وندی می شود مطلوب توصیه از برنامه ریزی

استمفورد — کسانی که مشهور مربع بتس یک گام نزدیک تر به خدمت در استمفورد پس از برنامه ریزی هیئت مدیره رای به نفع یک وندی محلی در غرب خیابان اصلی.

Laddins تراس Associates LLC صاحب 1938 غرب خیابان اصلی که شامل یک داروخانه CVS است ثبت یک نرم افزار همراه با وندی را به سرعت مواد غذایی مشترک با یک درایو-از طریق به همان محل مجاور به داروخانه.

در سال 2016 ى هیئت مدیره تایید شده ساخت و ساز از داروخانه CVS و دوم ساختمان پد با یک درایو را از طریق با توجه به برنامه. Laddins تراس همکاران در نظر گرفته شده نصب یک بانک در ساختمان دوم اما در نهایت تصمیم گرفت برای آوردن سریع رستوران مواد غذایی شناخته شده برای آن ویروسی توییتهایی — به محل.

در روز سه شنبه شب برنامه ریزی هیئت مدیره به اتفاق آرا تصویب پیشنهاد از نرم افزار.

در حال حاضر هیچ وندی در استمفورد; گرینویچ و نورواک هر کدام حداقل یک وندی رستوران.

کن شاو یک منطقه ساخت و ساز مدیر وندی شرکت تایید کرد که این پیشنهاد — اگر تایید شده توسط ى هیئت مدیره خواهد ایجاد شهر اولین وندی رستوران مواد غذایی سریع.

“این است که منطقه ما باید در یک مدت زمان طولانی پیش” شاو گفت: پس از سه شنبه شب برنامه ریزی جلسه هیئت مدیره. “ما بسیار هیجان زده هستیم.”

منطقه بندی نرم افزار همچنین پیشنهاد علاوه بر این از 17 فضاهای پارکینگ در نزدیکی پیشنهادی, رستوران, افزایش تعداد نقاط به 82 برای هر دو داروخانه CVS و وندی.

هر دو Laddins تراس همکاران و وندی خواص LLC ذکر شده به متقاضیان در اسناد ثبت شده با استفاده از زمین اداره است. Carmody تورانس Sandak & Hennessey است که قانون شرکت نمایندگی وندی.

منطقه بندی هیئت مدیره است که میله میله به نقد و بررسی این پیشنهاد در جلسه آینده هر چند که هنوز به طور رسمی برنامه مورد در دستور کار خود.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>