بیننده نقاط فلوریدا خبرنگار ویکتوریا قیمت را رشد سرطان

یک خبرنگار در فلوریدا تشکر یک بیننده که کشف یک رشد سرطانی در گردن و ارسال یک ایمیل به اصرار او به دنبال درمان.

“یک بیننده به من ایمیل فرستاده شده در ماه گذشته” WFLA خبرنگار ویکتوریا قیمت آنلاین پست در روز پنج شنبه. “او را دیدم یک توده در گردن من. گفت: آن را به او از خود او.”

“او بود سرطان است. معلوم است مال من بیش از حد” او گفت:, اعلام او خواهد بود در نظر گرفتن زمان از کار به مبارزه با آن.

قیمت گفت: او را تحت عمل جراحی روز دوشنبه به منظور برداشتن تومور.

“‘8 را در کنار خود’ نیست فقط یک عبارت در @wfla,” او نوشت: در Instagram با اشاره به ایستگاه فراخوان ثبت نام شماره و شعار.

“این ما سنگ بنای. اما این نقش به تازگی معکوس هنگامی که من در بر داشت یک نمایشگر در کنار من و من نمی تواند بیشتر سپاسگزار است.”

قیمت گفت که کار خود را پوشش شیوع کروناویروس در تمپا تا به حال پریشان او را از مراقبت از او سلامت خود.

“به عنوان یک روزنامه نگار آن بوده است دریچه گاز کامل از همه گیری آغاز شد. هرگز پایان دادن به تغییرات در never-ending, اخبار, چرخه قیمت” نوشت و اضافه کرد: “ما از پوشش های مهم سلامت داستان در یک قرن, اما خود من سلامت دورترین چیز از ذهن من است.”

پزشکان به او گفت که تومور پخش شد از مرکز گردن او خواهد بود و نیاز به جراحی برداشته شده و همراه با تیروئید و برخی از گره های لنفاوی او نوشت: در یک مقاله برای WFLA.

“من هرگز دریافت که ایمیل من هرگز به نام دکتر. سرطان را در ادامه به گسترش است. آن را ترسناک و فروتنی فکر کردم:” او ارسال شده است.

“من برای همیشه خواهد بود خدا را شکر به زن که رفت از راه خود را به ایمیل من کل یک غریبه. او تا به حال صفر تعهد به ولی او به هر حال. بحث در مورد بودن در کنار شما چی؟”

سرطان تيروئيد است به مراتب بیشتر در زنان شایع تر از مردان, قیمت گزارش اضافه کرد که حدود 75 درصد از موارد تشخیص داده شده در ایالات متحده در این سال بوده اند زنان است.

“بنابراین خانمها…#CheckYourNeck!” او نوشت:, و اضافه کرد که او انتظار دارد به بازگشت به کار در هفته است.

  • تلویزیون ستاره ‘ذخیره’ توسط بینندگان خود را

این اولین بار نیست که یک ناظر بیننده است را مفید توصیه های پزشکی به یک پخش کننده.

در سال 2018 سابق لیورپول و مدافع فوتبال دانشمند علامت Lawrenson تشکر دکتر که به او در تشخیص سرطان پس از تماشای او در بی بی سی یک فوتبال تمرکز می کنند.

در سال 2013 کابل, اخبار میزبان Tarek ال موسی شد, هشدار به یک توده در گردن او توسط یک پرستار که تا به حال دیده می شود او در صفحه قبل نشان می دهد تلنگر و یا با صدای تلپ افتادن.

“من فکر کردم آن چیزی است که مورد نیاز بود را به توجه خود را” پرستار Ryan Reade گفت: NBC.

ال موسی در حال حاضر بهبود از مرحله 2 تیروئید سرطان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de