داوطلب تلاش ها را به هدف ‘استمفورد با هم برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

استمفورد — اجتماعی فاصله بسیار است در اثر اما شهر استمفورد هنوز در تلاش برای پیدا کردن یک راه منحصر به فرد با هم به جلو و قرض استعاری ،

شهردار دیوید مارتین و هیئت نمایندگان رئیس جمهور متی Quinones اعلام کرد روز شنبه شروع از پنج داوطلب برنامه با هدف گرفتن شهروندان در اطراف شهرستان برای کمک به با جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

قبل از پرداختن به جزئیات این “استمفورد با هم برنامه” مارتین گفت: این شهرستان در میان یک “بزرگ اورژانس پزشکی است. شهردار گفت: از شنبه شب و هفت بيمار در بخش مراقبت های ویژه در استمفورد بیمارستان با توجه به کوروناویروس. مارتین همچنین گفت: هیچ یک تایید نشده مرگ یک استمفورد ساکن با توجه به این ویروس چیزی بعد از تایید توسط شهرستان و دولت است. همانطور که از شنبه, دولت, وزارت بهداشت ذکر شده تعداد کل استمفورد موارد به عنوان 48.

“در میان این همه — به عنوان ما همچنان به فشار رو به جلو — من اعلام یک برنامه به نام استمفورد با هم” مارتین گفت که Quinones به او گفت که او می تواند پیدا کردن داوطلبان برای تعداد مختلف تلاش های اطراف شهر برای کمک به پلیس سلامت و ایمنی عمومی مدارس در پاسخ به اثرات وقوع.

“من کمی استرس و رفتند با همه چیز در رفتن و من قدردانی و حمایت از کارکنان و مدیران و رهبران نه تنها توسط کسانی که از ما در اینجا در مرکز دولت اما کسانی نیز کار از راه دور — به عنوان ما همچنان به ارائه خدمات دولتی” مارتین گفت.

“استمفورد با هم یک فرصت برای شهرستان به صورت هماهنگ به پاسخ آن تلاش ها با سازمان های غیر انتفاعی فردی جامعه داوطلبان برای حمایت از COVID پاسخ اضطراری تلاش در امن و کارآمد و مولد شیوه” Quinones گفت. “همانطور که ما حرکت رو به جلو ما می دانیم که ما باید به کار با هم در نظر مبارزه با این بیماری همه گیر و افراد و سازمان هایی که می توانید انجام بخشی خود را برای کمک به ما برای مبارزه با این ویروس با هر سلاح در زرادخانه ما حیاتی خواهد بود برای موفقیت ما است.”

داوطلب می تواند کمک به سالمندان, مکان عمومی, مدرسه, دانش آموزان و کسانی که میزبانی تست سایت و همچنین ارائه مواد غذایی و لوازم دیگر به قرنطینه اعضای جامعه. بعلاوه در شهر, وب سایت نیز وجود خواهد داشت یک محل برای ساکنان نیاز به درخواست برای تامین و یا کمک های پزشکی.

“اگر شما دچار مشکل هستند و شما نیاز به چیزی — از آن می تواند هر چیزی از من نیاز به یک وعده غذایی و من نمی دانم که چگونه به یک. من نیاز به یک نسخه و من نمی دانم که چگونه به یک. من نیاز به برخی از کمک از هر نوع — با این شماره تماس بگیرید, رسیدن,” شهردار گفت. “ما در حال راه اندازی یک تلفن و کسی به نشستن در طرف دیگر.”

ارشد توسعه و برنامه های برقراری تماس با ساکنان شهر 70 سال و بالاتر به کمک به آنها را با نیازهای اساسی خود مانند غذا و دارو و پزشکی پشتیبانی می کند. ثبت نام در اینجا

به استمفورد مدارس دولتی گرفتن و رفتن برنامه صبحانه و ناهار وعده های غذایی برای شهر مدرسه کودکان تا 18 سال است. این برنامه نیاز بیش از 50 داوطلب به دست کردن وعده های غذایی در طول هفته از آوریل 6-10 بین 9:45 صبح و 1:15 بعد از ظهر

تست سایت برنامه داوطلبانه خواهد شد که داوطلبان شهرستان توزیع لوازم و ترافیک مستقیم. این تلاش است که توسط رهبری که توسط رهبری شهرستان تشکر. Benjamin Lee.

ساکن تحویل برنامه است که به دنبال درایور برای کار با مواد غذایی موجود تحویل ارائه دهندگان خدمات به اطمینان حاصل شود که کسانی که تحت قرنطینه دسترسی به منابع مورد نیاز. راه متحده کانکتیکات است سازماندهی این تلاش است.

آخرین برنامه های پزشکی ذخیره سپاه کمک به جوامع خود را در فعالیت های که ترویج و تقویت بهداشت عمومی پاسخ اضطراری و جامعه تابآوری. داوطلبان شامل پزشکی و بهداشت عمومی و حرفه ای و همچنین ساکنان دیگر بدون پس زمینه بهداشت و درمان. دولت وزارت بهداشت و خدمات انسانی است که اجرای این برنامه است.

در حالی که داوطلبان را تشویق به رفتن stamfordct.gov برای ثبت نام آنها همچنین می توانید تماس استمفورد هم داوطلب خط تلفن 203-977-5850 خواهد شد که کارکنان 9 صبح تا 5 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر