فایل عکس: فرانسه وزیر امور خارجه Jean-Yves Le Drian برگ الیزه کاخ ریاست جمهوری پس از یک هفته جلسه هیئت دولت در پاریس فرانسه, مه 27 سال 2020 به فرانسه برطرف مستند اقدامات انجام شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس COVID-19. لودویک مارین/استخر کرج

پاریس (ایسنا) – خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز و روزنامه نگاران غیر قابل قبول است که آیا در ایالات متحده و یا در جای دیگر وزیر امور خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian گفت: در مصاحبه با روزنامه منتشر شده در یکشنبه.

خواسته در مورد تظاهرات و شورش که جاروب در سراسر شهرستانها ایالات متحده پس از مرگ غیر مسلح سیاه جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, Le Drian گفت: لو Telegramme که لازم بود به مردم اجازه نشان دادن آزادانه.

“هر گونه عمل خشونت علیه معترضان مسالمت آمیز و یا روزنامه نگاران غیر قابل قبول است در ایالات متحده و یا در جای دیگر” او گفت: بریتنی منطقه ای روزنامه.

فیلم نشان فلوید دروغ چهره را در یک خیابان مینیاپولیس در 25 مه به عنوان یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه دقیقه باعث خشم. تظاهرات گاهی اوقات مشخص شده توسط غارت به خود جلب کرد یک پاسخ قوی از پلیس در برخی شهرهای ایالات متحده.

داد و بیداد ناشی از فلوید مرگ گسترش به دیگر نقاط جهان از جمله در فرانسه که در آن صدها نفر به مبارزه طلبیده پلیس بان برای نشان دادن نزدیکی سفارت آمریکا در پاریس در روز شنبه.

Le Drian که از منطقه ساحلی از بریتنی همچنین تصریح کرد: فرانسه مصمم به دفاع از دسترسی به آب برای ماهیگیر در طول مذاکرات بیش بریتانیا آینده روابط با اتحادیه اروپا است.

شیلات است که در میان thorniest مسائل در حرکت آهسته مذاکرات برای ایجاد روابط جدید میان بریتانیا و اتحادیه اروپا از بریتانیا خروج از بلوک در اوایل این سال است.

“وجود دارد یک مسئله مهم: دسترسی برای ما ماهیگیران به آب در شرایط است که به عنوان نزدیک که ممکن است به موجود” Le Drian گفت.

“و من می توانم به شما اطمینان دهم که من خواهد بود مطمئن شوید که لندن آنها را تضمین دید تداوم در استانداردهای فنی و دسترسی به آنها نیاز دارند.”

گزارش جان ایرلندی نوشتن توسط گاس Trompiz ویرایش توسط کاترین ایوانز

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de