وال استریت مهاجم مرطوب’suwet’en خاک

مرطوب’suwet’en سایت ماهیگیری در Bulkley رودخانه و ورود Moricetown دره در Moricetown, بریتیش کلمبیا, کانادا. منبع عکس: جروم Charaoui – FAL

قیام در سراسر کانادا در حمایت از مرطوب’suwet’en اول ملت مدافعان زمین نشان می دهد هیچ نشانه ای از توقف. همانطور که از 11 فوریه پورت ها و پل ها و خطوط راه آهن و بزرگراه ها و جاده ها شده اند محاصره سراسر کشور با همبستگی معترضان که خود نیز اشغال دفاتر سیاستمداران و حداقل یکی از بانک.

این اقدامات باعث شد RCMP تهاجم مرطوب’suwet’en خاک در فوریه 5 و پس از آن آنها شروع به دستگیری بومی اعضای مخالف به 670 کیلومتر (416-mile), 6.2 میلیارد دلار ساحلی GasLink خط لوله ساخته شده در خود unceded خاک در B. C.

مرطوب’suwet’en هرگز امضا پیمان و در سال 1997 دادگاه عالی کانادا حکم داد که آنها را “بومی عنوان” به زمین که در آن خط لوله در حال ساخت است.

ساحلی GasLink خط لوله انجام خواهد شد fracked گاز از شمال شرقی B. C. به Kitimat, B. C., که در آن گاز طبیعی مایع (LNG) ترمینال است که ساخته شده توسط LNG کانادا – مشارکت پوسته پتروناس, PetroChina میتسوبیشی کره ای و گاز است.

در حالی که معترضان را به درستی محکوم RCMP اقدامات آنها (و شرکت های بزرگ رسانه ای) تا حد زیادی نادیده گرفته شده نقش یک بازیکن در کل این افتضاح: وال استریت titan Kohlberg Kravis Roberts & Co., بهتر شناخته شده به عنوان KKR.

مگا غنی از تیتان

در دسامبر 26, 2019 KKR اعلام کرد امضای یک “توافق قطعی” برای به دست آوردن – همراه با Alberta مدیریت سرمایه گذاری شرکت (AIMCo) – 65 درصد سهام علاقه ساحلی GasLink پروژه خط لوله از TC انرژی است.

تنها چند روز بعد در دسامبر 31, B. C. دیوان عالی کشور قاضی تمدید یک دستور به توقف مرطوب’suwet’en از اعضای مسدود کردن دسترسی به ساحلی GasLink کار شد. این دستور را گزارش عمل تا زمانی که پروژه خط لوله تکمیل شده است.

KKR است غنی حتی توسط وال استریت استاندارد. این US$208 میلیارد دلار دارایی های تحت مدیریت و US$153 میلیارد دلار در هزینه های پرداخت دارایی های تحت مدیریت. [1] AIMCo است $108.2 میلیارد دلار دارایی است که این مدیریت به نمایندگی از 31 آلبرتا بازنشستگی اوقاف و بودجه دولت. [2]

KKR چیزی است که در حال حاضر به نام “سهام خصوصی” شرکت – تغییر علامت تجاری از چه استفاده می شود به نام “قوی تر خریداری شرکت” که پمپ پول به تلاش شرکت ها و سپس دوباره آنها را به فروش به صورت عمده سود. در سال 2014 KKR افتتاح یک دفتر در کلگری با 2 میلیارد دلار از صندوق برای پیدا کردن انرژی کانادا سرمایه گذاری به خصوص در غیر متعارف نفت و گاز پروژه ها.

در 26 دسامبر 2019 مطبوعاتی KKR را براندون Freiman اظهار داشت که “ساحلی GasLink نشان دهنده سوم ما سرمایه گذاری در زیرساخت های حمایت از کانادا صنعت گاز طبیعی.”

هنگامی که تماس KKR رسانه دفتر به من گفت که “دیگر پروژه های براندون با اشاره به در نقل قول ها Veresen Midstream و SemCams Midstream.”

خرید Midstream

نفت-صنعت طرز سخن گفتن midstream اشاره به تجهیزات و خطوط لوله که به حمل و نقل نفت و گاز از “بالادست” امکانات تولید به “پایین دست” کاربران مانند پالایشگاه و یا پایانه LNG.

مدت کوتاهی پس از KKR راه اندازی آن کلگری در دسامبر 2014 Encana Corp. خود را فروخته گاز خط لوله و پردازش دارایی در غرب کانادا Montney منطقه به Veresen Inc. و KKR برای $412 میلیون. معامله مجاز Encana به تمرکز بر روی حفاری و fracking (“بالادست”) در حالی که Veresen Midstream LP دسته حمل و نقل و توسعه زیرساخت ها است. دارایی های فروخته شده در این معامله “شامل کسانی که در Dawson, B. C. منطقه توسط Encana به طور مستقل و در یک همکاری آن با ژاپن میتسوبیشی Corp.” [3] و در حدود همان زمان مشارکت متعهد به سرمایه گذاری 5 میلیارد دلار از جدید midstream گسترش در Montney منطقه است.

در اکتبر 2015 که شامل گسترش Veresen را اعلام تصویب $860 میلیون طلوع کارخانه گاز که می تواند روند 400 میلیون فوت مکعب در روز است. واقع در نزدیکی Dawson Creek, طلوع آفتاب, کارخانه گاز شده است به عنوان “بزرگترین کارخانه گاز به سفارش در غرب کانادا در 30 سال گذشته” با Veresen Midstream رئیس جمهور و مدیر عامل دیوید Fitzpatrick حاکی از این است که شرکت خود را “رد پا در Montney قابل ملاحظه ای رشد خواهد کرد.” [4]

KKR نیز وارد یک سرمایه گذاری مشترک با انتقال انرژی در SemCams Midstream که صاحب و عمل شش گیاهان پردازش گاز و 700 کیلومتر از خطوط لوله گاز طبیعی در Montney و Duvernay مناطق غرب کانادا است.

شما ممکن است به یاد بیاورید که انتقال انرژی توسط شرکت های درگیر در داکوتای دسترسی به خط لوله اعتراضات سال 2016 زمانی که NoDAPL بومی معترضان از ایستاده راک رزرو در ایالات متحده آمریکا شد و در ملاقات با شدید شرکت های بزرگ و دولت-پشتیبانی از اپوزیسیون هستند.

بنابراین KKR نه تنها یک موقعیت اولیه در midstream صنعت گاز طبیعی در غرب کانادا همچنین دارای scandalously همکاری با یک شرکت به خوبی آشنا در توقف بومی شد.

Greenwashing

به همان اندازه نفرت انگیز در سال 2007 KKR همکاری با محیط زیست دفاع صندوق (EDF) در چیزی به نام سبز, نمونه برنامه که از طریق آن شرکت ها می تواند “توسعه سازگار با محیط زیست مفید محصولات و خدمات و توسعه راه های برای رشد درآمد از طریق بهبود محیط زیست.” [5]

که دهه های طولانی greenwashing تلاش کرده است به خصوص مفید بوده است برای KKR مالی سرمایه گذاری در fracking. در سال 2012 مجله فوربس (شناخته شده نیست برای رادیکال محیط زیست) خاص KKR در یک قطعه به نام “حدس می زنم که دامن زدن به Fracking رونق?”, آشکار چگونه ککر شده است پمپاژ پول به گسترش fracking توسط بالادست حفاری و پس از آن کوه در می رم شرکت ها در خرید و فروش معاملات را که میلیاردها دلار سود به KKR. [6]

شاید جای تعجب نیست که KKR جهانی موسسه صندلی دیوید پترائوس مدیر سابق سازمان سیا که از صمیم قلب تایید fracking. [7]

در KKR جهانی موسسه آخرین گزارش (صادر شده در ژانویه 15, 2020) شرکت سیاهی خود را برای همکاری “با شرکت هایی که در کاهش تغییرات آب و هوایی, افزایش انعطاف پذیر توسعه [و] حفاظت از کیفیت آب … به عنوان یک نتیجه, ‘خوبی انجام می دهند با انجام خوب’ همچنان رو به رشد سرمایه گذاری تم در KKR در سال 2020 است.” [8]

LNG کانادا در Kitimat که در آن ساحلی GasLink خط لوله را fracked گاز ادعا کرده است که از آن خواهد شد که کمترین کربن ساطع کارخانه LNG در جهان است و صادرات LNG را جایگزینی برای سوخت آلوده مانند ذغال سنگ است. اما منتقدان مانند Pembina, موسسه و Canadian Centre for Policy Alternatives باید به طور جدی مورد سوال این مفهوم از LNG به عنوان یک به اصطلاح “پل سوخت” به کم کربن آینده به ویژه به دلیل نشت متان ضمنی در بالادست midstream و فرآیندهای پایین دستی. از نظر آب و هوا اورژانس متان است که ده ها بار بیشتر آلاینده از CO2.

در واقع گرجستان راست به تازگی مشخص شده یک بیانیه توسط دانشگاه استنفورد استاد خوانده شده را علامت Z. جاکوبسن در مورد نشت متان از یک اکسون موبیل fracking سایت: “بعد زمان پرداخت دروغگو در صنعت سوخت فسیلی اصرار fracked گاز است کمک به حل بحران آب و یادآوری آنها را تنها @اکسون موبیل fracking سایت ‘به بیرون درز بیشتر متان در 20 روز از همه اما 3 کشورهای اروپایی بیش از یک سال تمام’.” [9]

پرداخت دروغگو

وال استریت را KKR سهام خصوصی titan به نظر می رسد بسته بندی شده با برخی بسیار خوب پرداخت دروغگو که croon در مورد “به خوبی انجام می دهند با انجام خوب” در حالی که مهاجم مرطوب’suwet’en قلمرو خود را با ساحلی GasLink پروژه و تماشای در حالی که RCMP انجام این عملیات. از آن زمان تمرکز باید روی آنها قرار گرفته.

پانوشت

[1] Charlie Smith, “مرطوب’suwet’en ارثی روسای رد حکم توسط B. C. دیوان عالی کشور قاضی به گسترش ساحلی GasLink دستور خط لوله” در گرجستان مستقیم, 31 دسامبر 2019.

[2] همان.

[3] جفری جونز “Encana به فروش می رساند midstream دارایی به Veresen, KKR,” The Globe and Mail, دسامبر 23, 2014.

[4] Veresen Inc. آزادی مطبوعات “Veresen اعلام تصویب $860 میلیون طلوع گاز کارخانه” اکتبر 6, 2015.

[5] الیزابت سیگر “Environmental نوآوری: یک سفر بدون مقصد” kkr.com دسامبر 21, 2016.

[6] Halah Touryalal, “حدس می زنم که دامن زدن به Fracking رونق؟” فوربس اکتبر 3, 2012.

[7] استیو شاخ “نشان داد: ژنرال دیوید پترائوس’ درسی دوره ویژگی های Frackademia’ خوانش” هافینگتون پست جولای 19, 2013.

[8] Henry H. McVey “بازی خود را بازی: بینش کلان جهانی روند” KKR جهانی موسسه ژانویه سال 2020 است.

[9] به نقل از چارلی اسمیت “TC انرژی موافقت خود را با فروش 65 درصد بهره در ساحلی GasLink پروژه خط لوله به KKR و AIMCo,” گرجستان مستقیم, 26 دسامبر 2019.

مقالات بیشتر: جویس نلسون

جویس Nelson‘s ششم کتاب فراتر از Banksters: مقاومت در برابر جدید فئودالیسم را می توان دستور داد در: http://watershedsentinel.ca/banksters. او را می توان از طریق www.joycenelson.ca.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>