شد والت ویتمن مسیح است ؟

Whitmaniacs بزرگ

مارس 1982

بزرگ خجالت از والت ویتمن سال بعد بود نه خود فقر (گروه نویسندگان در انگلستان و امریکا تا به حال به یک مجموعه) اما فرقه به وجود آمد که در اطراف او. سرسخت پیروان جشن او را به عنوان مسیح, مسیح, شاید خدا. برخی از این سبب شد که افراد واقعی تمایز دقیقا در رتبه اول معنوی زندگی اما نه بدون استعداد یا نه. William D. اوکانر نوشت که طرفدار ویتمن دستگاه خوب خاکستری شاعربود و نیرومند ال بحی و جدل. بیشتر توانمند در عین حال شاعر, دکتر, R. M. Bucke های انجام شده شکل و توسط هر کسی چراغ. دکتر Bucke بود پیشرو کانادا روانپزشک سرپرست پناهندگی دیوانه در انتاریو و رئیس جمهور های مختلف روانی-پزشکی جوامع است. او همچنین یک مرد از دنیا تجربه است. پنج سال از جوانی خود را سپری می شد در غرب آمریکا اکتشاف و رانندگی یک واگن قطار. او مبارزه سرخپوستان تقریبا کشف کمستکک Lode, از دست رفته یک پا و بخشی دیگر به سرمازدگی.

و در عین حال به عنوان یک نتیجه از دو تجارب عجیب و غریب است که او در ارتباط با Whitman, Bucke مشترک از صمیم قلب به این فرقه است. اولین تجربه رخ داده است در طول سفر به لندن است. در حالی که سوار یک درشکه دو چرخه, پس از خواندن ویتمن و دیگر شاعران Bucke بود ناگهان در احاطه شعله رنگی ابر که به گمان او یک آتش سوزی در شهر, اما پس از آن متوجه شدم درونی روشنایی است. یک قطره از “Brahmic سعادت” کاهش یافت و در قلب خود را. دومین تجربه زمانی به دست آمد که او ارائه شده خود را به ویتمن در گوشت. چند دقیقه از چت و Bucke صعود به یک “روحانی مسمومیت” که شش هفته به طول انجامید. تحت این شرایط طبیعی بود که او را به تعجب در مورد ویتمن بیش از انسان قدرت و کیفیت و شروع به اشاره به او را به عنوان “مسیح.”

دکتر Bucke را دستاورد بزرگ بود به آمده تا با یک نظریه علمی به توضیح ویتمن ناجی نقش. شما می توانید این نظریه در بیوگرافی خود از ویتمن (1833), نامه های خود را و خود دستگاه آگاهی کیهانیاست که به عنوان یک کلاسیک در برخی محافل و هنوز هم در چاپ (Dutton, $6.25 مقاله). میلیون ها سال پیش نظریه رفت و انسان ساخته شده چشمگیر تکاملی جهش از حیوانات آگاهی به آگاهی انسان است. در حال حاضر نژاد بشر بود و به آن بعدی جهش بزرگ از عادی آگاهی انسان به آگاهی کیهانی که به معنی آگاهی کامل از ابدیت و جهان. در طول چند هزار سال یک تعداد انگشت شماری از افراد برتر این پیش بینی تکاملی توسعه است. این افراد که در ارتباط با مردم عادی که انسان را به سگ و گربه شامل بودا و عیسی و محمد. همچنین بالزاک. بزرگترین از همه بود ویتمن منادی از تکامل را گام بعدی که ارائه شده در خود فرد کمال تصویر از آنچه که در آینده از مسابقه خواهد بود. که در آینده در راه آن را نگه دارید در ابتدا در ایالات متحده است. ثروت و فقر خواهد بود را لغو کرد و دموکراتیک سوسیالیسم خواهد کرد. ویتمن که تا به حال جذب کل نژاد بشر خواهد به نوبه خود توان جذب شده توسط هر فردی که به دست آمده بالاتر از سطح معنوی. Bucke نوشت: در بیوگرافی که فقط به عنوان انجیل و پائولین نوشته بودند که کتاب مقدس مسیحیت در گذشته پس از برگهای چمن خواهد بود که کتاب مقدس کیهانی تمدن در آینده است. این یک اختلاف نقطه. در بعد خود دستگاه Bucke گفت که آگاهی کیهانی که هیچ کتاب مقدس.

همه در همه آن نظریه بسیار عالی و ستودنی به خصوص برای آن, خوش بینی. “آینده از نژاد ما” Bucke نوشت: “آیا indescribably امیدوار.” چه شد indescribably امیدوار در واقع ناامید کننده ای تلخ بود که در آینده از والت ویتمن تا زمانی که شهرت خود را استراحت در دست دکتر Bucke و دیگر cultists.

سعادت پری برجسته سردبیر ماهنامه آتلانتیکخطاب این وضعیت با یک بیوگرافی از ویتمن در سال 1906. (پری کتاب نه Bucke بوده است تجدید چاپ توسط Chelsea House.) دکتر Bucke بود کمی ترک خورده پری ضمنی. ویتمن بود صرف انسان بسیار با استعداد بشر حتی یک نابغه اما صرف انسان با اینحال و با بیش از حد بسیاری از اعتراض معایب. پری حساب از این معایب نشان دهنده ادبی حساسیت به نوبه خود از قرن بوستون که خوانندگان ممکن است کسل کننده و تر و تمیز. اما یکی می تواند به سلام او را برای نقش او در تاریخ ویتمن انتقاد. او بزرگ د-Bucker و او به ارمغان آورد و سن فرقهگرایی به پایان رسید. تا آنجا که ویتمن ادبی شهرت بود و نگران چشمگیر تکاملی جهش درست بود اینجا. ویتمن می تواند به عنوان جشن صرف شاعر نه مسیح.

تنها مشکل با پری است که Bucke-ism نمی خواهد به طور کامل از بین برود مهم نیست که چقدر شما می خواهید آن را به. این درست نیست که در سن ویتمن تحمل فرقه و مخفیانه همکاری با Bucke در سال 1883 بیوگرافی (در حالی که همه اعتراض Bucke را overenthusiasm). ناجی اصرار با او شده بود, همه, همراه, همیشه, پس از او ظهور به عنوان یک شاعر در 1850s. Messianism تراوش از عمیق ترین ساختار اندیشه او در واقع چیزی بسیار شبیه به آن تراوش از خود فرد و Bucke شد فقط و فقط برای مشاهده است. “شما نمی توانید پریشان او را با دیگر ساکنان بروکلین یا نیویورک” تورو گزارش پس از سفر به ویتمن. “او گاهی اوقات نشان می دهد چیزی کمی بیشتر از انسان است.” دقیقا.

چیزی کمی بیشتر از انسان دودی حتی از ویتمن گاه به گاه نثر نوشته حداقل نثر نوشته 1850s. شما می توانید آن را در بررسی کتاب خود را که او نوشته و منتشر شده به صورت ناشناس در مطبوعات که در آن او توضیح داد که تمام هدف خود را در زندگی به عنوان “به مهر یک نوع جدید از شخصیت یعنی خود” در آمریکا تمدن. و یا بهتر است هنوز هم نگاه عجیب و غریب خود را 1856 سیاسی مانیفست هجدهم ریاست جمهوری!, که شما می توانید توسط thumbing از طریق پشت صفحات چربی کتابخانه آمریکا حجم (thumbing از طریق تنها شانس خود را: کتابخانه آمریکا edition کامل ترین حجم ویتمن تا کنون منتشر شده و خوش تیپ کتاب به بوت اما تقریبا بی فایده جدول از محتویات و نثر شاخص در تمام). در این بیانیه ویتمن را محکوم کرد دو احزاب سیاسی به عنوان یک مجموعه ای از دالالن, malignants VD افراد مبتلا و body snatchers همراه با قاتلان نگه داشته و سردبیران حامل سلاح پنهان و مشابه عناصر نامطلوب. و سپس به طور غیر منتظره ای به نام “والت ویتمن” میآید تا به عنوان یک جایگزین ممکن است. شما نمی توانید انجام این کار را با دیگر سیاسی اعلامیه.

و یا به نوبه خود به جلو حجم و جزئیات این جشن مقدمه به 1855 برگ, چمن, که در آن او به نام برای آمریکایی “برد” و یا “سیر” که مجسم ملت بود محبوب تر از رئیس جمهور و جهان, بزرگترین عاشق. مقدمه نوشته شده در عجیب و غریب والا نثر که تقریبا آسانسور به شعر است. در خود نسخه ای از این مقدمه شاعر William Sidney لغو شده است تقریبا با تنظیم ویتمن جملات به آیه-باهوش سکته مغزی که باعث بهبود خوانایی. اما من فکر می کنم دلیل ویتمن نوشت: در نثر بود به پیشنهاد نثر درجه literalness. او بود که هوشیار اینجا بیشتر یا کمتر است. مقدمه نسبتا محدود است.

که در آن او اجازه دهید پرواز بود در این اشعار که او در نظر گرفته شده به عنوان شعر است. Messianism بود در قلب برگ شخصیت مرکزی “والت ویتمن یک kosmos” که برادر عیسی که گاهی اوقات می شود که خود و کسی که به وعده بازگشت در 5000 سال است. بیشتر به خصوص آن بخشی از کتاب تکنیک و تن. منظورم King James-سبک مبالغه و هیاهو بلکه نیمه طیفی نیمه نفسانی صمیمیت است که در برخی معابر رسیدن به — و راه یک تن بازی در برابر دیگر. به عنوان مثال “،,” آخرین شعر بزرگ در برگآغاز می شود که با بمب افکن Buckean نبوت: “من اعلام افراد به بوجود می آیند/اعلام میکنم عدالت, پیروزی/اعلام میکنم سازش ناپذیر آزادی و برابری/من اعلام توجیه خلوص و توجیهی از غرور و افتخار است.” اما پس از آن اسلحه بزرگ پاییز خاموش و او شیفت به یک بی نهایت قوی تر مناقصه صمیمیت:

آهنگ من بس من رها کردن آنها
از پشت صفحه نمایش که در آن من پنهان من در پیشبرد شخصا تنها به شما.

Camerado این است که هیچ کتاب
که لمس این لمس یک مرد
(آن شب ؟ ما در اینجا با هم تنهایی؟) آن است که من شما را نگه دارید و که نگه می دارد شما
من بهار از صفحات به سلاح های خود را — مرگ من تماس جلو.

مخالف تن مربوط به دو عنصر از مسیح. در یک دست مسیح باید یک معلم روحانی که شما را تبدیل به دکترین خود را با پخش و آنچه او برای گفتن از طریق موعظه و یا شعر. کسانی که اولین خطوط که در آن ویتمن hurls خود مبالغه. از سوی دیگر یک مسیح باید فراتر از یک معلم روحانی. او باید هدف رستگاری و برای این او نیاز به پخش در همه. در عوض او باید ایجاد تقریبا حضور فیزیکی و اجازه دهید پیام خود جریان را از او به شما مستقیم و بدون هر رسانه در همه. به عنوان ویتمن می گوید: در یکی دیگر از شعر “من و معدن را متقاعد کنم با استدلال تشبيهات قافیه ها/ما را متقاعد کند با حضور ما است.” این چیزی است که او می کند در این دوم خطوط از ” ، ” او برقرار مستقیم توسط springing به سلاح های خود را به مناسبت مرگ او در یک مبهم جنسی در آغوش.

ویتمن این کار خیلی معمولی شما به سختی ممکن است متوجه آنچه که او در مورد. این casualness مشخصه و ممکن است شما را منجر به فکر می کنم او صرفا در حال یار و یا touchyfeely. شما ممکن است فکر می کنم از آیینهای کلیسا در همه. هیچ موضوع: خواندن با قلب باز و موهای خود را در پایان. سعادت پری محدود با صرف انسان کنوانسیون از نقد سکولار نمی تواند توضیح دهد این. اما یک خواننده ابتدا با دکتر Bucke را مضحک مفروضات متوجه خواهد شد که در اینجا بیشتر-از-انسان لحظه ای از رستگاری. ناجی حرفه است و نه فقط وعده آن را برآورده و برگ چمن است که تحقق آن است.

***

صحت ویتمن حرفه حساب چرا تحسین خود را همیشه پاسخ داد: در راه فوق العاده ای برای او بود. او به نظر می رسد به طور مستقیم در دست خود لب های فشرده به شما در بازی گاه به گاه همدلی و آن را به سختی احساس حق به تجربه این و نه پاسخ را در برخی از راه. دکتر Bucke را دایره Whitmaniacs (اصطلاح آمد از پری) یکی پاسخ هر چند نه بسیار خوب است و نه بخت به گذشته است. بهتر است پاسخ های ادبی آنهایی که در هر میزان كه به ظهور. والت ویتمن: اندازه گیری از آهنگ خودقابل توجه گلچین ویرایش شده توسط جیم پرلمن اد Folsom و دن Campion, است که یک رکورد دقیقا این است. سردبیران این نشان می دهد که از Swinburne به دیو اسمیت نمرات از شاعران را در پاسخ به ویتمن با صحبت کردن به او را در نوشتههای خود به عنوان اگر در یک مکالمه در سراسر سنین است. برخی از این بحث شده است در مقالات بیشتر از آن در آیه ، ویتمن شده است خطاب به طور مستقیم در فرد دوم به عنوان زمانی که هارت کرین گفت: “دست من در مال شما والت ویتمن”; و در سوم شخص به عنوان زمانی که آلن گینزبرگ توصیف او چشم دوخته اند و سوپر مارکت پسران. شده اند وجود دارد بسیاری از پرتوی از ویتمن توسط بسیاری از شاعران که یکی ممکن است می گویند که آنها تشکیل یک نوع مدرن. تماس با آن والت-iad. اد Folsom مشاهده “وجود دارد هیچ چیز مانند آن را در هر نقطه دیگری در زبان انگلیسی یا آمریکایی شعر — یک سنت پایدار قرن, پیر, از به طور مستقیم فراخوانی و یا پرداختن به یکی دیگر از شاعر. آن را تبدیل به یک پرونده در حال اجرا را از طریق ما شعر است.” نه تنها ما به عنوان مجموعه را نشان می دهد اما شعر به زبان اسپانیایی و پرتغالی به عنوان به خوبی. والت-iad است, انگلیسی-اسپانیایی پدیده است.

جای تعجب نیست والت-استنشاقی باید دنبال چند تا از تم اصلی اصلی Whitmaniacs — جشن ویتمن به عنوان جنسی ازاد برای مثال بود که نگرانی از اوکانر را خوب خاکستری شاعر به عنوان اوایل به عنوان سال 1865 و بعد از آن به نظر می رسد در Bucke ‘s بیوگرافی. چیزی از همان جشن را می توان در “سلام به والت ویتمن” یک سال 1915 شعر در پرتغالی توسط فرناندو پسوآ که زده Ginsbergian سطح از سرزندگی و شوخ طبعی: “والت محبوب من پیر مرد, من رفیق من بیرون کشیدن شما! … باز کردن تمام درها برای من!/چون من به در رفت!/من رمز عبور ؟ والت ویتمن!/اما من نمی دهد هر گونه رمز عبور … /من در بدون توضیح … ” و یا در مد کاملا متفاوت همان پاسخ را می توان در عنوان شعر از جان گیل در سال 1982 کتاب از خاطرات پیتر دویل (Alembic مطبوعات $4.50). پیتر دویل بود ویتمن زندگی واقعی همراه برای چندین سال و شعر داستانی همجنسگرا نامه عشق خشک و محدود اما هنوز مناقصه به ویتمن توسط دویل است.

قدیمی Whitmaniac دموکراتیک و سوسیالیستی تم زنده ماندن در هر تعداد از والت-استنشاقی. هارت کرین جشن ویتمن خود را دموکراتیک از دید آمریکا است. Langston Hughes اعتبار او را با یک تعریف از امریکا است که شامل همه است. ژوئن اردن پژواک دوس پاسوس (که حذف شده از گلچین) با اعلام “من بیش از حد یک نسل از والت ویتمن” و سپس بیشتر اعلام کرد که ویتمن است که قابل مقایسه با مائو تسه تونگ و, Ho Chi Minh, است که یک چیزی که بسیار ناراحت کننده می گویند. یکی دیگر از وحشتناک جناح چپ والت-iad است با دومینیکن شاعر پدرو میر که ایده این است که برای تبدیل ویتمن فردی “آواز خویشتن” به جمع “آهنگ از خودمان است.” از سوی دیگر توماس مک گراث را والت-iad wittily مکان ویتمن در یک مارکسیست نشست. Kenneth Patchen در شعر و Meridel LeSueur در مقاله محل ویتمن در آمریکا سوسیالیستی سنت با به خاطر سپردن Haldeman-ژولیوس کمی آبی کتاب زبان ویتمن منتشر شده توسط حزب سوسیالیست. یک والت-iad توسط نرودا یک پسر واقعی ویتمن فراخوانی او را برای یک مبارز اعتراض: “چون کشورم را دوست دارم/من ادعای شما ضروری برادر/قدیمی والت ویتمن خود را با خاکستری دست/به طوری که خود را با کمک ویژه/ خط به خط ما پاره کردن توسط ریشه/و از بین بردن این خونخوار رئیس جمهور نیکسون.”

آنچه به نظر می رسد که ترک پس از Bucke روز حس Whitmanian خوش بینی. نه تنها کمک کننده به گلچین توجه به آینده ی بشر به عنوان “indescribably امیدوار” به جز احتمالا هنری میلر که در سال 1956 مقاله در زمان Buckean موقعیت است که ویتمن منادی از آینده عصر طلایی. موضوع عمده ای از دموکراتیک والت-استنشاقی است که به جای در مقابل بدبختی های امروزی امریکا به خوب دموکراسی وجود داشت که در ویتمن ، من مطمئن هستم که این والت-iadic تم منصفانه است که به ویتمن پس از او هرگز فکر نمی کردم که امریکا در زمان خود بود که فوق العاده — بر خلاف او فکر کرد که این کشور رد شد pimps, malignants VD افراد مبتلا و body snatchers. دموکراسی که قرار بود به پیروزی در آینده. به هر حال بسیاری از والت-استنشاقی ارائه کنتراست ابتدا با یک افسردگی دوران “نوای والت ویتمن” توسط استیون وینسنت Benet یک دلتنگ شاعر که توضیح داد به ویتمن که همه چیز خوب پیش نمی رفت در این کشورها. دیو اسمیت در “با والت ویتمن در فردریکسبورگ” اتساع در نزدیک به همین مضمون: “من می خواهم به شما بگویم که چگونه پیشرفت تغییر نکرده است ما زیاد است.” اما ترافیک پررونق در فاصله شعارهای: “اشتباه اشتباه اشتباه اشتباه است.” تنوع بی پایان از این نوع شده اند مشغول به کار در جاده ها باز است. در “یک سوپر مارکت در Cafifornia,” Ginsberg بی سر و صدا در تضاد سوپر مارکت باز دالان به نیرو جاده باز. لوئیس سیمپسون می پرسد: “کجا هستند شما والت?/جاده باز می رود برای باز کردن جاده ها استفاده می شود منجر تعداد زیادی ماشین.” ارنست Kroll می گوید: “جاده باز تنها منجر به فضا … عشق از رفقا یک مورد نا امید کننده است.”

برخی از شاعران نگاه به ویتمن به دلایل فنی است که قطعا unBuckean تم. ویلیام کارلوس ویلیامز اشاره کرد ویتمن برای دنباله دار دنباله دار نسبت به آن مشکوک ویژگی های مفهوم متغیر آمریکا ، رابرت Creeley و رابرت دانکن ستایش و گلوی Kinnell ارائه می شود تا این نظر است که ویتمن با شمارش متر اوج نسبت به آن همه جهت تلاش شده است پس از شاه جیمز کتاب مقدس است. در یک مقاله درخشان موریل Rukeyser مشاهده شده است که ویتمن نفس اماره بود و ویژگی های ماده: “به یاد او و بدن خود را به عنوان دیگر شاعران زمان خود را به یاد انگلیسی آیه.” به هیچ وجه همه این انتخاب ها در گلچین وحشی در مورد او. شاعران به عنوان های مختلف به عنوان ادوین مرخم و ازرا پوند تاکید کرد اعتراضات آنها در آیه قبل از موافقت او را تحسین. پوند نوشت: “من یک پیمان با شما والت ویتمن — /من نفرت شما به اندازه کافی بلند.” لوئیس سیمپسون و Robert Bly کمک کرده و مقالات و ابراز reservatons نه چندان متفاوت از سعادت پری شکایات در سال 1906.

و در عین حال nestled در میان این متنوع انتخاب یک زن و شوهر از کمک های که نشان می دهد ادامه تقریبا مذهبی فعلی از ویتمن ، یک Chistological والت-iad از سال 1901 توسط یک جزئی انگلیسی Whitmaniac مخفف قدیمی فرقه Bucke روز. از روز جدید مایکل Kincaid در زیرک مقاله اعلام کرد و خود را یک طرفدار ویتمن شاعرانه دین — با دقت نگه داشتن علامت نقل قول در اطراف “دین است.” پاتریشیا Hampl توضیح می دهد که او تبدیل به ویتمن برای آرامش در طول روز بد از ویتنام و هنوز هم می خواند او را به عنوان انجیل و یا “خبر خوبی است.” این متفاوت است, کمتر, احمقانه, از, چه, پیر Whitmaniacs تا به حال در ذهن هر چند من شک نیست که جامعه ای£ احساسات امتداد از آنها به بیش از یک تعداد انگشت شماری از نویسندگان معاصر.

در یک مورد کل مجموعه دیده می شود به عنوان ادامه Whitmaniac سفارشی. در کامدن (آرکانزاس) cultists استفاده می شود به تکرار داستان در مورد ویتمن اثر شگفت انگیز در برخی از افراد است. دکتر Bucke را شعله رنگی ابر و معنوی مسمومیت شد یکی از این داستان. دیگر گذشت همراه با جاستین. کاپلان در زندگینامه او بود تجربه یک انگلیسی Whitmaniac که پرداخت یک تماس در سال 1891 و تحت عمل قابل لمس دید از اواخر خود را ، والت ویتمن: اندازه گیری از آهنگ خود را در یک حس 400-صفحه مجموعه ای از داستان این تنها گفته شده توسط شاعران هر یک برای خود تصور کنید. قدیمی Whitmaniacs منتشر حجم تبریک تولد به p بت خود را; در اینجا ما باید یک حجم شاعرانه سلام از خود ما بعد. آنچه قابل توجه است این است که تداوم عشق در بیان این همه— احساساتی, این سایت متعلق به خارج از دیوار begrudging, levelheaded, علمی, نشئه, هنوز دوست دارم با این وجود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>