استمفورد — وستهیلل توماس Mazur در حال حاضر خود را میبیند در یک گروه منحصر به فرد از کانکتیکات دبیرستان ورزشکاران است.

ارشد کشتی گیر شد قادر به رسیدن به یک نتیجه عادلانه به 2019-20 فصل زمستان و بسته شدن به دبستان ورزش حرفه ای است.

“من خودم را بسیار خوش شانس و خوش شانس می شود قادر به پایان ارشد من فصل” Mazur گفت. “من احساس می کنم بد از آن برای ما (وستهیلل-استمفورد Co-op) پسران هاکی و تیم ما وستهیلل پسران تیم بسکتبال. که یکی از آخرین شانس خود را در مسابقات قهرمانی کشور و میراث خود را به طور ناگهانی از شما گرفته شده. با یک تصمیم گیری است که به طور کامل خارج از کنترل شما است. یک تصمیم ساخته شده بدون به اندازه کافی فکر کردم برای این اثر در ورزشکاران آن لطمه می زند.”

برای Mazur, اما آن را یک رویا کشتی کج مبارزات انتخاباتی.

رقابت در 170 پوند وزن کلاس در این سال Mazur تا به حال شکست نخورده فصل به طور منظم برنده اول خود را FCIAC عنوان قهرمانی (یک 10-0 عمده تصمیم نهایی بیش از دنبوری را Jaylen هاوکینز) برنده خود را در کلاس اول LL دولت تاج (pin 2:20 در نهایی بیش از NFA ارشد Theran Vanese) و برنده با حالت اول باز قهرمانی (یک 14-4 عمده تصمیم نهایی بیش از رایان قدرت لیمان یادبود).

او تنها دو باخت (42-2) تمام فصل آمد نزدیک تصمیم گیری در یک چهارم نهایی و اولین تسلی براکت مطابقت در سال 2020 جدید انگلستان قهرمانی یکشنبه گذشته.

“در این سال بود که یک سورپرایز شیرین و لذت بخش برای من است. در این فصل من فکر می کردم وجود خواهد داشت برخی از بهبود” Mazur گفت. “زمانی که من شروع به کسب پیروزی پس از پیروزی, پس از پیروزی, من شروع به باور من بهتر و بهتر می تواند انجام برخی از عمده اهداف است.”

2020 postseason شد و یک grand علامت تعجب برای Mazur که کشتی در 126 پوند در سال 2018 و 152 پوند در سال 2019.

Mazur در پرتگاه عظمت سال گذشته است. در 152-پوند نهایی در FCIACs او از دست داده 6-1 تصمیم به Warde ارشد نوح زاکرمن.

زاکرمن زده دوباره در کلاس LL نهایی مصرف 3-1 تصمیم گیری است. Mazur به پایان رسید چهارم در سال 2019 دولت باز دست 6-3 به زاکرمن در مقام سوم مسابقه. Mazur همچنین در زمان چهارم جدید Englands از دست دادن در مرحله نیمه نهایی و سوم-محل بازی.

در علاوه بر این به زاکرمن فارغ التحصیلی و Mazur قوی تر در حالی که در حال حرکت به 170 پوند وجود دارد یک تغییر دیگر برای این فصل است.

مایک Cigala یک تزئین مربی تیم کشتی در نیویورک در Stuyvesant دبیرستان و ایالات متحده تجاری دریایی آکادمی بازنشسته شده و به استمفورد.

اما Cigala هنوز هم می خواستم به مربی و وستهیلل فقط اتفاق افتاده است که یک شغل.

“مربی Cigala دیوانه است در مورد کشتی” Mazur گفت. “او به ارمغان آورد بسیاری از حرکت های جدید و ایده ها به جدول. و من قدردانی خود را سخت مطبوع فلسفه در طول postseason.”

البته مربی Cigala است ارزیابی خود کشتی گیر بود گسترده تر.

“من عاشق تامی coachability, هوش, کار, اخلاق و چقرمگی” Cigala گفت. “از فیلم ها و شیوه های آن روشن بود او عدم پا با سرعت. من می دانستم که سابق بوکس سنگین وزن قهرمان Rocky Marciano نیز فاقد پا سرعت در حرفه خود. بنابراین برای سه ماه تامی متمرکز plyometrics پریدن بین حصیر خطوط گردان در اطراف مخروط در موضع خود و انجام هر تمرین در سرعت بالا.

“تامی شده بود قوی و شکست ناپذیر مخزن بر روی تشک. در حال حاضر او می خواهم تبدیل شدن به شکست ناپذیر سریع مخزن” Cigala ادامه داد. “در طول LL و دولت باز و مسابقات بسیاری در مخالفت با مربیان اظهار داشت که تامی سریع نبود در فیلم سال گذشته بود اما او فروزان سریع این سال است. من نمی تواند شادتر که تام کار سخت ترجمه شده به تحقق رویاهای قهرمانی.”

و ناگهان Mazur تبدیل شده است وایکینگ ها’ معروف ترین زمستان, ورزش, ورزشکار.

“افراد خارج از ورزش کشتی را درک نمی کنند چقدر سخت است برای رسیدن به حالت مسابقات و جدید Englands” گفت: Mazur که آغاز شد در استمفورد Junior, کشتی برنامه زیر را در صدای پای برادر بزرگتر خود Krzystof. “اما هنگامی که شما به عنوان FCIAC قهرمان کلاس LL قهرمان و دولت باز قهرمان همراه با راهیابی جدید Englands که آنها را درک کنند. داشتن همه در مدرسه تکان دادن دست من بوده است بسیار بزرگ است.”

به عنوان آن را باید برای یک قهرمان.

“من دوست دارم در یک رقابت کشتی. هیچ کس به سرزنش اما خودتان را بر روی حصیر” گفت: Mazur که هنوز مردد در انتخاب کالج. “این فقط شما و حریف وجود دارد. و ممکن است بهترین مرد برنده شوید.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de