ما خیریه رسوایی – یک راهنمای ساده به بحران جدید برای ترودو

زمانی که نخست وزیر جاستین ترودو به قدرت رسید در سال 2015 به او وعده داده شده نوع جدیدی از سیاست است. اما در حال حاضر او رو به سوم اخلاق رسوایی. چه خبر است ؟

در ماه ژوئن کانادا اعلام کرد که شنود گذاشته شده بود ما خیریه – به طور گسترده ای شناخته شده برای آن, افراد مشهور, نوک ما روز کنفرانس – برای اجرای یک برنامه جدید برای دانش آموزان سخت ضربه از رکود اقتصادی.

چگونه است که تصمیم منجر به اتهامات cronyism و تضاد منافع دو فدرال اخلاق سوالات کانون توجه بر آقای ترودو خانواده و فرزندان او را به ترک ؟

در اینجا یک راهنمای به رسوایی سیاسی.

این بار آن را شامل ترودو خانواده

آقای ترودو مواجه است سوم اخلاق تحقیقات از او پنج سال در بیش از تصمیم دولت برای جایزه یک قرارداد به ارزش تا $43.5 متر به ما خیریه کانادا.

C$912m ($680m, £534m) برنامه طراحی شده برای اتصال متوسطه به دانش آموزان پرداخت می شود فرصت های داوطلب را برای کار در تابستان چشم انداز است که ناپدید شده بود در طول این بیماری همه گیر.

بعدا روشن شد که آقای ترودو مادر و برادر پرداخت شده بود برای زبان های مختلف ما حوادث در طول سال.

مارگارت ترودو پرداخت شد, C$250,000 برای صحبت کردن در 28 ما حوادث بیش از چهار سال و برادر الکساندر پرداخت شد, C$32,000 برای صحبت کردن در بین هشت 2017-2018.

آقای ترودو نیز حضور منظم خود را – از جمله آن اولین رویداد در سال 2007 با توجه به اخبار سایت iPolitics و همسرش سوفی Gregoire-Trudeau, میزبانی سلامتی, پادکست برای خیریه.

نخست وزیر نمی recuse خود را از بحث های مربوط به تصمیم گیری برای اعطای ما قرارداد. او عذر خواهی کرد که.

فدرال اخلاق ناظر به خود را تایید کرده است و به دنبال این موضوع است.

  • ترودو اذعان ‘اشتباه’ در میان سوم اخلاق پرس و جو

“این کشور است که توسط یک اداره نسبتا دایره کوچک از نخبگان و وجود یک فرقه از خودی که buttresses این است که تولید این نوع از رسوایی نسبتا به طور معمول می گوید:” کانادا نظریه پرداز سیاسی دیوید Moscrop.

“این مشکل ساختاری – که کانادا به پایان می رسد تا اینکه یک کشور کوچک اداره می شود توسط تعداد انگشت شماری کوچک از مردم است.”

او وزیر دارایی تحت فشار

مانند آقای ترودو فدرال و وزیر دارایی لایحه Morneau خانواده تا به حال روابط ما موسسه خیریه. دو تن از دختران خود را در ارتباط با این سازمان یکی از آنها را به عنوان یک کارمند.

آقای Morneau شهادت در اوایل این هفته قبل از مجلس عوام کمیته مالی به دنبال این موضوع است که خانواده اش گرفته بود دو بشردوستانه سفر به کنیا و اکوادور به دیدن ما خیریه در خارج از کشور کار می کنند.

او گفت که او به تازگی متوجه شدم که او تا به حال پرداخت نشده C$41,000 در مربوط به هزینه های سفر برای کسانی که بازدیدکننده داشته است و پس از برش چک.

ما در بیانیه ای گفت که در حالی که سفر بودند افتخاری وزیر اتحاد بازپرداخت این سازمان برای مقدار آنها متهم شده اند اگر آنها تا به حال پرداخت در زمان.

  • طول کشورهای رفتن به برای یک صندلی در سازمان ملل متحد در صدر جدول

این موسسه خیریه گفت: آن را به طور منظم نگه می دارد تور برای “شناخته شده خیر” مانند آقای Morneau و همسرش که هر دو آمده از ثروتمند خانواده های کانادایی.

احزاب مخالف در حال حاضر فراخوانی برای او به استعفا و یا اخراج می شود برای سفر آنها استدلال می کنند که نقض قوانین اخلاق.

آقای Moscrop نشان می دهد در حالی که ما سفر وجوه به راحتی می تواند شده اند نظارت “به جای کینه توزی” این می تواند ایجاد “بدبینی و خشم و نا امیدی و تمام است که در آن زمان یک بیماری همه گیر است مضاعف مزاحم”.

وزیر دارایی در حال حاضر نگاه ممکن است اخلاق نقض برای عدم recuse خود را از مذاکرات مربوط – که برای او عذر خواهی کرد.

ما در زیر میکروسکوپ

ما موسسه خیریه تاسیس شد و از 25 سال پیش توسط برادران کریگ و مارک african scholar در خانه پدر و مادر در انتاریو هنگامی که کریگ بود 12 سال است.

که قبلا به عنوان شناخته شده رایگان به کودکان موسسه خیریه متمرکز بر پایان دادن به بهرهکشی از کودکان و به سرعت به خود جلب کرد به رسمیت شناختن بین المللی.

موسسان آن شد مشهور محلی و به نظر می رسد در برنامه های تلویزیونی مانند اپرا وینفری و 60 دقیقه.

موسسه خیریه ما بعد انگیزشی کنفرانس ها تبدیل شده اند rites of passage برای بسیاری از کانادایی جوانان که کشیده شده به آن پیام آنها می تواند جهان را تغییر دهید و به آن فهرستی از سخنرانان مشهور و نوازندگان.

آن است که در حال حاضر گسترده سازمان با عملیات در انگلستان و کانادا و آمریکا.

ما خارج از برنامه فدرال در اوایل این ماه به دلیل آن بوده است “ادغام در بحث از لحظه ای از آن اعلام” سازمان گفت.

اما موشکافی بیش قرارداد توسعه یافته به موسسه خیریه خود را بالا بردن سوال در مورد آن وسیع ساختار سازمانی روابط بین سازمانی اجتماعی شعبه و نهادهای خیریه و داخلی آن فرهنگ است.

روز جمعه Globe and Mail گزارش داد که برخی از همکاران و حامیان مالی از جمله ملکه مشترک المنافع اعتماد و خطوط هوایی ویرجین آتلانتیک در حال بررسی روابط خود را.

در اواسط ماه ژوئیه این موسسه خیریه گفت: این تصمیم را به هر دو حکومت و تغییرات ساختاری و تمرکز اصلی آن قیمومیت بین المللی توسعه و استخدام خارج از شرکت های مشاوره ای برای بررسی.

دانشجویان چپ در برزخ

Mogharrabi, مدیر اجرایی, جهانی, پزشکی تورنتو-بر اساس خیریه که اضطراری را فراهم می کند کمک های بشردوستانه گفت: او در ابتدا هیجان زده داوطلبانه در برنامه این هفته گفتن کانادا نمایندگان مجلس به نظر می رسید مانند یک “کامل و طبیعی مناسب” برای خود سازمان است.

با وجود اختلاف این برنامه را دریافت بیش از 35 ، 000 برنامه های کاربردی و تا به حال 83 نه برای سود همکاران.

آن را در حال حاضر در آشکار نگه داشتن الگوی زیر ما را برداشت.

آقای سینگ متعدد دانشجویان داوطلب ثبت نام در این برنامه و می گوید: به او گفته شد دولت فدرال خواهد در مرحله بعد از ما مشارکت سقوط از هم جدا. او گفت که او تا به حال هنوز به شنیدن.

“در حال حاضر من بسیار نگران آن است که دانشجویان به خزانه داری,” او گفت: خانه کمیته بعد اضافه کرد: “من بسیار نگران مردم در حال سقوط از طریق ترک به دلیل ضعیف تصمیم گیری های سیاست.”

آن ها شروع به آسیب رساندن به خود را پشتیبانی

فدرال لیبرال ها هنوز اندکی سرب خود را بیش از رقبای محافظه کار اما نظرسنجی نشان می دهد که اختلاف نظر گرفتن عوارض خود را.

ملی لیبرال پشتیبانی تضعیف شده پس وحی آمد به نور به عنوان آقای ترودو تصویب رتبه بندی, با توجه به 20 جولای نظرسنجی توسط چرتکه داده است.

واکنش دولت به کار گرفته و این موضوع روند منفی در سراسر کشور از جمله در میان برخی از 40 درصد از کسانی که رای دادند برای لیبرال ها در انتخابات سال گذشته این نظرسنجی نشان می دهد.

آن است که به احتمال زیاد آن را به باقی می ماند در سرفصل در حالی که برای.

آقای ترودو یک دولت اقلیت دادن به احزاب مخالف کنترل بیشتر برنامه و ابزار برای “کشیدن آن را به عنوان زمانی که ممکن است” می گوید: آقای Moscrop.

نخست وزیر به عنوان درخواست با مخالفت محافظه کاران و Kielburgers نیز خواهد شد ساخت ظاهر قبل از خانه کمیته در روزهای آینده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de