وندی چشم استمفورد محل در غرب خیابان اصلی

استمفورد — کسانی که مشهور مربع بتس می تواند در خدمت و در غرب خیابان اصلی رستوران در انتظار بررسی روند شهر را برنامه ریزی و منطقه بندی تخته.

Laddins تراس Associates LLC صاحب 1938 غرب خیابان اصلی که شامل یک داروخانه CVS است ثبت یک نرم افزار همراه با وندی را به سرعت مواد غذایی مشترک با یک درایو-از طریق به همان محل مجاور به داروخانه.

در سال 2016 ى هیئت مدیره تایید شده ساخت و ساز از داروخانه CVS و دوم ساختمان پد با یک درایو را از طریق با توجه به برنامه. Laddins تراس همکاران در نظر گرفته شده نصب یک بانک در ساختمان دوم اما در نهایت تصمیم گرفت برای آوردن سریع رستوران مواد غذایی شناخته شده برای آن ویروسی توییتهایی — به محل.

در حال حاضر هیچ وندی در استمفورد; گرینویچ و نورواک هر کدام حداقل یک وندی رستوران.

منطقه بندی نرم افزار همچنین پیشنهاد علاوه بر این از 17 فضاهای پارکینگ در نزدیکی پیشنهادی, رستوران, افزایش تعداد نقاط به 82 برای هر دو داروخانه CVS و وندی.

هر دو Laddins تراس همکاران و وندی خواص LLC ذکر شده به متقاضیان در اسناد ثبت شده با استفاده از زمین اداره است. Carmody تورانس Sandak & Hennessey است که قانون شرکت نمایندگی وندی.

این برنامه ریزی می تواند توصیه تصویب یا نه — از این پیشنهاد در این جلسه شنبه شب که پس از بررسی توسط ى هیئت مدیره.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>