کاراکاس (ایسنا) – ونزوئلا دولت گفت: یک پرواز حامل کمک های انسان دوستانه برای COVID-19 اپیدمی وارد شده بود از ایران که تبدیل به یک متحد مهم به آمریکای جنوبی در میان تحریم های ایالات متحده.

واشنگتن ایجاد کرده است تحریم های گسترده برنامه علیه دولت رئیس جمهور نیکولاس مادورو در تلاش برای وادار کردن او از قدرت است. که منجر مادورو برای گسترش اتحاد با ایران که به تازگی عرضه بنزین به ونزوئلا است.

“در حال حاضر ما در حال دریافت انواع تست کیت” وزیر برنامه ریزی ریکاردو منندز گفت: در تلویزیون دولتی ایستاده در یک باند در این کشور Maiquetia فرودگاه در نزدیکی آنچه به نظر می رسد جعبه های انباشته شده بر روی پالت.

سفیر ایران در ونزوئلا تحسيم سلطانی گفت: “امروز ما شاهد ورود این مواد به تقویت ونزوئلا در مبارزه با کروناویروس.”

کارشناسان بهداشت می گویند ونزوئلا در معرض خطر در این بیماری همه گیر به دلیل گسترده و فروپاشی اقتصادی است که به شدت تضعیف بیمارستان های دولتی و تضعیف خدمات عمومی از جمله برق و آب در حال اجرا.

آمریکای جنوبی کشور در صنعت نفت است که برای سال ارائه سوخت تقریبا به صورت رایگان در حال حاضر به سختی تولید بنزین در هر همه و تلاش برای وارد کردن آن به دلیل تحریم ها را ترک کرده اند اکثر شرکت ها تمایلی به ارائه آن است.

ایران به تازگی با ارسال تانکر بنزین در مقابل خواسته های ایالات متحده کمک به سهولت مزمن کمبود سوخت.

گزارش ویویان Sequera و Deisy Buitrago نوشتن توسط برایان الزورث

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de