“ما احساس کاملا رها شده’: روسیه از بحران اقتصادی چلچله خانواده است که یک بار به نظر می رسید امن

مسکو — او هنوز آرزو: به منظور بالا بردن یک پزشک و یک مهندس در یک ژنرال نظامی و یک ورزشکار. اما به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب بیش از روسیه bankrupting کسب و کار و خانواده Yekaterina Gorbunova, شوهرش, الکساندر و چهار فرزند خود را از دست داده و تقریبا همه چیز.

در تاریک ترین لحظات او گریستم. در لحظات امید او نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور و دفتر شهردار مسکو درخواست کمک برای گرفتن یک آپارتمان. اما هیچ کمک آمد و در زمان.

“ما احساس می کنیم کاملا رها شده است. آن را به عنوان اگر شما در یک قایق و آن را از غرق شدن و هیچ کس را به نجات شما,” او گفت: بعد از او شوهر خود را از دست داد و خانواده او از آپارتمان خود بیرون کردند. “هیچ کس از پرداخت هر گونه توجه به مردم نیازمند,” او گفت:. “به جای انجام کار خوب هیچ کس اهمیت می دهد.”

در سراسر جهان همه گیر شده است چهار اقتصاد به عنوان چهره جهان بدترین حالت آن جمعی رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ. روسیه شده است به خصوص ضربه توسط دوقلو ضربات coronavirus و سقوط قیمت نفت است. روسیه متکی بر مالیات از بخش نفت و گاز برای 40 درصد از بودجه خود را.

از ماه مارس روسیه موسسات خیریه و سازمان های غیر انتفاعی با تجربه افزایش این نوع از مشتریان آنها را به حال قبل از: خانواده هایی که هرگز در بحران مالی اما در حال حاضر از جان گذشته. برخی از آنها قادر به خرید حتی مواد غذایی است. برخی از بی خانمان شدند.

‘شما در خود’

ایوان Molchanov, 33, اقامت در خوابگاه در مسکو برای مردم در بحران در طول بیماری همه گیر. (اوکسانا Yushko برای واشنگتن پست)

با توجه به آمار فدرال روسیه آژانس Rosstat حدود 4.5 میلیون نفر در پایان ماه مه — یک شماره است که افزایش یافت 85 درصد از مارس. قبل از این دو بحران آمار و روسیه تا به حال 1.3 میلیون نفر ذکر شده به عنوان بیکار با توجه به آمار رسمی. نرخ بیکاری در حال حاضر در 6.1 درصد در مقایسه با 5.8 درصد در ماه آوریل است. نرخ بیکاری ایالات متحده در ماه ژوئن بود 11.1 درصد اداره آمار کار گزارش را از یک قله از 14.7 درصد در ماه آوریل است.

در روسیه تولید صنعتی کاهش یافت با 9.6 درصد در مقایسه با آوریل سال 2019 به عنوان محدودیت در تولید نفت تحت یک معامله با اوپک آمار صفحه اصلی. خودرو-صنعت ساخت بود به خصوص ضربه پایین توسط 42.2 درصد در ماه مه در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. صندوق بین المللی پول انتظار دارد که اقتصاد روسیه به 5.5 درصد در این سال است. بانک مرکزی روسیه گفت: از آن می تواند کوچک تا 6 درصد است. اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 5 درصد نرخ در سه ماهه اول سال جاری گزارش وزارت بازرگانی در اواخر ماه ژوئن.

هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک در روسیه رفته اند ورشکسته. دولت به کندی پاسخ و دیرهنگام, تکه تکه اقدامات چپ میلیون ها نفر از مردم سر گردان.

“شما خود گفت:” ایوان Molchanov یک جوشکار که صرف 20 شب در خیابان ها پس از کارفرمای خود را به حالت تعلیق عملیات متوقف و پرداخت خود را در هر دو 75,000 روبل ماهانه حقوق و دستمزد (در حدود $1,070) و اقامت در ارزان خوابگاه کارگران.

“من خواب در مکان عمومی, توالت,” او گفت:. “من خواب در ساختمان ورودی. شما به دنبال مردم که زندگی می کنند وجود دارد و یا شما تماشای هنگامی که آنها را وارد کنید کد و حفظ آن است.”

Dom Druzei (خانه دوستان یک کمک سازمان است که به طور معمول ارائه می دهد کمک های پزشکی تنها به افراد بی خانمان راه اندازی شش خوابگاهها در مسکو از تاریخ 22 آوریل آغاز شده و به طور کلی مواد غذایی-بسته توزیع شد.

“تعداد زیادی از مردم برای درخواست کمک به دو برابر یا سه برابر یک شب” گفت: دیمیتری Aleshkovsky بنیانگذار Nuzhna Pomosh یک پایه است که باعث افزایش پول و پشتیبانی از سازمان های خیریه و nongovernment سازمان در سراسر روسیه است. “میلیون ها نفر به معنای واقعی کلمه میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست در یک ثانیه است.”

“من یک پسر گرفتن از 200000 روبل در یک ماه,” او گفت: مبلغی معادل $2,857. “در یک ثانیه او کاهش یافت و به صفر است. او مجبور نبود پول برای پرداخت اجاره بها پس از او بی خانمان در یک ثانیه است.”

یک خانواده خارج

Dom Druzei (خانه دوستان) یک سازمان غیر دولتی است که حمایت سرپناه موقت برای ضربه خانواده ها در مسکو است. (اوکسانا Yushko برای واشنگتن پست)

لانا Zhurkina بنیانگذار Dom Druzei بود زده مورد یک جوان مسکو ارایش وزیبایی با 18 ماهه کودک نو پا که حقوق و دستمزد بود “بالاتر از حد متوسط است.” او تا به حال یک وام مسکن در یک آپارتمان زیر نوسازی و اجاره برای یک آپارتمان های مختلف در طول کار. سپس همه گیر به طور موقت بسته سالن.

“او به ما آمد و در خواست کمک برای مواد غذایی به دلیل هم زمانی بود که او فقط به حال هیچ غذایی در خانه” Zhurkina گفت. “ما به ارمغان آورد مواد غذایی خود را و او را به اشک پشت سر هم از آنجا که او نمی تواند درک چگونه او همیشه می تواند خودش را در این وضعیت است.”

“هستند بسیاری از داستان چنین گفت:” اولگا Lim, بنیانگذار Chuzykh Detei Ne Byvayet (آنها نه شخص دیگری کودکان) پایه برای کودکان یتیم و خانواده های بحران در خاباروفسک در خاور دور با استناد به داستان یک آشپز جوان با دو فرزند جوان که کافه به طور موقت بسته شده است.

“وجود دارد یک مادر جوان با دو فرزند کوچک. او در یک وضعیت وحشتناک زمانی که من وارد با بسته مواد غذایی. همه او تا به حال یک بسته غلات هیچ چیز دیگری.”

به عنوان روسیه کاسته است آن انزوا دوره برخی از مردم بازگشت به کار از جمله آرایشگر و آشپز. اما بسیاری از کسب و کارهای کوچک بسته اند و بسیاری از مشاغل از دست داده اند.

الکساندر Gorbunov, 42, شوهر, از Yekaterina همچنین 42 با چهار فرزند در سنین 10 تا 16 برای سال کار کرده به عنوان یک مدیر مشتری در یک شرکت حمل و نقل. این بسته در ماه مارس است. در حال حاضر او اجاره یک ماشین و درایو برای سوار-به اشتراک گذاری شرکت های ترک در اوایل صبح و بازگشت حدود 2 صبح

لانا Zhurkina راست مذاکرات به یک مددکار اجتماعی به نام آنیا در حالی که ارائه کمک های پزشکی برای یک مرد زندگی در یکی از خوابگاهها برگزار شده توسط Dom Druzei. (اوکسانا Yushko برای واشنگتن پست)

آنا Shakhmatova, 64, تصویر در خوابگاه اقامت سازماندهی شده توسط Dom Druzei. (اوکسانا Yushko برای واشنگتن پست)

سمت چپ: Lana Zhurkina راست مذاکرات به یک مددکار اجتماعی به نام آنیا در حالی که ارائه کمک های پزشکی برای یک مرد زندگی در یکی از خوابگاهها برگزار شده توسط Dom Druzei. (اوکسانا Yushko برای واشنگتن پست) راست: آنا Shakhmatova, 64, تصویر در خوابگاه اقامت سازماندهی شده توسط Dom Druzei. (اوکسانا Yushko برای واشنگتن پست)

این خانواده زندگی کرده بود در دو اتاق کوچک در یک آپارتمان مشترک بوده و در لیست انتظار برای شهر مسکو مسکن از سال 2011 است. آنها نقل مکان کرد در سال گذشته و اجاره یک فضای بزرگتر. در ماه مارس آنها به سختی بنیاد با هم اجاره.

“این بسیار دشوار است. اما ما نمی تواند پیدا کردن پول برای آوریل و مه” Gorbunova گفت. “ما امیدوار زن مهمانخانه دار خواهد اجازه دهید ما باقی بماند. او گفت: “من اهمیتی نمی دهند در مورد مشکلات خود را.’ زن مهمانخانه دار گفت: “اگر شما ناتوان از پرداخت, من نمی خواهم شما.’ “

او افزود: “ما نمی تواند پرداخت چرا که ما تا به حال هیچ پول. من وحشت. من خیلی اشتباه و از دست داد. زمانی که بحران اتفاق افتاده است دولت نیست به ما کمک کند.”

زن و شوهر مجبور به قرض گرفتن از 300 ، 000 روبل ($4,285) از دو بانک برای پوشش هزینه های خود را. رحمت بنیاد کلیسای ارتدکس روسیه پرداخت اجاره بها برای آوریل و مه را قادر می سازد کودکان به پایان سال تحصیلی.

زن و شوهر, دختر, 16, است که مصرف اضافی در کلاس های پزشکی است. آنها 14 سال است که مصرف اضافی در کلاس های ریاضیات پیشرفته. خود را 12 ساله پسر جاه طلبی برای تبدیل شدن به یک ژنرال نظامی و 10 سال است که یک ورزشکار خوب. در حال حاضر آنها زندگی می کنند به طور موقت در یک Gorbunova مادر در کلبه تابستان در خارج از مسکو با هیچ ایده که در آن آنها را به زمانی که سال تحصیلی شروع می شود در ماه سپتامبر.

‘قلعه شکسته است’

یک زن نشسته در خارج از Dom Druzei خوابگاه در مسکو. (اوکسانا Yushko برای واشنگتن پست)

پوتین اغلب وعده داده شده به حمایت از خانواده ها با بسیاری از کودکان است, اما بسیاری از احساس رها شده است. در طول بحران خانواده دریافت کرده اند پرداخت 10000 روبل ($142) در هر ماه برای هر کودک کمتر از 16 اما Gorbunova گفت: پرداخت نمی کند پوشش یک هفته را به ارزش هزینه و حتی بدون اجاره.

“همه خانواده ها با بسیاری از کودکان احساس می کنید که راه” او گفت:. “پوتین رئیس جمهور این است که یک فرد خوب. اما همانطور که اغلب اتفاق می افتد یک قلعه شکسته است در داخل. کرم وجود دارد نقب در داخل قلعه.”

تعداد روس ها تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت در سه ماهه اول افزایش 68 درصد بیش از مدت مشابه در سال گذشته با توجه به RBC, اخبار, با حداقل 1 میلیون روس ها پیش بینی شده برای اعلام ورشکستگی در ماه های آینده. (در ایالات متحده تجاری فصل 11 ورشکستگی افزایش 18 درصد در آوریل نسبت به مارس سال 2019 با توجه به آمریکایی ورشکستگی موسسه اما بسیاری از آمریکا و ورشکستگی واصل شد در ماه است که به دنبال.)

اما حتی به عنوان بسیاری از خانواده های طبقه متوسط و کسب و کارهای کوچک مبارزه آن است که سخت تر برای خانواده های آسیب پذیر افراد بی خانمان و افراد کم درآمد بسیاری از آنها فراموش رسمی کار در “اقتصاد خاکستری” یک دسته از مطالعه حذف از دولت کمک کند.

صبح زود هنگام افراد بی خانمان در خواب بر روی نیمکت در مسکو باغ از خواب بیدار شدن خود را پس از اولین سگ واکر می رسند. آنها می دانند که شبکه: برگر کینگ که در آن آنها می توانند با تکیه بر کارگران به دست بلا استفاده, مواد غذایی, کلیسا موسسات خیریه از دادن مواد غذایی و پوشاک و سوپ آشپزخانه در خوابگاهها و ایستگاه های راه آهن.

“اوضاع رو خیلی بدتر” گفت: نیکولای Rubanovskii از Nochlezhka که دست از غذا به افراد نیازمند ارائه می دهد کمک های حقوقی به بی خانمان ها. “ما در سنت پترزبورگ پروژه ما یک اتوبوس که توزیع مواد غذایی است. قبل از همه گیر 60 تا 80 نفر به انتظارنشسته بودند. در حال حاضر از آن 140 در خط ایستاده.”

در اواخر آوریل پلیس حمله کردند و یک آشپزخانه سوپ در یک پارک در نزدیکی مسکو Kursky ایستگاه راه آهن. پلیس گفت: Tass اخبار آژانس که استقرار نقض قوانین در برابر تجمع جرم.

قبل از آن که در ماه های دیگر داوطلبان توزیع مواد غذایی در ایستگاه بازداشت شدند. Aleshkovsky فکر می کند آن است که بی معنی به صبر برای دولت روسیه برای نجات مردم نیاز دارند. “این در یک کشور ثروتمند,” او گفت: “و ما درک نمی کنند که چرا ما در زندگی خیلی بد است.”

ناتاشا Abbakumova کمک به این گزارش. ویرایش عکس توسط چوپان زن کلمن. طراحی شده توسط J. C. نی. کپی ویرایش شده توسط کری کامیلو.

نیکولای Rubanovskii از Nochlezhka راست و دیگر داوطلبان به ارمغان آورد مواد غذایی از Strelka بار به یک خوابگاه در مسکو که در آن بسیاری از مردم در بحران ماندن. (اوکسانا Yushko برای واشنگتن پست)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de