والتر Lübcke: راست مظنون در دادگاه بیش از سیاستمدار قتل


دو مرد که به نظر می رسد در دادگاه قتل pro-مهاجر سیاستمدار آلمانی والتر Lübcke.

65 ساله بود به ضرب گلوله در سر در محدوده نزدیک در باغ خود در ماه ژوئن سال گذشته است.

استفان ارنست است که متهم به قتل Lübcke در حالی که دیگری مشکوک شناسایی شده به عنوان Markus ثانیه است که متهم به کمک به او.

اگر ثابت آن را گزارش خواهد بود که برای اولین بار راست ترور سیاسی در آلمان پس از جنگ جهانی دوم ،

  • سیاستمدار آلمانی قتل را بالا می برد شبح راست حملات
  • اتحاد آلمان انجام می شود به اندازه کافی برای مقابله با راست شد ،

Lübcke شد رئیس شورای منطقه ای در آلمان مرکزی شهر کاسل شناخته شده در سراسر کشور برای حمایت از آنگلا مرکل تماس را در پناهندگان در سال 2015.

دادستان ها می گویند این گمان بود که با انگیزه های “نژاد پرستی و بیگانه ستیزی” وقتی که او سوار به Lübcke خانه. ارنست در ابتدا اعتراف به قتل را انکار می کند اما در حال حاضر این قتل است.

آلمان آژانس خبری dpa گزارش 200 روزنامه نگاران شده اند معتبر برای حضور در دادگاه در فرانکفورت اگر چه فضا محدود است با توجه به اقدامات در آورده به کنترل شیوع کروناویروس.

یک بیانیه صادر شده توسط Lübcke همسر و دو پسر – که او نیز از حضور در دادگاه – گفت: “نفرت و خشونت می تواند هیچ جایی در جامعه ما است.

“همه ما که ایستاده برای یک دموکراسی آزاد نیست باید سکوت و اما موضع روشنی اتخاذ کند.”

چه اتفاقی افتاد به والتر Lübcke?

Lübcke عضو خانم مرکل مرکز-راست حزب دموکرات مسیحی (CDU). در سال 2015 او یک پیشرو در حمایت از حقوق مهاجران در منطقه محلی پس از آلمان در زمان در یک میلیون پناهجویان.

در یک داد و بیداد کن تاون هال جلسه در ماه اکتبر آن سال به او گفت: مخاطبان آنها را مجبور به ایستادن برای ارزش های مسیحی است. “هر کس را پشتیبانی نمی کند این ارزش ها می تواند به ترک این کشور هر زمان اگر او موافق نیست. این آزادی از هر المانی,” او گفت:.

او تهدید به مرگ دریافت و داده شد حفاظت شخصی به زودی پس از.

در 2 ژوئن 2019, Lübcke بدن داشت در تراس خانه خود در روستای Istha. پلیس بعدا اعلام کرد که او به ضرب گلوله در سر در محدوده نزدیک.

که مظنون?

این فکر که هر دو Stephan ارنست و مارکوس ثانیه, حضور بحث برانگیز تاون هال جلسه در ماه اکتبر 2015.

دادستان ها بر این باورند که پس از سخنرانی ارنست “به طور فزاینده ای پیش بینی شده خود را در نفرت از خارجی ها” بر روی سیاستمدار.

او گفته شروع ردیابی Lübcke و دادستان ها می گویند که بین سال 2016 و 2018 او دریافت آموزش سلاح از Markus H.

ارنست در ابتدا اعتراف به قتل اما پس از آن اعتراف کردهاند و گفت: Markus ثانیه انجام این قتل است. در حالی که مارکوس ثانیه با حضور جناح راست تظاهرات با ارنست دادستان باور نمی کنم او می دانست که از هر جامد طرح حمله به Lübcke و فکر نمی کنم او در حال حاضر در صحنه جرم.

محققان همچنین شارژ ارنست با اقدام به قتل بیش از سلاح سرد یک عراقی پناهجو در سال 2016.

  • چرا آلمان را راست AfD است سرزنش بیش نژادپرستانه و خشونت
  • جناح راست گرایان تکان دادن تا اروپا

Lübcke قتل شوکه آلمان که دارای دست و پنجه نرم با افزایش جزر و مد از حمایت راست سیاست در سال های اخیر است. اگر انگیزه سیاسی از راست افراطی گری است و ثابت شده است, از آن خواهد بود که برای اولین بار چنین قتل یک سیاستمدار مدرن در آلمان است.

در اکتبر 2019 یک فرد مسلح کشته و دو نفر در شهر هلی پس از تلاش برای ورود به یک کنیسه و در ماه فوریه این سال یک مشکوک به راست افراطی کشته شدن نه نفر در حمله به قلیان میله در هاناو.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de