وستپورت پلیس به اتهام همدن نوجوان برای هدف قرار دادن ماشین پلیس زخمی K-9

استمفورد — یک همدن نوجوان — در حال حاضر چهره اتهامات ادعایی carjacking در ماه دسامبر گذشته در نورواک — سیلی خورده است توسط وستپورت پلیس با بیشتر اتهامات گفته رمنج خودرو به سرقت رفته به یک شهر رزمناو پلیس و مجروح شدن یک سگ پلیس فقط قبل از او و دو نفر دیگر دستگیر شدند.

Sherrod Manick 18, قوس خیابان بود arraigned در استمفورد دادگاه صبح روز جمعه در تک اتهامات از ظلم و ستم به حیوانات بی پروا خطر افتادن کیفری و فساد و چهار اتهام حمله به یک افسر پلیس است.

دستیار وکیل دولت الیزابت مورن گفت: قاضی بروس Hudock بود که با شنیدن تفهیم اتهام آنچه Manick بود “فوق العاده بی پروا رفتار” و خواسته خود را اوراق قرضه مطرح شود از $75,000 $150,000.

Hudock حکومت که Manick است که در حال حاضر رو به اتهام حمل اسلحه بدون مجوز درجه دوم larceny ششم-درجه larceny و دخالت پلیس عمل کرده و با خشونت شدید در طول ماه دسامبر سرقت خودرو و پیگیری و ملحق به مورن را درخواست.

هیچ درخواست به اتهامات ساخته شد در طول جلسه.

Manick منتشر شده بود در اوایل اتهامات پس از ارسال a $50,000 دادگاه ظاهر اوراق قرضه.

با توجه به سه صفحه دستگیری استشهاد Norwalk, پلیس فرستاده بود-on-the-مواظب رادیو تماس در اوایل صبح Dec. 12, 2019 درخواست افسران سازمان دیده بان برای یک خاکستری BMW و نیسان آبی که به سرقت رفته بودند در جداگانه carjackings.

یک وستپورت افسر پلیس و یک سرباز دولت بسته در پشت دو دستگاه خودرو که در حال سفر بودند عازم شمال در بزرگراه بین ایالتی 95 در نزدیکی خروج 18 در وستپرت. زمانی که افسران روشن خود چراغ ها و آژیر آبی Nisaan در زمان خاموش در نرخ بالا از سرعت و فراموش ضبط. اولی که مقامات می گویند Manick بود و رانندگی انجام شد بیش از 85 مایل در ساعت که آن را تیز ساخته شده دست راست به نوبه خود حق را به وستپورت پلیس رزمناو استشهاد گفت.

تعقیب پس از آن در گرفت. پلیس در تلاش برای متوقف کردن اولی که انجام شد تا 95 مایل در ساعت قبل از خروج از در خروج 21 و گرفتن حق بازگشت در thruway در حالی که swerving در اطراف اتومبیل های دیگر. راننده را همان چیزی که در خروج 23 قبل از پیاده شدن در خروج 24 که در آن سوار در برخی از خیابان های جانبی قبل از گرفتن بر روی I-95 که زمان رفتن عازم جنوب این استشهاد گفت:

که در آن نقطه راننده — Manick — تیز ساخته شده در سمت چپ به نوبه خود قابل توجه همان وستپورت ماشین پلیس دوباره. برخورد “راه اندازی شد” افسر K-9 از طریق یک لانه درب. سگ سر زده افسر گشت تفنگ باعث اسلحه گرم به سرنگون کردن از خود را حمل رک استشهاد گفت. سگ دچار یک توده بزرگ در سر آن است.

مهاجم مانور توسط BMW ناشی از این وسیله نقلیه به چرخش به جنگل و ماشین گشت اومد بقیه رو به اولی است. در وستپرت افسر بود فقط بدست اتومبیل خود را زمانی که BMW با سرعت رو به جلو قابل توجه است که همان افسر گشت خودرو برای سومین بار به عنوان به خوبی به عنوان یکی دیگر از گشت و فرار کردن مسیر 1 به Fairfield, استشهاد گفت.

در طول متعاقب آن تعقیب اولی به پایان رسید تا قابل توجه دیگر ماشین پلیس قبل از هدف قرار دادن یک دیوار سنگی که در آن خراب شد و دیگر نمی تواند حرکت می کند. نورواک پلیس در زمان Manick که آنها شناسایی او به عنوان راننده و همچنین به عنوان دو نوجوان مسافران را بازداشت استشهاد گفت.

پلیس صدا اسلحه در BMW پشت صندلی استشهاد گفت: از این رو در اوایل اتهام حمل اسلحه بدون مجوز.

Manick است که با توجه به عقب در دادگاه مارس 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>