وستهیلل فرشتگان سازماندهی کتاب رانندگی برای کودکان مراکز آموزش

استمفورد — در وستهیلل فرشتگان از وستهیلل دانش آموزان دبیرستان قصد ارائه خدمات اساسی در طول coronavirus بحران را سازمان داده اند “تماس با ما” کتاب کودکان درایو.

کتاب توزیع خواهد شد به خانواده ها از کودکان در مراکز آموزش از Fairfield County و به فرزندان برخی از کارگران بیمارستان که به طور موقت برای مراقبت و تحصیل در CLC در حالی که پدر و مادر خود کار می کنند.

به بخشی از ساکنان می توانید ترک کتاب کمک های مالی در پایین خود وآمد. آنها خواهد بود big توسط وستهیلل فرشته داوطلبان که پوشیدن ماسک و دستکش. اهدا کتاب برگزار خواهد شد در ذخیره سازی برای چند روز برای اطمینان از ایمنی و پاکیزگی برای دریافت کنندگان.

افزایش ارشد لورنزو Mazzara تاسیس وستهیلل فرشتگان با همکلاسی های خود را Nate کوپر, تالیا Kunin و Gaurov Bansal.

ماه گذشته گروهی از دانش آموزان سازماندهی مبارزات انتخاباتی در gofundme.com برای کمک به استمفورد بیمارستان و $6,590 مطرح شد. شنوایی مورد نیاز برای کتاب های کودکان در یادگیری کودکان مراکز وستهیلل فرشتگان تصمیم به شروع کتاب خود را درایو.

این گروه شامل بیش از 20 داوطلب و 150 هواداران از وستهیلل دبیرستان و استمفورد جامعه است.

دیگر وستهیلل فرشتگان داوطلبان inlude: یعقوب شرمن, Jackson, ویلیامز, Zara, Williamson, جکی Kaba, James Lavelle تاکر Healy, Andrew Olsen پیتر Sawch, Shayna Finkel, ربکا Friedlander, Zach Ostroff ، Veda Bhalla, Kaitlyn Masone مورگان مک دونالد و دیوید جانستون.

به کودکان اهدا کتاب به علت تماس با لورنزو Mazzara از این زاویه در وستهیلل [email protected]

برای کسب اطلاعات بیشتر در وستهیلل فرشتگان بازدید westhillangels.com — یا @whsangels در Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de