وستهیلل هوارد سفید می شود 200 مربیگری برنده

استمفورد—آن را به بهترین از همه جهان برای وستهیلل پسران بسکتبال تیم و مربی Howard سفید شنبه شب.

وایکینگ ها را شکست داد Norwalk 63-50 قبل از اینکه یک حزبی جمعیت در J. Walter کندی ورزشی مرکز.

این یک نقطه عطف پیروزی در دو مهم جبهه وستهیلل.

وایکینگ ها که بسته کردن فصل به طور منظم در 8-12 کلی واجد شرایط برای بخش سوم پسران بسکتبال مسابقات دولت. از آن خواهد شد وستهیلل را به حالت اول مسابقات ظاهر پس از سال 2016.

پیروزی نیز مربی سفید 200 حرفه ای برنده شوید.

“من این بازی توپ از 100 حرفه ای برنده و از من 150 حرفه پیروزی” سفید گفت. “در حال حاضر اضافه کنم 200 برنده بازی توپ به این مجموعه است.”

آن شده است یک ترکیب 17-سفر سال در Bullard پناهگاه و وستهیلل به مربی سفید به 200 نقطه عطف پیروزی.

“وقتی که من آغاز شده به عنوان یک سر مربی تیم من ندارد, یک هدف است. من نمی هر گونه اعداد در ذهن” سفید گفت. “من می دانستم که من فقط می خواستم به عنوان یک مربی. تمرکز من نبود در مورد پیروزی. آن را در مورد کمک به کودکان و نوجوانان.”

سفید بود و یک گارد نقطه در سال 1986 NCAA بخش دوم بسکتبال مردان ملی تیم قهرمانی در قلب مقدس دانشگاه برای 35 ساله شو سر مربی دیو دوچرخه.

“پس از بازی دبیرستان و کالج های توپ, من مطمئن شوید که چه برای انجام بعدی” سفید گفت. “مربی دوچرخه به من گفت من تا به حال توانایی رهبری. و من باید فکر می کنم در مورد مربیگری. من آمد به درک آن است که یک راه را به عقب. و یک راه برای آموزش کودکان و نوجوانان است.”

سفید که صرف 17 سال به عنوان معاون سرپرست بریجپورت نوجوانان مرکز بازداشت خود را آغاز کرد مربیگری سفر به عنوان دستیار در مرکزی Connecticut State University. او در نقل مکان کرد به بولارد پناهگاه و در نهایت پیشنهاد شد به سر مربی تیم.

در وستهیلل سفید منجر شده است وایکینگ ها به FCIAC قهرمانی در 2014-15 و 2015-16. وستهیلل شد 2015 کلاس LL runnerup به Fairfield, دبستان, سقوط 51-50 در Mohegan Sun Arena.

“این 200 حرفه برنده شدن همیشه به معنای زیادی به دلیل این رو برنامه های ما به دولت پس از مسابقات دست رفته قبلی سه فصل” سفید گفت. “است که بسیار بزرگ برای بچه ها. این چیزی است که ما همه تحت فشار قرار دادند ، ما برای شروع دوباره در 0-0 در ایالات متحده است.

“من خیلی خوش شانس بود که این کارکنان از دستیاران. آنها بسیار وفادار و خیلی سخت کار کرده اند” سفید ادامه داد. “با توجه به نگرانی های سلامت, خانواده من از من خواست برای متوقف کردن. اما مربیگری چیزی است که من لذت بردن از, بنابراین من نیاز به نگه داشتن رفتن. ممنون میشم به همه کسانی که کمک کرده اند را ما کلی برنامه بسکتبال به جایی که آن را باید.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>