آمریکا بازار کار بهبود یافته است به طور غیر منتظره در ماه مه افزایش امیدوار است که خسارت اقتصادی به این بیماری همه گیر خواهد شد کمتر مضر تر می ترسید.

نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3% از 14.7 درصد در ماه آوریل به عنوان کسب و کار شروع به استخدام دوباره.

شرکت در مهمان نوازی و ساز و بهداشت بخش های زمان در کارکنان.

در مجموع کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل با آموزش و پرورش و بخش خرده فروشی نیز, استخدام.

آن را به عنوان آمد ترین ایالت آمریکا آغاز شده نورد به برخی از اقدامات سخت در محل قرار داده برای کنترل گسترش coronavirus.

به عنوان کسب و کار شروع بازگشایی شرکت شروع به rehire کارکنان خود را.

این کار دستاوردهای شگفت زده اقتصاددانان بسیاری از آنها تا به حال هشدار داد که این کشور می تواند نرخ بیکاری افزایش گذشته 20 درصد به پس از جنگ جهانی دوم ،

اقتصاددان جاستین Wolfers یک استاد دانشگاه میشیگان در توئیتر خود نوشت: “این سخت است برای فرار این نتیجه رسیدند که اقتصاد کف در اوایل/اواسط ماه مه” او گفت:. “ما در یک سوراخ های عمیق و و آن را در حالی که برای صعود اما حداقل سوراخ گرفتن نیست هر عمیق تر است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که در حفظ و اقتصادی دوباره بجای اول برگشتن خواهد بود, سریع بلافاصله در زمان به توییتر برای جشن اعداد و ادعای اعتبار است.

“واقعا بزرگ شغل گزارش. بزرگ رفتن رئیس جمهور تهمت (شوخی اما واقعی)!,” او نوشت.

دستاوردهای رفتن تنها راه به سوی ساخت برای بیش از 21 میلیون شغل ما کارفرمایان قطع در ماه های مارس و آوریل به عنوان مستندات مجبور بسیاری از کسب و کار به درهای بسته خود را. در ماه آوریل نرخ بیکاری آمار 14.7%.

وزارت کار هشدار داده است که تیتر ارقام ممکن است دست کم گرفتن واقعی نرخ بیکاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de