آب و هوا در بحران است. انقراض جمعی و توده مهاجرت علامت روز ما است. شهرستانها در حال اجرا هستند از آب و یا deluged توسط آن است. نابرابری و قطبش سیاسی هستند دوستان خود پیچ خورده طغیان آشکار به عنوان جنگ اطلاعات است. کربن ما مثل ما پول است که همیشه جریان از ما—تا دور به اتمسفر است.

این اولین بار نیست که همه چیز باید احساس نا امید کننده است. و ما به عنوان انسان معمولا ما بیشترین پیشرفت را در چهره ما بزرگترین ناامیدی.

اما گونه ما یک عادت آزار دهنده از procrastinating.

مشخصات فنی راه حل برای مشکلات ما در حال حاضر وجود دارد. پس از 2015 در کاستاریکا تولید بیش از 95 درصد از برق خود را از انرژی های تجدید پذیر به 99% در سال 2017. سوئد با هدف قرار دادن 100% تجدید پذیر استفاده از انرژی توسط 2040. به این موضوع رفت و به مطبوعات IBM پرده برداری از یک باتری جدید اجرا می شود که در آب دریا به جای فلزات خاکی کمیاب و یک شرکت کانادایی جشن برای اولین بار الکتریکی هواپیمای دریایی سفر.

ما باید ویژگی های و سیاست ابزار برای پیاده سازی تغییرات گسترده موجود در سیستم های انسانی. مشکل این بوده است که تا همین اواخر ما نداشته سیاسی خواهد شد.

اما که بیش از حد در حال تغییر است.

همانطور که کودکان ما معتقدیم کسی است که “مسئول” پیگیری آنچه اتفاق می افتد در جهان و آنچه در مورد آن انجام. اما در سه سال گذشته به ما آموخته است که هیچ یک مسئول است.

صرف نظر از سن و سال ما را, ما grownups. و ما grownups هستند عصبانی در راه است که در آن “بزرگسالان” در اتاق را به ما دروغ گفته. ما در انفعال در تغییر آب و هوا و نابرابری شرکت همدستی با رژیم های اقتدارگرا رای محرومیت خشونت پلیس و تیرباران های دسته جمعی. خشم ما سر خود پرورش داده شده در خیابان ها در صندوق های رای و بر روی صفحه نمایش ما.

در حالی که بسیاری از ما نسبت به وضعیت موجود نارضایتی به تنهایی کافی نیست برای ایجاد جهان ما می خواهیم.

در طول تاریخ رهبران بزرگ گردد سند چشم انداز جمعی آتی برای الهام بخشیدن به عمل است. فرانکلین دلانو روزولت مورد استفاده خود را در سال 1933 افتتاح آدرس برای ذخیره کردن چشم انداز خود را برای برخورد با توضیح در پهن چگونه او برنامه ریزی شده به ما تغییر برای بهتر. “هنگامی که وجود دارد هیچ چشم انداز مردم هلاک,” او گفت:.

امروز ما خودمان را پیدا کنید و دوباره نیاز به چنین چشم انداز. موفق چشم انداز ما را قادر به هماهنگ در سراسر اجتماعی و سیاسی و اقتصادی کشور با ایجاد یک درک مشترک از زمان حاضر نیاز به فوریت و تنظیم تصویر بزرگ گل. موفق ترین جمعی سند چشم انداز تسهیل گسترده آزمایش برای رسیدن به اهداف خود در حالی که برقراری ارتباط یک مجموعه ای از ارزش های اخلاقی برای هدایت کسانی که آزمایش.

حل مشکلاتی مانند بحران آب و نیاز گسترده آزمایش در سراسر همه بخش های جامعه است. صرف نظر از سیاسی و یا اعتقادات مذهبی همه ما باید منافع خود را در پیدا کردن راه حل و ایده های مختلف در مورد آنچه در آن راه حل هستند.

به عنوان بخشی از سال 2008 مطالعه جامعه شناس اریکا Chenoweth و co-نویسنده Maria J. استفان بررسی همه شناخته شده است بدون خشونت و مقاومت در برابر خشونت مبارزات از سال 1900 تا 2006 به تعیین که تکنیک های سازماندهی شده اند موفق ترین.

بدون خشونت مبارزات آنها هستند “احتمال بیشتری برای برنده شدن مشروعیت جذب گسترده داخلی و بین المللی حمایت خنثی کردن حریف نیروهای امنیتی و وادار وفاداری شیفت میان مغبون حریف کرد.”

Chenoweth داده ها همچنین نشان داد یکی دیگر چیز ضروری در مورد جنبش های سیاسی: هیچ جنبش بی خشونت است و تا کنون شکست خورده پس از آن زمانی فعال پایدار مشارکت 3.5 درصد از جمعیت.

البته نه هر کسی که می شود پشت یک خاص چشم انداز آینده را انتخاب کنید برای شرکت در اقدام جمعی است. و این خوب است. وجود دارد راه های بسیاری برای کمک: برخی از ما ساخت کسب و کار و سازمان است که کمک خواهد کرد را در مورد تغییر برخی از را انتخاب کنید برای قرار دادن پول ما نسبت به این سازمان ها; برخی از دیدن رای گیری و canvassing برای ارزش تعهد نامزدها به عنوان مسیر رو به جلو; برخی از پشتیبانی از چشم انداز جمعی آزادی با امتناع از ترس دولا شدن در برابر ظلم و ستم با انتخاب شادی. برخی از را انتخاب کنید همه از بالا.

بله! تصویر توسط Joanna Grochocka.

ارتباط ما به جای فرهنگ هدف مشترک و هر یک از دیگر ایجاد احساس تعلق است که هر فرد نیاز به رشد.

در اینجا بله! ما همیشه کار می کرد برای الهام بخشیدن به مردم برای ایجاد یک مطلب فقط پایدار و دلسوز جهان است. بنیانگذاران ما اعتقاد بر این است که هر فرد مهم و شایسته برای رهبری یک زندگی شرافتمندانه و این که ما بخشی از یک ارتباط تنگاتنگ وب از زندگی که وجود ما و خوب بودن بستگی دارد. آنها می دانستند که مردم با هم کار می آورد که در جهان به که و که الهام بخش شروع می شود با یک داستان از امکان. پس از 24 سال پیش بله! شروع به گفتن داستان های واقعی از مردم در مکان های واقعی با هم به حل مشکلات آنها مواجه امید است که دیگران الهام به فشار برای تغییر تحول در خود و جامعه خود را.

در سپیده دم از این قاطع جدید دهه ما در بله! احساس می کنم مجبور به عقب نشینی از سهام و شناسایی ارزش ها و اصول سیستم های تغییر است که اگر به طور گسترده ای به تصویب رسید می تواند به نوبه خود جزر و مد. همین دلیل است که ما اولین شماره از سال 2020 است: “جهانی که ما می خواهیم.” با این هدف ما برای گیاه دانه برای جمعی از 10 سال طرح الهام بخش و راهنمای همه ما به عنوان ما را در مسیر پیچیده از ساختمان جدید در آینده با هم.

برای ساخت که جمعی چشم انداز یک دنیای بهتر ما پیدا کردن آن لازم است به نام آنچه ما به عنوان علل ریشه ای جامعه را مشکلات. در خطر از ساده ریشه باعث می شود به طور منظم ظاهر بله! داستان شامل استخراجی سرمایه داری و مصرف گرایی است; هر دسته سه تایی از استعمار و نژاد پرستی و مردسالاری; تسلط بر طبیعت و یکدیگر (نظامی گری در آن است); و اجتماعی قطع است. اغلب این سیستم ها از وسط قطع کردن در راه هایی که به تقویت و آسیب به جوامع است. نتیجه این شده است به تمرکز ثروت و قدرت برای چند در هزینه از هر کس دیگری و سیاره ما بستگی دارد برای بقا است.

در نهایت هدف این است که برای از بین بردن این سیستم های مخرب و جایگزین کردن آنها با ترمیمی مولد سیستم های که ایجاد ماندگار رفاه برای همه مردم و سیاره. نامگذاری اساسی ارزش ها و اصول عامل از کسانی که سیستم های جدید ما امیدواریم که برای توانمند سازی خوانندگان با یک ابزار مهم برای پیشبرد تغییر پایدار است.

اصول مطرح شده در اینجا یک کار در حال پیشرفت است اما همانطور که بله! گسترش پایه آن از خوانندگان همکاران و کارکنان و مشارکت آن مهم است که به طور صریح و روشن و شفاف و مستقیم است. ما درک می کنیم خیلی بیشتر می توان گفت در مورد این مفاهیم و ما صمیمانه دعوت انتقادات و پیشنهادات خود را به عنوان ما همچنان به حفر کردن به این اصول راهنما.

خوب بودن

زمانی که ما با قرار دادن رفاه مردم و جوامع برای اولین بار بالاتر از سود ما ایجاد یک صلح آمیز جهان است. خوب بودن نیاز به مواد کفایی برای اطمینان از یک حس امنیت, سلامت و لذت بردن از آن مواد چیزهایی که واقعا ما لذت. اما اکثر ما خوب بودن می آید از غیر مادی از جمله ظرفیت ما برای تعجب و کنجکاوی و عشق و قدردانی. به عنوان یک جامعه ما می توانیم تلاش های فراوان رفاه برای همه, در حالی که حداقل تضمین این که همه آنچه مورد نیاز است برای بقا. برای دریافت وجود دارد ما باید شناسایی و اندازه گیری و بهبود شاخص های کلیدی خوب بودن در هر سطح از تصمیم گیری است.

جامعه تعیین سرنوشت

خیلی از جهانی ناامیدی و تخریب را می توان به تصمیم گیری توسط یک تعداد انگشت شماری از مردم که بر میلیاردها دیگران است. یک تصمیم یک مدیر در یک شرکت چند ملیتی در تصادفی از شنبه می تواند بر چشم انداز هزار نفر از جوامع برای چند دهه. ما باید تلنگر مدل برای اطمینان از یک سطح بالاتر از جامعه خود مختاری چرا که مردم و مکان رشد زمانی که جوامع دموکراتیک خود را تعیین کنند, اجتماعی, فرهنگی و اقتصادی نیاز دارد و راه حل. ما نیاز به راه حل هایی که تغییر اقتصادی و سیاسی کنترل از شرکت های بزرگ جهانی و نهادهای ملی به جوامع است. در سطح محلی ما نیاز دموکراتیک فرآیندهای تصمیم گیری برای اطمینان از پایین به بالا جامعه-رهبری راه حل است که به حداکثر رساندن سود جامعه بیش خصوصی به دست آورید. برای ساخت محلی ثروت, ما می خواهم تاکید محلی و جامعه مالکیت منابع و شرکت های محلی کسب و کار متمرکز بر رفع نیازهای محلی قبل از صادرات بیش از حد.

سهام

اعتقاد ما بر این است که هر انسانی باید دسترسی به فرصت ها و منابع مورد نیاز برای رسیدن به پتانسیل خود را بداند. برای انجام این کار ما باید فعالانه درست ویرانگر سطح گذشته و حال بی عدالتی و نابرابری. این به این معنی اتخاذ راه حل های سیاست ها و روش های است که تغییر قدرت از چند به بسیاری از, و حمایت از رهبری در طول تاریخ جوامع به حاشیه رانده شده و با کسانی که به طور سنتی از قدرت برگزار شد پله را به حمایت از نقش. این همچنین به معنای استقبال از “جلوگیری از قطع اثر است.” به جای راه حل های طراحی برای دیدار با نیازهای اکثریت (به عنوان مثال افرادی که در عبور از خیابان با دو کار پاها) طراحی آنها برای پاسخگویی به نیازهای کسانی که با حداقل دسترسی (به عنوان مثال مردم با استفاده از صندلی چرخدار) در نتیجه رفع نیازهای همه است. برای اطمینان از اقتصادی سهام ما می توانیم با اتخاذ راه حل های که دموکراتیزه منابع ثروت به جای توزیع مجدد ثروت است. ماندگار سهام معنا نیست که تضمین هر کس به همان مقدار از کره, اما مطمئن شوید که هر کس خود را گاو.

پاسداشت

از هوایی که تنفس می کنیم, آب, ما, نوشیدنی, غذا, ما جمع آوری و رشد به آب و هوا است که پشتیبانی از زندگی به عنوان ما آن را می دانم ما وجود انسان و رفاه بستگی پر رونق طبیعی جهان است. این مسئولیت ما را به مراقبت از آن را برای خودمان و برای نسل فراتر از آن. استقبال از فرصت های که به ما کمک تشخیص و کشت اتصال ما به همه موجودات زنده می تواند تولید کند که حس عمیق مسئولیت جمعی. با این درک ما می توانید اولویت بندی مواد کفایی بیش از مصرف بیش از حد و اتخاذ راه حل های که پرورش استفاده پایدار و مرمت منابع طبیعی ما است. دانش بومی و شیوه می تواند راهنمای ما است.

اتصال

چه چیزی افزایش افسردگی و تنهایی و قطبش و تیرباران های دسته جمعی در مشترک دارند ؟ اجتماعی قطع است. ارتباط ما به جای فرهنگ هدف مشترک و هر یک از دیگر ایجاد احساس تعلق است که هر فرد نیاز به رشد. از لحاظ تاریخی ما روز به روز کار و تجارت مورد نیاز ما برای ارتباط با بسیاری از افراد مختلف در سطح شخصی. با افزایش اتوماسیون و اینترنت ما رو از دست حیاتی فرصت برای ارتباط انسانی ، ما می توانیم بسازیم به حس ارتباط و تعلق توسط عمدا طراحی فضا و رویکرد به ارزش روابط شخصی بیش ناشناس معاملات; پرورش حس مشترک هدف; کشت و محبت و همدلی و قدردانی و حفظ بازیابی و توسعه فرهنگ و سنت.

ورود

وقتی که همه دعوت به شناسایی مشکلات و مشارکت در راه حل—به خصوص کسانی که مردم بسیاری نهفته—ما می توانیم مثبت و پایدار را تغییر دهید. ورود آهسته می تواند روند اما نتایج بهتر و طولانی تر آخرین. پرورش گنجاندن معنی دعوت از همه به حزب و پرورش معنی دار سهم از جدید بعید است که متحدان. این به معنی تفاوت در آغوش روشنایی تقاطع و سخاوتمندانه دانش و ایده ها. توسعه پایدار راه حل هایی که برای همه ما نیاز به همکاری و همکاری بیش از رقابت.

انعطاف پذیری

همه چیز را تغییر دهید. و زمانی که آنها انجام جوامع ساخته شده بر روی ایده های سفت و سخت و زیرساخت و سلسله مراتب مبارزه و شکست. تطبیقی جوامع—کسانی که طراحی شده به انتظار تغییر—می تواند در ایجاد صلح پایدار و رفاه. ساختمان انعطاف پذیری به معنی کشت تنوع در هر سطح و اتخاذ یک نگرش یادگیری مستمر و خلاقیت و نوآوری است. به این معنی پیدا کردن راه حل های جامع است که رفع این سیستم (و نه فقط علائم) و حل مشکلات متعدد در یک بار. انعطاف پذیر جوامع استفاده از منابع طبیعی و دارایی و مهارت های منحصر به فرد به جای خود. بهترین بخش ؟ راه حل های طراحی شده برای انعطاف پذیری اغلب می توان برای جوامع دیگر به خصوص کسانی که شرایط مشابه است.

صداقت

اعتماد می تواند یک عمر برای ساخت و یک دقیقه برای از بین بردن. و در عین حال عمیق و اعتماد در درون و در میان جوامع است که پایه و اساس صلح پایدار و رفاه مشترک برای همه است. در نهایت اعتماد نیاز به یک جامعه گسترده فرهنگ و عمل و صداقت و به خصوص در میان کسانی که در موقعیت های نفوذ است. ما در ساخت و عمل یکپارچگی از طریق اخلاقی قصد حمایت با عمل راه رفتن ما صحبت کنید. بالا و یکپارچگی جوامع قهرمان شفاف و فراگیر تصمیم گیری است. زمانی که آنها پیچ کردن آنها اذعان آسیب ایجاد می شود به طور فعال مشغول به تعمیر و آن را کاهش دهد. آنها باید ساختارهای حصول اطمینان از پاسخگویی و اندازه گیری پیشرفت به سمت اهداف است. آنها را تشویق اعضا به صحبت می کنند و حقایق را نشان دادن شجاعت و آزمایش کن. از همه مهمتر, آنها نمی دهد تا در رویاهای خود را برای یک دنیای بهتر, حتی زمانی که آن را سخت می شود.

ساختمان جهان ما می خواهیم را یکی از سخت ترین چیزهایی که هر یک از ما تا کنون انجام خواهد داد. اما توسط این اصول هدایت و همکاری با یکدیگر ما می توانیم 2020 سال است که همه چیز تغییر کرده است.

بله! تصویر توسط Kevin ویپل.
Christine Hanna

کریستین هانا مدیر اجرایی: بله! رسانه ها. او یکی از بنیانگذاران و سابق شرکت مدیر سیاتل خوب شبکه کسب و کار.

Berit Anderson

BERIT اندرسون شروع به روزنامه نگاری حرفه ای به عنوان یک بله! کارآموز و در حال حاضر نشسته در بله! هیئت مدیره. او مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران شرکت رسانه پیشاهنگان Holdings عضو Global Shapers جامعه و مدیر برنامه های استراتژیک, اخبار, خدمات و آینده خود را در نقد و بررسی (آتش) حوادث.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de