‘ما باید یک مدعی’

‘ما باید یک مدعی’
5 جولای 1976

در این ماه در این شهرستان در حال ساخت یک دیوانه تلاش برای انتقال آن گذشته عظمت است. در چهارم وجود دارد بیشتر سفید زدن در بندر از روی ورق-پخش روز در یک فاحشه خانه. و اواسط ماه نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها وارد خواهد شد به افتخار مردی که با وزش باد به سرعت از طریق شرکت های گرجستان موعظه.

که slattern برادوی خواهد بود gussied تا در تلاش برای حذف آن خواهر جوان تر از خیابان. اما این همه زیبایی. برای تلفن های موبایل از پوسیدگی و مرگ خواهد بود از مطالعه حذف از بی پچ پچ داخل باغ در حالی که مصر در خارج از صحنه نمایش راهپیمایی باقی می ماند به عنوان شوم به عنوان کسانی که در “باغ گیلاس.”

یک ذره از ما halcyon days ساکن در برانکس — یانکی ها. با بازی با شکوه توپ و با برخی از جلو دفتر highhandedness این تیم شبیه پین-راه راه اشراف ، درست است که شهر شناور ballooned قیمت برای نوسازی ورزشگاه و صاحب جورج Steinbrenner به نظر می رسد متناسب با قالب از boardmen که همیشه اجرا یانکی ها.

برای افتتاحیه به حبس ابد محکوم کرد به صورت غیر قانونی کمک به مبارزات انتخاباتی نیکسون اما جیمی برسلین به ما می گوید در کتاب خود در واترگیت, چگونه بچه های خوب در نهایت برندهکه Steinbrenner ممکن است اولین نفخه که به پخش نیکسون بد بودن.

با توجه به برسلین, Steinbrenner (همیشه بزرگ دموکراتیک مشارکت کننده) padlocked دسته چک خود را در ” 72. هنگامی که از او پرسیده شد که به توضیح یافته خود صرفه جویی Steinbrenner گفت دموکراتیک صدقه پناهجویان که نیکسون نیروهای تهدید کرده بود او را با گسترده حسابرسی از بازگشت مالیات بر درآمد اگر او را ندارد کمک زیادی به خزش. برسلین گزارش می دهد که این حادثه و امثال آن منجر مجلس نکته اونیل به این نتیجه رسیدند که نیکسون باند بود به knavery هنوز تصور توسط طرف دیگر راهرو.

بعد از اینکه به حالت تعلیق از بیس بال فصل گذشته (در حقیقت او بود که حذف شدند به عنوان Robespierre), Steinbrenner اولین حکم در این سال بود که یانکی ها’ مو باید از بین بردن. (من به این باور رسیده است که یک darning تخم مرغ یک نماد در میانه.) سپس فلپ بیش از ورزشگاه را تامین مالی این شهر reneging در وعده برای بازسازی منطقه اطراف پارک و یانکی ها بازی فئودالی بارون در تعیین که باید مجاز به اجاره ورزشگاه ما پرداخت می شود (این Moonies عبور tonsorial جمع اوری تصویب شد).

بنابراین در نظر گرفتن همه این پیشنهادهای این یانکی ها به نظر می رسد (در سطح) قدیمی خود را تند و زننده شویم. از جمله مقدمات نمی kindle شور به خصوص در قلب یک لیگ ملی rooter. اما من غول از بین رفته و کسی نمی تواند از طریق زندگی گوش دادن به تونی بنت زدن در مورد جابجایی عروق کرونر.

و بنابراین ما با چپ یانکی ها یک وضعیت شبیه به معضل بودن رشته در یک جزیره با یک راهبه.

یانکی ها شده است به تصویب رسید به عنوان قائم مقام تفنگ برای القای ترس به کرانههای. بقا نه grand شور مسئله است. وجود سابقه برای این. مطمئنا هیچ کس معتقد است که کلاه های سخت یافت می شود هر چیزی در مشترک با ویلیام باکلی. در واقع باکلی بود مثالی از بچه های آنها استفاده می شود به تعقیب و گریز از مدرسه به خانه اما آنها نیاز به یک کلامی تفنگ به درهم و برهم کردن با آنتاگونیست های آنها را. پس از آن با یانکی ها. در غم ما پرده خود پیشامد پین راه راه هستند نمادین دروازه است که برگزاری ببر در خلیج.

این مظاهر اشرافی کنار یانکی ها تغییر کرده است. Steinbrenner احاطه شده است خود را با جامد بیس بال مردان است. او استخدام گیب پل به عنوان مدیر کل از کلیولند و پل یک هرزگرد گر و موشکاف ارزیاب از پرسنل. بسیاری از مردم اعتبار پل با کنار هم قرار دادن پرچم-برنده 1961 Cincinnati Reds و او مردی است که استخدام پیت افزایش یافت. پس از او پیوست یانکی ها در سال 1973 پل جابجا گوشت با رها از حرم کارشناسی ارشد.

تنها دو نفر از زمان یانکی استارت — تورمن Munson و روی سفید — محصولات از یانکی سیستم. در واقع نه از ویکتور فرانکشتاین scoured روستا دارای یک هیولا ساخته شده از بسیاری از منابع واگرا. یانکی ها’ زمان عقیده است که Emma Lazarus.

سپس ماده از نژاد. یانکی ها از قدیم زمانی که آنها یک نهنگ از تیم متمایل در رنگدانه به موبی دیک. تیم فعلی اتحاد پنج سیاه و سفید شروع و در یک روز زمانی که Dock Ellis و Elrod Hendricks در حال باتری آمپول هفت از شروع نه سیاه و سفید هستند! علاوه بر این, آنها را رها سنتی خود را سفید محور — مرد روی کیک عروسی — در centerfield. هنگامی استان Di Maggio, گوشته و Murcer, centerfield متعلق به میکی رودخانه ها و پشتیبان گیری الیوت Maddox.

اما به دست آوردن این بازیکنان یک چیز است. گرفتن آنها را به تابع پشت سر هم کاملا دیگری است. در اینجا این است که یانکی ها نورد تاس استخدام بیلی مارتین. بیشتر پدرانه “آهن اصلی” Houks یا مطلوب لایحه Verdons. دفتر جلو خمیده می کرد زمانی که آنها مسح Martin — سخت خیابانی و غیر قابل پیش بینی و skitterish با تجربه که اخراج شد با سه تیم پس از او تا به حال آنها را منجر به پیروزی در فصول! (باید به خاطر یانکی ها پس از تبعید فیل لینز برای بازی لعنتی سازدهنی یک اتوبوس!) شگفت انگیز است که زنبور یانکی ها را استخدام “بیلی کید” “بچه بداخلاق و لوس,” دشوار “dago.” مارتین که پانچ کردن جیمی Piersall که عناوین ساخته شده با تولد او نزاع و جدال در کوپا و معامله شد پس از مدت کوتاهی از تسلط و کسی که به عنوان یک مدیر در مینه سوتا “خاموش کردن چراغ” از دیو Boswell یکی از بهترین کوزه. به یانکی برنج مارتین در نظر گرفته می شود guttersnipe. به زمان جلو دفتر او دیده می شود به عنوان برتر کاپیتان در بیس بال. آن را خوب مشتری جلب کردن. در نظر بگیرید:

مارتین مانند ادی Stanky همیشه خود را بیش از حد soupcon استعداد با مغز پرخاشگری و میل شدید به محو شدن عمل زمانی که ریسک بالا بودند. شعبه Rickey یک بار گفت: در مورد Stanky که او نمی تواند اجرا شود و پرتاب یا ضربه اما او best damn دوم baseman Rickey هر را دیدم. کیسی Stengel گفت که مارتین بود باهوش ترین بازیکن او تا به حال و رکورد خود را به عنوان یک بازیکن گفتن است.

مارتین دارای یک طول عمر متوسط پنبه حلاجی شده از .257 در حالی که در دنیای سری بازی او ضربه .333. در 11 سال به عنوان بازیکن — 3419 در-خفاش — او ضربه 64 صفحه اصلی اجرا می شود در 99 در خفاش ها در چهار سری جهانی او به پنج. خانه اش اجرا در صد در فصل به طور منظم بازی بود که 1.9 درصد نسبت به 5.1 درصد در سری. در سال 1952 سری او ساخته شده معروف گرفتن از جکی رابینسون پاپ پرواز برای نجات سری برای Yanks. او در سال 1953 برنده, دخترک معصوم, اموزش جایزه برای بهترین بازیکن در سری پنبه حلاجی شده .500 با رفتن 12 تا 21 از جمله دو تا سه برابر, دو homers و پنج RBIs به علاوه 1 به سرقت رفته پایه. مارتین مناسب همینگوی کانن از گریس تحت فشار است.

در سال 1968 خدمت به عنوان یک مربی برای دوقلوها ارائه می شد یک فرصت برای مدیریت دنور در سه گانه یک توپ. مارتین گفت که او نمی خواست این کار (“من امنیت پایه سوم مربی”) اما همسر دوم خود گرچن اصرار داشت او را شانس. شایعه است سوتا بود به مارتین آخرین وعده غذایی آنها به دنبال او کمپرسی و احساس خود را آتشین طبیعت را اضافه کنید اختلاف به یک در حال حاضر در حال دست و پا زدن جزئی لیگ باشگاه. او در زمان بیش از هفت و 22 تیم و تبدیل آنها به یک 65-50 برنده فصل را به پایان. سال آینده, مینه سوتا, با بیلی پای گیلاس در سراسر چهره خود را استخدام او به عنوان مدیر از پدر و مادر ، مینه سوتا موفق به کسب بخشی قهرمانی و مارتین خود را از دست داده است. نتیجه نهایی ممکن است مشخص می شود به عنوان یک مورد که در آن عملیات با موفقیت همراه بود اما دکتر درگذشت.

مارتین نشسته ’70 فصل و در 71 در زمان شارژ از Detroit Tigers منجر آنها را به یک بخشی قهرمانی در ’72. او از دست رفته است که در سپتامبر ’73 و یک هفته بعد استخدام شد توسط تگزاس رنجرز او منجر به یک جایگاه دوم به پایان برسد. در سال 1974 او برنده مدیر جایزه سال شد اما اخراج توسط تگزاس در ماه ژوئیه ’75 زمانی که او بود و توسط یانکی ها.

به نظر می رسد که در بیس بال جهان مارتین کسی که با آنها شما باید یک امر یا یک پرت کردن اما هرگز یک رابطه است. آتش خود باعث می شود او را غیر قابل مقاومت به Geritol صاحبان اما مسیح ثابت رژیم غذایی ؟ او رنج می برد سرنوشت بسیاری از دوستداران او روح خود را unorthodoxy منجر به جفت اما حرارت ثابت سوختگی اتحادیه به خاکستر. مانند یک خرم تریر امید است که همیشه به کانال روح “سازنده” اما مارتین حاضر به حیوان تربیت شده بود. او warred با صاحبان کلی مدیران, بازیکنان, داوران و مطبوعات است. مارتین است نه خود انسان اگر هدف نهایی شما این است که او را به شاش اطاعت بر روی کاغذ در گوشه ای.

اما گیب پل طبیعت از معاملات خود را به نظر می رسد به درک مارتین شخصیت. مارتین می گوید: خود مدیریتی فلسفه ساده است: آن را به مخالفان آنها را وادار به اشتباه. و در کنسرت با Martin, Paul دهکدهای از مد افتاده مانند یک تیم است.

آن را شبیه به این تیم که لئو Durocher خواستار کردم و زمانی که او مدیر غول و مقایسه می کند پایان ندارد وجود دارد. Durocher و مارتین wedded توسط بیس بال نابغه cockiness, جیوه, طبع یک قمار باز غریزه و میل به پیروزی است که بیش از چاک Colson و خوابیده به پشت مادر بزرگ.

به گذشته یانکی تیم, سرقت, آمار, و, اجرا, فشار بودند پرولتری می گیرید gambits استفاده می شود گاهی اوقات (بیشتر برای کاهش یکنواختی یکی مشکوک از ضرورت). وقتی یانکی دوندگان برتر پایه آنها منتظر وجود دارد با hauteur یک مرد است که همیشه مطمئن باشید او می تواند commdeer تاکسی در باران. خانه سفر تضمین شده توسط یک Di Maggio, Henrich, گوشته Berra یا ماریس. تحت مارتین هر کس حمل یک نشانه است.

حتی مارتین اتاق در محل باشگاه وانجمن فاقد عظمت است. با آن سفید pocked سیمان دیوارهای آن به نظر می رسد (جاست کافی) مانند داخل پناهگاه. مبلمان کاربردی Ramada Inn و نازایی از دیوار قطع شده است تنها دو بار — یک پلاستیک پپسی-کولا ساعت (این ترکیبات بیشتر از وقفه) و یک عکس از کیسی Stengel doffing کلاه خود.

مارتین نشسته پشت میز هم ریخته. او لاغر و تنها امکان سنجی از خروس جنگی را هرزه قابل توجه هستند لمسي و آستین ، استخوانی مشت به صورت خود ساخت. اما از آن است که تیره خود را در حال پرسه زدن pit-رئیس چشم (هر sonnuva هرزه است به حفره ace) و خود بینی است که غالب است.

آلفرد مانوئل مارتین متولد 16 مه سال 1928 در برکلی کالیفرنیا به یک پرتغالی پدر (Marteen) و مادر است. هشت ماه پس از تولد او پدرش cakewalked و این ضربه روانی ممکن است منجر به فیزیکی آنهایی که او بعد از بازدید در دیگران است. به “بیلی” آمد و از مادر بزرگ خود را در تماس تلفنی با “bello” (“زیبا” در ایتالیایی).

مادر مارتین هنوز هم زندگی در برکلی در قدیمی ترین خانه در شهر, اما آن را دشوار است به تصور مارتین به عنوان چیزی غیر از نیویورک ایتالیایی. سبک او خواسته تعیین چنین. دو دیگر-0f-towners آمده به ذهن خود تجسم شهرستان; لئو Durocher (Springfield, Massachusetts) بود که به اندازه بروکلین به عنوان چرخ ماشین و Toots شور (فیلادلفیا) به نظر می رسید مانند یهودی جیمی واکر.

در مصاحبه با مارتین حس خود حضور. وجود غرفه های تئاتر: half-لنز عینک دروغ در روی میز کار خود و او پاف بزرگ U شکل لوله — آثار علمی خود را برای جبران سختی تصویر. اما پس از آن آنها بیش از props آنجا که حتی منتقدان خود را اعتراف او سرسخت دانشجو از بازی و سازمانی جادوگر. G. M. Jim Campbell دیترویت گفت: پس از شلیک او: “ناپاک خط به خط ناپاک بیلی نمونه بود.”

در واقع مارتین است که بسیار برای “باشگاه” او واقعا فکر نمی کند که خارجی ها باید از دخالت در آن حوزه است. وقتی پرسید که آیا او در حال انجام هر چیزی برای پر کردن شکاف در shortstop (در مجموع میسون و استنلی در حال هدف قرار دادن حدود 60 امتیاز زیر Ty کاب بهترین فصل) شاخه های او در پشت “چه کسی می گوید یک شکاف وجود دارد?”

زمانی که مطلع “مطبوعات” برای یک مثال او retorts “اگر نویسندگان می دانستم که هر لعنتی چیزی که آنها خواهد بود مدیران است.”

زمانی که مورد سوال اگر بد خون بین او و الیوت Maddox, مارتین می گوید که “مسائل داخلی — هیچ کس می خواهد به عنوان خوانده شده در مورد آن است.”

او به شما خواهد گفت او هرگز خجالت هر یک از بازیکنان خود را در: “که بوش است.” انتقاد می آید معمولا می آید به بخش خصوصی برای اولین بار از یکی از مربیان و اگر نیست که توجه او را گام به گام در.

احتمالا هیچ مدیر دیگر در بیس بال و کنترل جنبه های بیشتری از این بازی است. مارتین آن را تمام می کند: شیفت دونده تماس pitchouts و هیچ کس اجرا می شود بدون او خوب است. در هر باشگاه دیگری مانند دونده ماهر به عنوان رودخانه ها و ویلی رندولف توانست یک کاغذ سفید برو ثبت نام. هنگامی که رودخانه ها (احتمالا سریعترین مرد در بازی) خواسته بود در این مورد گفت ناگهان: “از بیلی. او دسته همه چیز. من فقط به انجام آنچه او به من می گوید.”

اما مارتین آموزش سبک رهایی بخش است به دیگران است. اسکار گمبل می گوید: او هرگز برای یک مدیر که با بهره گیری از بازیکنان خود را بیشتر و گرگ گزنه (با هفت پایگاه های دزدیده شده) می گوید: هیچ مدیر دیگر تا به حال به فکر دادن او را یک نشانه!

مارتین شده است گفت: به نقل از یک مدیر خود را مرتب می تواند تغییر نتیجه از 20 به 50 بازی. او همچنین نقل شده است حاکی از این است که راز مدیریت است که برای حفظ پنج بچه که نفرت شما را از چهار که مطمئن نیستید. اما پس از آن مارتین تغییرات به نقل از به عنوان به سرعت به عنوان نشانه.

او در حال حاضر می گوید: مدیر کار بیشتر در محل باشگاه وانجمن تر در این زمینه است. آن را در محل باشگاه وانجمن که شخصیت باید assuaged و کجا باید اقامت در بالا از “مشکلات کوچک.”

مارتین که گفت: در روز بازی خود را که او “proudest یانکی” می بیند بیس بال به عنوان یک مثال برای زندگی است. وجود وفاداری در یک تیم است و یک ویژگی او و گرامی داشتن. هنگامی که کیسی Stengel (که به نظر او بزرگترین مدیر او تا به حال دیدم) نمی بازگشت مارتین پس از کوپا حادثه او صحبت نمی به Stengel برای مدت پنج سال. مارتین به سادگی اظهار داشت: “من دیوانه بود. آن را به من طول می کشد بسیار طولانی تر از دیگر مردم برای دریافت بیش از همه چیز. که راه من است.”

در حال حاضر او می پردازد نهایی ادای احترام به Stengel با تقلید. زمانی که او پیاده روی به تپه او چوب دست راست خود را در جیب عقب خود را فقط به عنوان مربی خود را و او حتی به تصویب رسید Stengel را کمی خنده دار به صدای یورتمه رفتن اسب.

به مارتین, دنیای کسب و کار می تواند یاد بگیرند که چقدر از محل باشگاه وانجمن, به دلیل آن است که شما در پیدا کردن “غرور و افتخار میل خود-قربانی — مانند دریایی شعار ‘Semper Fidelis.’ “چنین نگرش همزمان با مارتین کاتولیک. او یک churchgoer و می پوشد طلا صلیب بر روی کلاه خود. کلیساها و clubhouses به همان امنیت به عنوان یک حلقه از واگن — شما همیشه می دانم که در آن دشمن است.

اما جالب کنار مارتین تاریک خود است غیر قابل پیش بینی. او دودی بوی خطر به عنوان سانی Liston آیا در خصوصی و نورمن میلر می کند در یک ادبی تابع. یکی منتظر یک سکته مغزی از بی خردی یک حرکت فیزیکی. و مارتین به خوبی آگاه از این پس او به تقلید از sportswriters اجتناب از چشم خود و برروی آن بکشید ،

اما زمانی که او اعتصاب او را فراتر از صاف کردن آن را با بیش از دیپلماسی است. هنگامی که بویی کوهن کشته ویدا آبی معامله مارتین گفت: این تصمیم را “بدتر از واترگیت” یک نظر است که باید محور Steinbrenner به حواس پرتی با توجه به تاریخ اخیر. اما مارتین بازدید از سخن گفتن خود را به عنوان حق مسلم: “این امریکا است. شما می توانید می گویند آنچه که شما لطفا. کوهن تصمیم هیچ ربطی به اخلاق — آن را تا به حال به انجام ، اگر ما آبی و سه جزئی-لیگ بازیکنان که نمی تواند بازی برای $200,000 هیچ چیز را گفته شده است. اخلاق نبودند درگیر است.”

بیلی بچه خود را کد و کسانی که صلیب او رسیدگی خواهد شد. این زمان در اطراف یکی احساس می کند او باید زنده بماند چرا که او جهات پل به عنوان یک همکار و نه برخی از bumptious میلیونر خریداری شده که یک باشگاه به عنوان یک اسباب بازی با سرهم بندی کردن. پل یک کلیسا سالمند.

یکی هم احساس Paul باید مقابله به مثل چون این مجموعه فرد حک شخصیت او را در این باشگاه و آن را تابع مانند بسیاری از بیلی Martins. مارتین همچنین باید به عنوان یک کیمیاگر از بازیکنان مانند رودخانه کریس Chambliss و قمار بازی بهترین توپ از حرفه خود. حوض الیس کشف بازوی خود را و لایل پرسیده است: قدیمی خود را بسازد. نتیجه این است که یانکی ها breezing سوی یک پرچم با وجود تایتانیک سوراخ در زمین زیر کشت و خود را با سلاح های بسیار ضعیف آنها خواهد بود اعطا مصونیت به بازی گرفتن در تالار آینه.

اما آنچه در مورد تمام است که خود را به خطر انداختن, Semper Fidelis سراب? این است پیام ما می خواهیم به مردم ازاد شهر یاقصبه خارج وجود دارد ؟ قلب را. وقتی پرسید که آیا او هنوز هم نوشیدنی با بازیکنان خود مارتین در پاسخ با طرف جیب grin “من از Abe Lincoln مدرسه. شما می دانید آنچه که او گفت: در مورد جنرال عطا کند ؟ ‘پیدا کردن آنچه که او را در و آن را به هر کس دیگری.’ شاید این چیزی است که صاحبان دیگر باید انجام دهید — پیدا کردن آنچه که می گه من هستم و آن را به مدیران آنها است.”

شما در حال گوش دادن امریکا ؟ ما به شما بگویم — “بیلی پسر است که در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر