Varavara رائو: خشم به عنوان زندانی هندی شاعر قرارداد Covid

گرفتاری یک 80 ساله شاعر که قرارداد Covid-19 در زندان است و باعث افزایش خشم و انزجار در هند.

Varavara رائو یک مائوئیست ایدئولوگ و شاعر است که حمایت رادیکال تفکر و ایده های انقلابی در کار خود را.

او در زندان بوده است برای کمی بیش از دو سال به اتهام تحریک طبقه خشونت است. او را به شدت تکذیب این اتهامات و اتهامات شده اند به طور رسمی علیه او.

آقای رائو خانواده گفت: او هذیان و برگزار شد در شرایط وحشتناک است.

آنها گفتند که زمانی که آنها سعی به دیدار او در یک بیمارستان دولتی در اوایل این هفته آنها او را در بر داشت در یک خاکی تخت آغشته به ادرار با هیچ کس در اطراف به حضور او. رسانه های محلی گزارش داد که آقای رائو تا به حال شده است قادر به تشخیص همسر و دختر خود.

او coronavirus تشخیص یک روز بعد.

آقای رائو بستری شد بیمارستان تنها پس از خانواده اش با صدور بیانیه ای برگزار شد و اضطراری کنفرانس مطبوعاتی ادعا که او را تکذیب کرد مراقبت های پزشکی مناسب با وجود سرعت رو به وخامت سلامت و پس از آن از خشم.

  • کارت و نامه خوش آمد می گوید آمریکا و هند و محقق در تولد
  • هند زندان حامله دانشجو با وجود Covid-19 خطر

بیانیه ای با عنوان “آیا کشتن Varavara رائو در زندان!” – گفت: آقای رائو بود و هذیان و حتی قادر به قلم مو دندان های خود را بدون کمک از همبندان که یکی دیگر از فعالان زندانی در ارتباط با همین پرونده است.

این وحی است سوخت افزایش خشم به خصوص با توجه به این که حبس خود را همچنان با وجود مواج Covid-19 همه گیر در ایالت ماهاراشترا که در آن او زندانی شده است.

با وجود تلاش های متعددی توسط وکلای او او شده است به طور مداوم وثیقه را تکذیب کرد. و اگرچه او را در زندان برای دو سال در مورد او متهم شده است را به دادگاه.

یک نظر در محلی اسکرول سایت گفت که دولت را درمان آقای رائو به مبلغ “دولت تحمیل مجازات اعدام بدون محاکمه”.

نیز وجود داشته اند گوش خراش تماس در رسانه های اجتماعی برای آزادی او و او او نیاز به توجه پزشکی.

Varavara رائو است که هیچ غریبه ای به زندان.

از سال 1973 او به صرف بیش از 10 سال در زندان تحت دولت از همه گرایشهای سیاسی. آقای رائو متهم شده است برای تحریک مائوئیست انقلابیون با خود را, نوشته ها و سخنرانی ها و جوجه ریزی توطئه برای سرنگونی دولت منتخب دولت است.

اما نه یک ورق مدرک تولید شده است برای اثبات دخالت و او شده است هرگز مجرم شناخته. همه حساب او هرگز زیرزمینی انقلابی.

آقای رائو یک polarising شکل است.

هواداران خود را تحسین خود را بی دریغ fealty به ایدئولوژی و باز حمایت برای ممنوع حزب مائوئیست. آنها همچنین تایید خود را بی عیب و نقص, شخصی, صداقت است.

منتقدان خود را پیدا کنید unabashedly رادیکال سیاست جزمی منسوخ شده و آتش زا.

آقای رائو را مکرر حبس برای حمایت از یک ایدئولوژی است که یک نخست وزیر سابق به عنوان هند را “بزرگترین تهدید امنیت داخلی” ثابت می کند هند همچنان به یک آستانه پایین برای تحمل مخالفان است.

آقای رائو برگزار شد به همراه چند تن دیگر از فعالان و نویسندگان تحت UAPA (فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل) – ضد-تروریسم قانون است که باعث می شود آن را تقریبا غیر ممکن است به قید وثیقه آزاد است.

پلیس را متهم به تحریک طبقه خشونت در Dalit تجمع در Bhima کرگن روستا در ایالت مهاراشترا در 1 ژانویه تا سال 2018 است.

یک کنسرسیوم متشکل از بیش از 100 جهانی روشنفکران از جمله نوام چامسکی و هومی K Bhabha به نام به حال برای آزادی او.

چندین سازمان های بین المللی نیز ابراز نگرانی از وضعیت خود را.

دیده بان حقوق بشر به دستگیری تمام فعالان “غیر قانونی” و “انگیزه های سیاسی” و سوال که چرا دولت را بررسی اتهامات که ملی هندو رهبران ممکن است تا به حال نقش مهمی را در Bhima کرگن خشونت?

در ماه مه پارلمان اروپا کمیته فرعی حقوق بشر نوشت: به خانه وزیر آمیت شاه گفت آن احساس خطر توسط “ارعاب و آزار و اذیت مدافعان حقوق بشر” توسط مقامات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de