وارن همچنین اسپویلر در سه شنبه – کمک به بایدن برای جلوگیری ساندرز

در واقع ساندرز از دست چند متحده به عنوان یک نتیجه مستقیم از وارن دلیلی ماندن در مسابقه

72 ساعت بین کارولینای جنوبی اولیه و فوق العاده سهشنبه ناراحت آنچه پیش بینی شده بود در این پست نوادا سناریو. Megyn kelly چرخد و به بایدن بالاتر طرح برنده کثرت نمایندگان از ساندرز برای اولین بار پس از آیووا.

نقطه درخشان پوشش رسانه ای که به دنبال بایدن را blowout پیروزی در یک دولت او شده است انتظار می رود را به نفع خود و به که او ریخته همه منابع و فرد پس از آیووا – مجموعه ای از تن برای پس از آن 14-حالت مسابقه در مورد اتفاق می افتد که در آن برنی ساندرز به حال انتظار می رود را به نفع خود بزرگ است. ساندرز’ خود blowout پیروزی در نوادا در حال به دست اورد حتی کسری از پوشش.

Megyn kelly تا به حال قرار ساندرز برای برنده شدن در هر ایالت به جز آلاباما و مینه سوتا و پس از آن انتخابات نشان داد که به مراتب سود بیشتری از آن است. او گره خورده بود با بایدن در کارولینای شمالی, اوکلاهما, آرکانزاس و ویرجینیا حاشیه پیشرو در مین تنسی و مینه سوتا در حذف سرب در تگزاس و ماساچوست – و پیشرو با به طور قابل توجهی حاشیه بزرگ در ورمونت, کلرادو و کالیفرنیا و یوتا. سه شنبه بود و در واقع به دنبال عالی برای برنی ساندرز. اما حرکت در آمد در هزینه به شخص دیگری – الیزابت وارن.

وارن انجام مسخره بد در آیووا و نیوهمشایرکه قرار بود بهترین متحده در خارج از خانه پایه با وجود داشتن سرمایه گذاری تقریبا تمام منابع خود را به این دو کشور. او متوسط و لیبرال پایه رها او را برای Buttigieg و Klobucharهر دو از آنها را کنار وحدت زمین از نامزدی او را به عنوان میان دودویی از ساندرز و بایدن.

در طول دو سال گذشته او موفق به تحت الشعاع قرار دادن یک نامزد او در رقابت با مترقی ، تلاش خود را به درخواست تجدید نظر به رای دهندگان از رنگ بود و یک شکست تحقیرآمیز و او پیوست Buttigieg و Klobuchar به عنوان یک نامزد با سفید پایه. نوادا و کارولینای جنوبی بودند هرگز به دنبال خوبی برای او و در عین حال او تصمیم گرفت به جلو بروید.

انجام این کار یک فاجعه بود برای مبارزات انتخاباتی او و او حتی بدتر از قبلی دو کشور است. پس از طولانی اعتقادی نداشته او خوش آن بود که قاطعانه زمان برای او را به رها کردن. او برگزار شد و در عوض تمرکز بر بحث اجرای علیرغم حاشیه های نامزد شده است.

روشن بود که او تا به حال هیچ راه رو به جلو است و او نشسته در مکان چهارم یا پنجم با فوق العاده, سه شنبه بلندی. او نیز تقریبا به طور کامل از بودجه. حزب دموکرات ایجاد وحشت در ساندرز پیروزی در سه متحده تصمیم به چرخش بایدن انتظار می رود کارولینای جنوبی فضل صرفه جویی در پیروزی به عنوان به یاد ماندنی باز گشت – و چرخ قدرت تبدیل شده است.

Ctq و پیت Buttigiegهر دو از آنها عملکرد بهتری نسبت Warren به سرعت کاهش یافته و تایید شده, جو بایدن, همراه با کل استقرار از جمله Debbie Wasserman Schultz, بتو, o’rourke و هری رید. کل حزب نخبگان coalesced در اطراف یک کاندیدای واحد در حالی که وارن خود چشم انداز در نظر سنجی های وحشتناک بودند. او برنده هیچ دولت و در آینده 2nd تنها در ماساچوست خود دولت است. در بسیاری از کشورهای در او نبود حتی واجد شرایط برای یک نمایندههر چند او خوردن بیش از ده درصد از voteshare.

ناگهان کوه قبل از جنبش مترقی برای صعود به سرعت در حال رشد. الیزابت وارن به جای حذف کردن چرا که او تا به حال هیچ راه به نامزدی و تقویت این زمان سناتور ساندرز – تصمیم به اعلام کند که او را به مبارزه تا کنوانسیون – یک حرکت برای جلوگیری ساندرز از برنده شدن نامزدی خود را.

با وجود ادای سوگند خاموش SuperPACs به عنوان اواخر به عنوان 9th فوریه در عرض یک هفته وجود دارد وارن-تنها SuperPAC نام باقی بماند PAC راه اندازی به صرف 12 میلیون دلار در سه شنبه متحده در نامزدی شکست خورد.

روز بین نوادا و فوق العاده سهشنبه, او صرف بی وقفه حمله ساندرز – در سابقه خود را از انجام کارها بر او توانایی به وحدت حزب و سازش در دستور کار – با وجود دانستن او است که جنبش مترقی را تنها شانس.

عواقب کردند:

بایدن به پایان رسید تا برنده 10 از 14 ایالت از جمله ایالت او هرگز واقعا انتظار پیروزیبا ساندرز فقط برنده یوتا, کلرادو, ورمونت و کالیفرنیا به طور موثر در مین است.

وارن حتی آمده در بالا 2 در هر حالت از دست دادن خانه اش به دولت و نه به شدت و به سختی برنده هر نمایندگان کاملا عملی در اکثر متحده است. هنوز 10-18% voteshare که او را اشغال کردند در برخی از ایالت ها با وجود دور بودن پشت به طور کلی تعیین شد در توزیع بایدن پیروزی و صدها نفر از نمایندگان به صورت رایگان.

در واقع ساندرز از دست چند متحده به عنوان یک نتیجه مستقیم از وارن دلیلی ماندن در مسابقه:

1. با وارن خارج از مسابقه ساندرز بود خاص به غلبه بر او 33-44 کراوات با جو بایدن در ایالت مین تا کنون. وارن کردم 16 درصد است.

2. بایدن شوکه شده بود در برنده شدن در مینه سوتا که در آن ساندرز (30%) + وارن (15% به سختی قابل دوام مو) آرا به راحتی غلبه بایدن را voteshare از 38 درصد است.

3. الیزابت وارن به حال چنین یک پایان ناامید کننده در خانه اش در ایالت ماساچوست است که آن را بهتر است به رقابت در وهله اول. بایدن برنده با 34 درصد ساندرز کردم 27 درصد و وارن دریافت 21 درصد است. ساندرز را به دست آورد. هیچ راه دیگری وجود دارد برای بایدن را به نفع خود.

4. جو بایدن پیروزی نماینده غنی تگزاس با او برنده 34 درصد به ساندرز’ 30% آمد به طور کامل از این واقعیت است که وارن دریافت 11 درصد آرا.

5. اوکلاهما که به احتمال زیاد منجر به یک کراوات – یک نماینده کراوات اگر نه یک رای-یک – بین ساندرز و بایدن. ساندرز و وارن هم دریافت 25.4 + 13.4 درصد از آرا مقدار بسیار کمی بیش از بایدن را 38.7%

بیشتر وارن blunted ساندرز’ پیروزی در دیگران متحدهکه می توانست بالقوه blowouts دادن او را بزرگ نماینده آگهی – حفاری خود را frontrunner وضعیت خوب است. بدون Warren ساندرز می تواند دریافت حداکثر (دلخواه) از: 63 درصد در ورمونت (رو 51%), 50% در یوتا (رو 35%) و 53 درصد در کلرادو (رو 36%), 45.5 درصد در کالیفرنیا (رو 33.5%). کالیفرنیا است البته هنوز شمارش پست الکترونیکی-در اوایل آراء و ساندرز’ سرب است که انتظار می رود به گسترش بیشتر است.

وارن ترک را با یکدیگر بایدن پیروزی در ایالت او برنده بزرگ در بیش از برنی به: 8% در آرکانزاس (18%) 9 درصد در کارولینای شمالی (19%), 6% در تنسی (از 16 درصد) و 20 درصد در ویرجینیا (از 30%) – توری ساندرز کاملا چند بیشتر نمایندگان –اگر وارن خودش نبود قابل دوام برای یک نماینده در هر یک از این کشورها.

بدون Warren ساندرز را به دست آورد 9 متحده به بایدن 5 – و می خواهم که تا به حال غیر قابل عبور نماینده رهبری – به جای کراوات به احتمال زیاد به رخ می دهد زمانی که کالیفرنیا نمایندگان به طور کامل اختصاص داده است.

تنها دلیل من اضافه نمی بلومبرگ کل به بایدن بود چون صفر بود شانس بلومبرگ ترک تحصیل قبل از سوپر جمعه پس از انداختن نیم میلیارد دلار به آن شرکت کنند ،

مشکل این بود که نمی امی و پیت انداختن بیرون اما وارن ماندن در. تا به حال او انجام می شود پس نتیجه می شده اند بیشتر از خوب برای ساندرز با وجود رهبری حزب ماشینی. موانع در مقابل ساندرز کمپین تنها رشد کرده است.

در حالی که بایدن در حال حاضر پیشرو ساندرز توسط 70 نمایندگان انتظار می رود که پس از شمارش کامل و تخصیص نمایندگان در کالیفرنیا کلرادو و تگزاس و یوتا مسابقه است به احتمال زیاد به یک کراوات بین ساندرز و بایدن قبل از اولیه. بیش از 70 درصد از نمایندگان اختصاص داده شده در کالیفرنیا و 40-50% برای فوق متحده است.

آیا خواسته یا ناخواسته – وارن بیشتر یا کمتر بخشی از تلاش برای متوقف کردن ساندرز از نامزدی حزب دموکرات را توسط قلاب و یا کلاه بردار.

امروز مایکل بلومبرگ به نام خاموش مبارزات انتخاباتی خود را و به سرعت تایید بایدن که در انتخابات ضعف بود و تنها دلیل رو به مسابقه در وهله اول. در ضمن وارن است که هنوز هم حاضر به رها کردن.

وارن به وضوح نشان داد که او آماده به فلج ساندرز مبارزات انتخاباتی. این خنده دار چگونه “دوم پیشرفته ترین نامزد” آماده است تا به عمدا نابود کردن جنبش مترقی برای او خرده جاه طلبی های شخصی. تنها دلیل او در این مسابقه پس از یک نقطه خاص یا برای خودش یا برای جلوگیری بایدن – و نه برای طبقه کارگر را از حقوق خود محروم و به حاشیه رانده شده و منکوب شده است. یک رای وارن بود و در واقع رای به بایدن.

نویسنده دکترا و محقق در مدرن و معاصر تاریخ در مرکز مطالعات تاریخی دانشگاه جواهر لعل نهرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر