فایل عکس: سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg طول می کشد بخشی در این تجمع “اروپا آب و هوا اعتصاب” در بروکسل, بلژیک, 6 مارس سال 2020 است. رویترز/یوهانا Geron/فایل عکس

برازیلیا/سائو پائولو (ایسنا) – ایالات متحده در مبارزه برای عدالت نژادی پلیس پس از قتل جورج فلوید است که بخشی از مبارزه با تغییر آب و هوا و عدالت اجتماعی است که همه ما جزء teenage آب و هوا فعال گرتا Thunberg گفت: در روز جمعه.

“ما نیاز به متحد و به یاد داشته باشید که مبارزه برای عدالت اجتماعی, عدالت زیست محیطی نظير عدالت و آب و هوا و عدالت است همان مبارزه” Thunberg گفت: زمانی که پاسخ به این پرسش خبرنگاران در مورد هر گونه ارتباط بین مدرسه اعتصاب جنبش و آمریکا در تظاهرات علیه نژاد پرستی.

17 سال, پیر مرد سوئدی شناخته شده است castigating رهبران جهان برای انفعال در تغییر آب و هوا است اما در مواجهه با سراسر کشور تظاهرات در آمریکا و coronavirus همه گیر او گسترده تر پیام خود را.

Thunberg صحبت شد در طول راه اندازی یک کمپین crowdfunding برای خرید لوازم پزشکی و پزشکی از راه دور ارائه خدمات به ساکنان برزیل در جنگل های بارانی آمازون که در آن عدم قوی خدمات بهداشتی و درمانی ساخته شده است که این بیماری ویرانگر است.

او گفت: رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro شکست خورده بود در مدیریت بحران است. در روز پنج شنبه شب برزیل را به وزارت بهداشت گزارش شده 1,437 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به بیش از 34000 نفر و بیش ایتالیا برای تبدیل شدن به کشور با سوم بیشترین مرگ و میر در سراسر جهان است.

“این Bolsonaro دولت قطعا موفق در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بسیاری از دولت های دیگر نیز انجام می شود” Thunberg گفت: در یک کنفرانس ویدئویی با روزنامه نگاران.

برزیل در انتخابات ریاست جمهوری کاهش یافته است به نظر.

Bolsonaro به شدت انتقاد اقدامات را تعطیل غیر ضروری کسب و کار و نگه داشتن ساکنان در داخل خانه به سرعت گسترش رمان کروناویروس گفت: آسیب های اقتصادی در حال انجام است و بدتر از خطر سلامت خود را.

دولتها در سراسر جهان از جمله برزیل را “موفق به صرفه جویی در زندگی می کند و از آنجا که ما را دیده اند بسیاری از مرگ و میر است که می تواند مانع از” Thunberg گفت.

گزارش جیک بهار و استفان Eisenhammer; ویرایش توسط Paul Simao و تام براون

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de