بر ما حاکم ویزا
  • تگزاس مجموعه برای از سرگیری اعدام در میان همه گیر

دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) دو از بالاترین-رتبه بندی دانشگاه های جهان – در حال حاضر خواسته یک دادگاه فدرال برای جلوگیری از این قانون است.

دانشگاه هاروارد جمهور لارنس Bacow گفت: در یک ایمیل به دانشگاه هاروارد جامعه: “ما به دنبال این مورد با شور و نشاط به طوری که ما بین المللی دانش آموزان و دانشجویان بین المللی در موسسات در سراسر کشور – می توانید در ادامه مطالعات خود را بدون تهدید به اخراج از کشور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de