جانباز استمفورد افسر پلیس را به رسمیت می شناسد متهم در اجرای

استمفورد — جانباز شهرستان افسر پلیس مرتب سازی از طریق فایل ها و عکس لیوان در بخش شواهد اتاق در اوایل این هفته یک کشف غیر منتظره.

Sgt. به رسمیت شناخته شده در یک لیوان شات از یک شهر که قلم را در بازداشت و پس از متهم شدن به آزار جنسی یک دختر زیر سن قانونی و هشت سال پیش. Scutari به رسمیت شناخته شده به عنوان صندوقدار در یک سمت غرب از بازار است.

در روز سه شنبه در حدود 4 p.m.Wayne Scutari, Scutari و پشتیبان افسران به بازار رفت و دستگیر کسر الیوا, 30 و متهم او را با شکست به نظر می رسد در دادگاه همراه با درجه اول به اتهام جعل و سرقت هویت و کیفری جعل هویت. الیوا است که برگزار می شود در جای $275,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

“این واقعا یک کار خوب توسط Sgt. Scutari جانباز افسر پلیس رفتن در مورد کسب و کار خود را که دارای قوز و به دنبال آن منجر به یک بسیار خوب است دستگیری” سروان. ریچارد Conklin گفت.

Scutari مشغول به کار در این هفته با Sgt. جنیفر لینچ که در حالی که کار به عنوان یک افسر در بخش جوانان اداره در سال 2012 انجام شده اصلی تحقیق و تفحص به پایان رسید که در الیوا را بازداشت Conklin گفت.

با توجه به سوابق دادگاه الیوا سپس 23 دستگیر شد در اوت 9, 2012 بود و با متهم درجه دوم تجاوز جنسی و خطر آسیب به یک کودک است. در ماه دسامبر سال 2012 او با متهم درجه اول شکست به نظر می رسد در دادگاه پس از در حال اجرا خود را در دادگاه تاریخ است.

پلیس در زمان دستگیری اش در سال 2012 گفت: او به اتهام تجاوز جنسی به یک دختر 14 ساله دختر که پدر شکایت به پلیس که Oliva — که در آن زمان زندگی می کردند در Lockwood خیابان — داشتن رابطه جنسی با دختر خود.

Conklin گفت: زمانی که پلیس رفت و به او انتخاب کنید تا در بازار, او اعتراف به پرش در اتهامات عنوان شده علیه او با وجود داشتن ارسال شده $50,000 دادگاه ظاهر باند پس از دستگیری.

پلیس الیوا و برخی از اسناد و مدارک شناسایی نشان می دهد که او تا به حال گرفته شده از نام خوزه گومز و با استفاده از یک شبیه تاریخ تولد خود را. پلیس همچنین متوجه شد یک کارت اعتباری به سرقت رفته بر او را به عنوان به خوبی به عنوان یک کارت امنیت اجتماعی به نام گومز.

او arraigned اتهام در بریجپورت روز چهارشنبه برگزار شد در بریجپورت مرکز تادیبی. درخواست در حال انتظار در مورد.

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>