ما باید فراتر از پلیس برای امنیت جامعه

در اصل منتشر شد مارس 21, 2019.

به عنوان رهبران جامعه خواستار کمتر بودجه برای پلیس و کمک های مالی بیشتر برای جایگزین جامعه اقدامات ایمنی ما خوشحال بودند برای دیدن استار تریبیون هیئت تحریریه بازتاب در رابطه بین پلیس و امنیت عمومی چند هفته پیش (“Defunding پلیس است که پاسخ ندارد” مارس. 8). متاسفانه ما مخالف با بسیاری از نکات مطرح شده.

در روح قوی بحث های عمومی ما می خواهم برای به اشتراک گذاری بیشتر در مورد چرا ما متقاعد شده اند که برای اطمینان از ایمنی طولانی مدت از جوامع ما, ما باید فراتر از پلیس.

مینیاپولیس اداره پلیس دریافت $189 میلیون دلار بودجه از شهرستان هر سال مکمل که بودجه با دیگر منابع درآمد. که بیش از ما در بخش بهداشت و درمان, وزارت, حقوق مدنی, و جامعه برنامه ریزی و توسعه اقتصادی همراه ($159.8 میلیون). چگونه آن دسته از منابع که صرف?

در سال 2018 به تنهایی مینیاپولیس اداره پلیس آمد زیر آتش برای کشتن تورمن Blevins و تراویس اردن. آنها تحت فشار پرسنل اورژانس به مواد مخدر اعضای جامعه با کتامين. آنها راه اندازی یک سری از نیش به دام انداختن ضعیف مردان سیاه و سفید برای سطح پایین فروش ماری جوانا در یک دولت که نزدیک و نزدیک برای قانونی کردن هر روز. و آنها کاملا شکست خورده که توسط قدرتمند سری در استار تریبیون به درستی بررسی ده ها اگر نه صدها تجاوز جنسی موارد است.

مینیاپولیس نیست alone — نژاد پرستی و فساد و خشونت رایج در ادارات پلیس در سراسر کشور است.

پس چرا ما به خاطر درمان پلیس به عنوان اگر آنها در یک مسیر درست به جامعه امنیت ؟ این درست نیست به عنوان هیئت تحریریه نشان می دهد که پلیس در حال مقرون به صرفه ترین راه برای امن نگه داشتن جوامع ما. دهه علوم اجتماعی تحقیقات نشان داده است که بزرگترین کمک کننده به جرم و جنایت خشونت آمیز است و فقر و در حالی که یک سال 2016 متا تجزیه و تحلیل صدها نفر از مطالعات انجام شده توسط Yongjei لی جان اک و نیکلاس Corsaro یافت می شود که رابطه بین نیروی انتظامی اندازه و سطح جرم و جنایت نیست و از نظر آماری قابل توجه است.

به عنوان کارشناسان بهداشت عمومی شده است گفت: برای قرن ها یک اونس پیشگیری از ارزش پوند نیم کیلو درمان است. یک پلیس-اولین رویکرد به امنیت عمومی در رسیدگی به علل جرم و جنایت در حالی که کمک به وضعیت ما به عنوان ترین زندانی کشور در جهان و یک با فوق العاده سطح بالایی از خشونت پلیس. چرا ما چیزی متفاوت را امتحان کنید?

ما تحسین تصمیم اخیر توسط مینیاپولیس شورای شهر به اولویت بندی ایجاد یک دفتر پیشگیری از خشونت بیش از استخدام کارکنان بیشتر به یک رسوایی زده اداره پلیس. ما با اعتماد به نفس است که نوآورانه سلامت عمومی روش ثابت خواهد کرد که سازنده تر و مقرون به صرفه تر از پلیس در مینیاپولیس. آنها قطعا باید در دیگر شهرستانها در سراسر کشور آن را پذیرفته اند برنامه های مانند “درمان خشونت” مدل دیدن بزرگ کاهش می یابد در تیراندازی (41 درصد به 73 درصد با توجه به مطالعات انجام شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نورث وسترن و دانشگاه جانز هاپکینز) با هدف سرمایه گذاری.

ما و همکاران ما فعالان در سراسر کشور آیا به دنبال “بازپرداخت” به صورت تهاجمی انجام ندادی. ما به دنبال یک موثر تر است از لحاظ مالی مسئول راه برای امن نگه داشتن جوامع ما; یکی که قطع با ما صالح خشم در خشونت های پلیس و جرم حبس.

و ما باید به تاریخ به ما نشان می دهد که در ادارات پلیس فوق العاده مقاوم در برابر اصلاحات. “به اندازه کافی به اندازه کافی است: از 150 سال از مینیاپولیس اداره پلیس” جامعه گزارش منتشر شده در سال 2017 به وضوح نشان می دهد که اعضای جامعه شده اند در اعتراض به خشونت های پلیس در اینجا در مینیاپولیس برای بیش از یک قرن و حل پیشنهاد شده است جهانی بی اثر (به عنوان با دوربین های بدن) و یا هدفمند برچیده توسط پلیس اتحادیه تلاش های لابی گری (به عنوان غیر نظامی نقد و بررسی آژانس).

در یک شهر که در آن پلیس بیشتر احساس تهدید از اعتماد متحد ما سزاوار بهتر راه برای ایمن ماندن. است که چرا ما و همکاران ما در شهرستانها در سراسر کشور هستند خواستار تجدید از اولویت های ما است. ما به پلیس افزایش بودجه هر سال در حافظه اخیر است. آن را مدت زمان طولانی گذشته ما متوقف شد پرداخت یارانه به ناکارآمدی و خشونت پلیس در آمریکا آغاز شده و سرمایه گذاری در ایمنی راه حل های led توسط کارشناسان واقعی: کسانی که بیشتر نهفته است.

“صندوق جوامع نه پلیس” است که بیش از قدرتمند شعار — هوشمند آن سیاست و ما باید آن را به عنوان یک دستور اخلاقی.

تونی ویلیامز Leilah Abdennabi و شیلا نژاد در حال سهام طرفداران در مینیاپولیس.

© 2020 StarTribune.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de