داوطلبان کمک به استمفورد سالمندان در طول coronaviris بحران

استمفورد ساکن آیلین Westfahl و پسرش ریچارد را تبدیل به یک مواد غذایی-ارائه اواز یا موسیقی دو نفری.

آنها در میان داوطلبان که ارائه منابع به سالمندان در شهر به صورت SilverSource — یک استمفورد مبتنی بر سازمان فراهم می کند که یک شبکه امن برای سالمندان ساکن در نیاز از طریق طرح های مختلف.

مواد غذایی خدمات برای سالمندان که نمی تواند و یا ترجیح می دهند به سرمایه گذاری در طول COVID-19 بحران به تازگی اضافه شده به SilverSource لیست خدمات.

این Westfahls مشتاق بودند برای کمک به این علت است.

“من داوطلب شده اند برای SilverSource و به تازگی ایمیلی دریافت کردم که آنها مورد نیاز داوطلب به مواد غذایی را به سالمندان” آیلین Westfahl گفت. “آنها یک سازمان غیر انتفاعی است که دسته نیازهای سالمندان است. آنها کمک به پر کردن شکاف هایی که مورد نیاز آن است که آیا از نظر مالی یا از طریق بهداشت و درمان و یا تغذیه است.”

این Westfahls آورده غذایی به خوابگاه از چند سالمندان در استمفورد هفته گذشته در حالی که به دنبال ایمنی و اجتماعی فاصله احتیاطی. آنها کاهش یافته و کیسه های مواد غذایی و اقلام ضروری در درب خانه و سپس نام افراد به اجازه دهید آنها را می دانم که آنها وارد شدند.

“در حالی که ماندن در خانه در این چند هفته گذشته به شما احساس می کنید و آرزو می کنم شما می توانید انجام دهید برای کمک به مردم” Westfahl گفت. “ما دیدیم که این چیزی بود که ما کاملا می تواند انجام دهد. من یک پرستار بنابراین من قادر به کمک شبیه به این, اما این یک راه خوب برای کمک به اعضای جامعه.”

گفت: Richard Westfahl یک 2013 وستهیلل فارغ التحصیل دبیرستان که در حال حاضر ساکن در منهتن: “این خوب بود ما قادر به انجام کاری در حالی که باقی مانده در دستورالعمل های دقیق و قرار دادن کسی در خطر است. ما همچنین به بررسی کنید تا ببینید که چگونه مردم انجام شد و اگر نیازهای خود مواجه شد.”

به عنوان بخشی از SilverSource را خروجی برنامه داوطلبان ساخته شده و تماس های تلفنی به مشتریان — افرادی که با استفاده از این سرویس قبل از اینکه به مطمئن شوید که آنها به اندازه کافی مواد غذایی و یا موارد ضروری در طول این زمان به چالش کشیدن.

“ما یک نسخه ارشد برنامه است که ما انجام شده است به مدت 20-به علاوه سال است. در حال حاضر این مهم است که ما مواد غذایی را به خانه گفت:” SilverSource مدیر اجرایی کاتلین Bordelon. “هر فرد است که به ما تحویل داده برای دریافت یک کیسه که شامل حدود 30 وعده های غذایی. برخی از مواد غذایی اهدا شده اما ما خریداری مقدار زیادی از آن. ما کار کرده ایم و با تمام بانک های مواد غذایی ما شده اند قادر به خرید مواد غذایی عمده فروشی.”

Bordelon تاکید کرد اهمیت داوطلبان و خیرین در جهت سازمان برای کمک به پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود را در این خصوص به چالش کشیدن زمان.

“بسیاری از مشتریان ما در زمینه شرایط بهداشتی و سالمندان هستند به خصوص به چالش در حال حاضر به ویژه هنگامی که آنها چند منابع” Bordelon گفت. “این مهم است که داوطلبان. وجود دارد هیچ روبات ها قرار داده است که مواد غذایی خود را در درب. ما نیاز به کمک از مردم در جامعه است.”

SilverSource فراهم می کند کمک به حدود 2000 مشتریان بین سنین 60 و 101 بسیاری از آنها سالمندان کم درآمد. این ارائه می دهد یک مسکن ثبات برنامه فراهم می کند که کمک های مالی, مشاوره و وکالت برای حفظ بزرگسالان در خانه های خود از جمله اخراج پیشگیری است. مراقبت های بهداشتی طرح فراهم می کند که مستقیم کمک های مالی برای دارو و تجهیزات پزشکی و گرسنگی/برنامه تغذیه در میان راه های غیر انتفاعی کمک می کند تا افراد مسن.

“ما در حال contining به ارائه تمام خدمات ما همیشه انجام دهید. این خدمات تحویل مواد غذایی است که فقط یک لایه جدید در بالای آن همراه با به خوبی بررسی تماس با برنامه” Bordelon گفت. “این مهم است برای ارتباط با سالمندان در طول coronavirus بیماری همه گیر.”

به داوطلب برای SilverSource بازدید silversource.org.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>