ازبکستان اعلام کرد کاهش بیشتر از coronavirus محدودیت

فایل عکس: مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت در صف انتظار برای ورود به یک فروشگاه مواد غذایی در میان بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در تاشکند ازبکستان 9 آوریل سال 2020 است. رویترز/Mukhammadsharif Mamatkulov/فایل عکس

تاشکند (ایسنا) – ازبکستان اجازه خواهد داد که بسیاری از کسب و کار از جمله رستوران ها و کافه ها, لباس, خرده فروشان و مهد کودک برای بازگشایی در 15 ژوئن در آخرین کاستن از آن coronavirus محدودیت های دولت گفت: در روز پنج شنبه.

مسیرهای اتوبوس را نیز آغاز به کار در همان تاریخ در بین برخی از استانها در مناطق تلقی کم خطر آن را گفت.

بان کی مون در حوادث دسته جمعی مانند گروه نماز و کنسرت و بهره برداری از کاباره ها و کالج ها و دانشگاه های شهر حمل و نقل عمومی در محل باقی می ماند.

ازبکستان که تقسیم شده است به “سبز” و “زرد” و “قرمز” مناطق بسته به میزان تازگی شناسایی شده COVID-19 موارد در حال حاضر اجازه از سرگیری گردشگری داخلی و بازی های فوتبال بدون تماشاگران داخلی و پروازهای هوایی و قطار خدمات از سر گرفته اند.

آسیای مرکزی پرجمعیت ترین کشور از 34 میلیون تایید کرده است 3,874 coronavirus موارد و 16 و میر.

گزارش Mukhammadsharif Mamatkulov ویرایش توسط تیموتی میراث

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>