ونزوئلا بالا دادگاه نام انتخابات جدید شورای مخالفان مبارز

کاراکاس (ایسنا) – ونزوئلا دیوان عالی کشور روز جمعه به نام رهبران جدید به ملی انتخابات شورای اسلامی که نظارت بر انتخابات پارلمانی بعد از این سال به طور گسترده ای انتظار می رود حرکت می کند که رهبران اپوزیسیون تماس تلاش برای دکل های آینده رای بدهند.

Maikel مورنو جمهور ونزوئلا دیوان عالی کشور در این قسم-در مراسم رهبران جدید ونزوئلا را ملی انتخابات شورای کاراکاس, ونزوئلا, در تاریخ 12 ژوئن سال 2020 است. رویترز/منور Quintero

منتقدان رئیس جمهور نیکولاس مادورو بارها متهم به انتخابات شورای علاقه حاکم حزب سوسیالیست و در سال 2018 را تحریم رای گیری که منجر به مادورو را در انتخابات مجدد بر این اساس که آن را نپذیرفت.

آمریکای جنوبی و ملت باید سوگند در یک کنگره جدید با شروع از سال آینده اما هنوز تعیین تاریخ برای این نظرسنجی که به احتمال زیاد پیچیده coronavirus بیماری که منجر به سخت قرنطینه.

ایندیرا Alfonzo دادگاه عالی دادرس که منجر انتخابات اتاق شنود گذاشته شد که در انتخابات جدید شورای رئیس این آشکارا طرفدار دولت دیوان عالی کشور در بیانیه ای گفت posted on Facebook.

دادگاه گفت: مخالفان-اجرای مقننه در “خلاف قانون اساسی حذف” و به همین دلیل آن را به حال تصمیم به تعیین شورای رهبران. قانون اساسی کمک های مالی این قدرت را به کنگره است.

قانونگذاران در حال کار به نام انتخابات شورای رهبری خود را دارند و اصرار دارند که دادگاه عالی را ندارد و صلاحیت برای انجام این کار.

“با توجه به این که ما در رد این مسخره (دیوان عالی کشور) ما انکار کردن آنچه که آنها تولید” قانونگذار Juan Pablo گوانیپا در توییتر نوشت. “این یک انتخابات مانع ایجاد دیکتاتوری.”

قانونی رئیس ژوئن Guaido سال گذشته به عهده گرفت موازی ریاست جمهوری پس از اعلام مادورو یک غاصب و برنده دیپلماتیک به رسمیت شناختن از ده ها تن از کشورها از جمله ایالات متحده و ونزوئلا به عنوان رئیس جمهور موقت.

انتخابات آینده را به زور مخالفان به شرکت در آنچه که به احتمال زیاد خواهد بود یک فرایند انباشته در حزب سوسیالیست را به نفع و یا تحریم انتخابات و از دست دادن همه آن نمایندگی در کنگره است.

آن را بلافاصله روشن نیست که چگونه کشورهایی که به رسمیت شناختن Guaido واکنش نشان خواهد داد اگر مخالفان خود را از دست داده و اکثریت با توجه به این که ادعای خود را به رهبری مبتنی بر اینکه رهبر مجلس.

گزارش Deisy Buitrago, Mayela Armas و برایان Ellsworth; ویرایش توسط Daniel والیس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de