ونزوئلا دادگاه عالی می گوید کنگره شکست خورده به نام انتخاباتی مقامات

فایل عکس: Juan Pablo گوانیپا عضو حزب مخالف عدالت اول (پریمرو Justicia) مذاکرات به رسانه ها در طول یک کنفرانس خبری در کاراکاس, ونزوئلا, فوریه 21 سال 2018 است. رویترز/مارکو Bello

کاراکاس (ایسنا) ونزوئلا – دولت-دوستانه دیوان عالی کشور در روز جمعه گفت: مخالفان-برگزار می شود کنگره تا به حال نه نام rectors به این کشور آمریکای جنوبی را در انتخابات اقتدار در زمان حرکت را محکوم کرد توسط مخالفان به عنوان تلاش برای از خط خارج در انتخابات برنامه دارد.

دادگاه اعلام کرد شورای ملی را در تصمیم گیری های پوچ و خالی در مدت کوتاهی پس از مخالفت برنده کنترل بدن در اواخر 2015. با قانونی جدید انتخابات به پایان سال جاری تصمیم مشخص به شکست تلاش های بین دو طرف به توافق بر سر شرایط برای رای دادن هستند.

اصلی ترین احزاب مخالف تحریم انتخابات ریاست جمهوری در سال 2018 با توجه به نگرانی رئیس جمهور نیکولاس مادورو گذاشته بود زمینه را برای دکل رای دادن. او به راحتی برنده انتخابات میان نسبتا پایین مشارکت و اتهامات بی نظمی که او را انکار می کند.

حکم دادگاه عالی در مورد در آمد به ارمغان آورد توسط اشخاص دیده می شود به عنوان نزدیک به دولت شکایت کرده است که کنگره تا به حال نه نام مقامات در زمان. دادگاه نمی دهد یک جدول زمانی برای شنیدن در این مورد.

“وقایع امروز مانع تعیین CNE” گفت: Juan Pablo گوانیپا تقابل مجلس و معاون رئیس جمهور از مجمع ملی با استفاده از اسپانیایی مخفف ملی انتخابات شورای. “آنها در حال تلاش به نام CNE که بدتر خواهد شد این مشکلات است.”

از دست دادن کنترل مجلس ملی با مخالفان می تواند پیچیده ایستاده خوان Guaido ملی مجلس رئیس جمهور که به رسمیت شناخته شده است به عنوان ونزوئلا را رئيس جمهور مشروع توسط ده ها تن از کشورها از جمله ایالات متحده و اکثر دموکراسی های غربی.

Guaido استناد قانون اساسی به فرض نقش رییس جمهور موقت ژانویه گذشته ادعا شد که بر اساس موقعیت خود را به عنوان رهبر قانونی بدن.

گزارش Deisy Buitrago; نوشتن توسط لوک Cohen; ویرایش توسط ویلیام ملارد

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر