وستهیلل فرشتگان در از بین بردن برای کمک به کسانی که مشغول به کار در خط مقدم از coronavirus

استمفورد — با الهام از متخصصان پزشکی و سازمان های غیر انتفاعی است که در حال ارائه خدمات اساسی در طول coronavirus بحران وستهیلل دبیرستان junior لورنزو Mazzara به تازگی تاسیس یک جمع آوری کمک های مردمی به نام وستهیلل فرشتگان.

این گروه که شامل وستهیلل دانش آموزان بسیاری از آنها نوجوانان و رشته های در حال جمع آوری پول برای بهداشت و درمان کارگران در استمفورد بیمارستان همراه با انجام سایر اعمال خوب برای گروه های غیر انتفاعی در منطقه است.

“خوب عمل کوچک یک هفته می تواند یک تغییر بزرگ” 16-year-old Mazzara گفت. “با کروناویروس بحران در رفتن دانش آموزان ما باید مقدار زیادی از وقت آزاد. به جای اینکه خانه حوصله و بازی بازی های ویدئویی, این می تواند یک زمان برای ما به مرحله برای جامعه است.”

سازماندهی شده توسط Mazzara این وستهیلل فرشتگان راه اندازی یک صفحه در gofundme.com به جمع آوری کمک مالی برای استمفورد بیمارستان. همانطور که از صبح روز سه شنبه کمک های مالی بالغ بر $3,314.

“هدف ما این است که به منظور بالا بردن $5,000 برای استمفورد بیمارستان” Lazzara گفت. “هنگامی که ما در بالا بردن $5,000 ما می تواند به استمفورد بیمارستان بررسی و پس از آن ما در حال فکر کردن در مورد ایجاد یک gofundme صفحه برای علت دیگری است.”

قبل از راه اندازی وستهیلل فرشتگان کمپین استمفورد صفحه در بیمارستان gofundme.com, Lazzara و پدرش قادر به تهیه و اهدای 60 سپر چهره به استمفورد بیمارستان برای محافظت از بهداشت و درمان کارگران که در حال درمان بیماران بدحال.

در وستهیلل فرشتگان گروه نیز اهدا وعده های غذایی به معلمان که در یادگیری کودکان مراکز در استمفورد که باز می ماند به مراقبت برای کودکان ضروری کارگران در طول این بحران بهداشت عمومی.

“وستهیلل فرشتگان با الهام از متخصصان پزشکی و ما می خواهیم به ارائه پشتیبانی به آنها” Lazzara گفت. “همچنین ما می خواهم به ارائه پشتیبانی به بزرگان اگر آنها نیاز به کمک با مواد غذایی و یا بیمارستان اگر آنها نیاز به کمک گرفتن facemasks.”

بعد از بالا آمدن ایده برای وستهیلل فرشتگان گروه Lazzara رسیده به برخی از همکلاسی ها.

“ما 30 داوطلبان فعال و حدود 80 در حال حمایت از ایده” او گفت:.

همراه با Lazzara, وستهیلل دانش آموزان Nate کوپر و تالیا Kunin در میان گروه های اصلی سازمان.

برای کمک به وستهیلل فرشتگان ” کمپین برای استمفورد بیمارستان بازدید https://www.gofundme.com/f/westhill-angels-campaign-for-stamford-hospital?utm_medium=email&utm_source=product&utm_campaign=p_email%2B4803-donation-alert-v5

در وستهیلل فرشتگان’ Instagram حساب کاربری @whsangels.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>