ما نیاز به همبستگی سفید نیست گناه به مبارزه با نژاد پرستی

ضد نژادپرستی تظاهرات حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در ژوئن 13 سال 2020 در لندن, انگلستان. لوقا درای / گتی

در شهرها و شهرستانها در سراسر هر دولتی در این کشور تظاهرات کرده اند فوران در تلخی و خشم. در سال 2020 — دهه پس از جنبش حقوق مدنی و شورش های شهری از دهه 1960 و شش سال پس از انفجار از زندگی مهم جنبش — هوشیار واقعیت این است که زندگی در امریکا هنوز هم مهم نیست در این صورت روزانه بی عدالتی پلیس و ترور.

نژادپرستانه نگرش از شرم آور ترین به مهلک ترین کمک به تقویت سفید برتری در یک روز به صورت روز. اگر نهاد های دولتی — از خشونت نیروهای پلیس به تفکیک شده نابرابر آموزش و پرورش به ضرب نامتجانس مراقبت های بهداشتی — فرم میله که نگه سیاه امریکا در طبقه دوم تابعیت ایدئولوژی نژادپرستی رژیم غذایی از نگهبانان زندان. برای هر امی کوپر که تماس های پلیس در یک مرد سیاه و شناخت کامل به خوبی عواقب احتمالی چنین یک تماس به هر سفید دکتر که کفر ورزد فرد از رنگ زمانی که آنها می رسند در بیمارستان پیامدهای نژادپرستانه ایده ها غیر قابل انکار است.

از این رو مفید برای مردم به خصوص مردم سفید به بررسی آنها ریشه دوانده مفروضات و ضمنی و تعصبات. زندگی در یک جامعه ی نژادپرست به معنی جذب متعصب ایده ها — آنها که ما تنفس میکنیم. تواضع و حس چقدر ما باید یاد بگیرند که در نتیجه موجه.

در همان زمان (اغلب به خوبی نیت) عجله این روزها در میان سفید ترقی خواهان به روح جستجو و “خود را بررسی کنید امتیاز” خطرات اجازه گناه به راهنمای اقدامات باعث آنها را به ماندن در حاشیه “لال خود” و یا عقب نشینی به بازتاب داخلی به جای ایجاد همبستگی و پیوستن به مبارزه.

مردم سفید “پله” به “مسئولیت” برای خود افتخار نمی کنید ما بسیار دور است. اما جعل همبستگی واقعی از طریق بتن کمپین های اعتراض و جنبش می تواند. وجود دارد یک زن و شوهر از دلایل.

ما در تلاش هستند ساختاری و آنها به هم پیوسته هستند. ما در یک جامعه ای که به سرعت marshaled هزاران نفر از نیروهای نظامی ده ها تن از حکومت و بی شماری پلیس تا دندان مسلح در پاسخ به اعتراضات اما که در سمت چپ بيمارستان بدون به اندازه کافی هواکش و PPE برای مقابله با کشنده بیماری همه گیر. ما در جامعه ای زندگی با ویرانگر سطح از بی خانمانی در پرتگاه از پتانسیل موج اخراج اما که به جای صرف پول برای دستگیری و مردم ، نسبت به ارائه مسکن مناسب و معقول.

حرکت در خیابان است و اصرار دارد که ما پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و هدایت این منابع به بیمارستان ها و مدارس و مسکن عمومی به رسمیت شناختن است که نژادی و بی عدالتی و اختناق اقتصادی از امریکا نمی تواند جدا از ما خورده بودجه و ضعیف و ناتوان رفاه اجتماعی دولت است. اگر ما در حال رفتن به ریشه کن کردن نژاد پرستی ما باید جمعی عمل جرم است که می تواند فشار به صورت گسترده مواد راه حل ها و تغییر بسیار اقتصاد سیاسی ایالات متحده است.

فکر می کنم در مورد دو بالقوه دوره از عمل است. یک جوان سفید مرد وحشت زده توسط نژادپرستی آمریکایی پلیس می تواند به صرف زمان خود کله پاچه بیش از موارد او اجازه داد تعصبات ناخودآگاه به اطلاع رسانی راه او صحبت کرد به یک همکلاسی و یا مزایای او را دریافت هنگامی که تقاضا برای وام. او می تواند به توقف وجود دارد. و یا او می تواند به طور فعال به حمایت از این جنبش فشار برای تحول و تغییر سازماندهی خود و همسایگان و همکاران برای پیوستن به تظاهرات بسیج با اتحادیه به پلیس از مدارس و یا پیوستن به یک کمپین پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در شهرستان خود را.

که خط عمل خواهد شد که احتمال حمله به تبعیض نژادی و بی وجدانی عدم سرمایه گذاری در محله? که احتمال شکستن روابط بین پلیس و ادارات و مدارس و از بین بردن مدرسه-به-زندان خط لوله ؟ که شانس بودجه بيمارستانها و پرسنل است که می تواند آدرس مرگبار نژادی اختلاف در COVID-19 کشته و به همه اطمینان می شود مراقبت از آنها نیاز دارید ؟

موانع برای برنده شدن در این نوع از گسترده اصلاحات بسیار زیاد است.

اما اگر مبارزه برای عدالت نژادی در جریان است برای جلوگیری از جدا شده و quelled چند نژادی همبستگی ضروری است. این جنبش نیاز به یک پایه است که به اندازه کافی گسترده و عمیق به اندازه کافی به نیروی امتیاز از تثبیت ساختار قدرت است که سود حاصل از وضع موجود.

که همبستگی است که نه تنها لازم است آن را به یک ماده پایه و اساس. در حالی که مردم سفید به وضوح نمی رنج می برند تحت بوت نژادپرستی فقیر طبقه کارگر و حتی طبقه متوسط سفید افراد بسیاری برای به دست آوردن از مبارزه برای عدالت نژادی: یکی از دلایل اصلی ایالات متحده چنین بدون زرق و برق دولت رفاه و ضعیف جنبش کارگری است که نژاد پرستی استفاده شده است به تقسیم مردم و مبهم خود را منافع مشترک در چالش های شرکت ها و نخبگان حاکم.

این آگهی در مرحله دوم به این سوال رابطه بین تغییر ساختاری و نژادپرستانه ایده های. اجتماعی و نهادی پایه نژادپرستی نمی برچیده شود و یک نفر در یک زمان از طریق لنز از ما روانشناسی. سیستمیک و عمیق اجتماعی, تغییرات نیاز به کنش جمعی سیاسی و سازماندهی.

آن می تواند مفید باشد و یا رضایت بخش به استدلال می کنند با شما نژادپرست و سعی کنید او را متقاعد به تدریج تغییر جهان بینی خود. اما دریا تغییرات در آگاهی عمومی — نوع تغییری که باعث شده است تا صدها هزار نفر به ریختن بر روی خیابان با وجود دوقلو خطرات ناشی از یک بیماری همه گیر و یک پلیس ضد شورش میلیون ها نفر بیشتر برای شناسایی معترضان و باعث عمده ترک در درون نخبگان حاکم — در نهایت یک محصول از جنبش های توده ای. Black Lives Matter انجام داده است و بیشتر برای تبدیل آگاهی عمومی نسبت به هر چیزی پس از تحولات دهه 1960.

البته ما هنوز هم در سمت چپ با یک ملاحظه نوار سخت متعصبی و نژادپرستان. اما این مردم هستند کمتر احتمال دارد به تغییر دیدگاه های خود را از مکالمات خصوصی و بیشتر احتمال دارد به تجدید نظر با توجه به این ترکیب تاثیر گسترده ای ایدئولوژیک رسیدن به یک جنبش توده ای; اقدام قوه مقننه است که باعث می شود بتن تغییرات به desegregate محلات و مدارس و بیمارستان ها و واقعی پیشرفت اقتصادی که تحویل یک دستمزد زندگی می کنند رایگان, آموزش عالی, و به اندازه کافی بودجه ملی سیستم مراقبت های بهداشتی برای بهبود زندگی مردم و تضعیف نژادی و نابرابری.

وجود یک سنت غنی در ایالات متحده از چند نژادی سازماندهی و سفید مردم قرار دادن بدن خود را در خط در همبستگی با مردم رنگ برای مبارزه با نژاد پرستی. را به نفع خود تغییر اساسی ما لازم نیست برای رد یک در یکی از مکالمات شخصی یا آموزش و پرورش. اما ما باید به مجموعه ای از مناظر ما بسیار بالاتر در از بین بردن این موسسات که entrench نژادی و نابرابری و خشونت است. که نیاز به درگیر شدن در مبارزه سیاسی نه فقط به دنبال به سمت داخل.

Hadas Thier یک فعال سیاسی و سوسیالیست در نیویورک و نویسنده کتاب آینده یک نفر راهنمای سرمایه داری: مقدمه ای بر اقتصاد مارکسیستی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de