آنچه که ما صحبت کردن در مورد زمانی که ما صحبت در مورد ‘پلیس-رایگان آینده’?

این سند صحبت نمی کنم برای کل جنبش و یا حتی تمام برگزارکنندگان اینجا در مینیاپولیس. لطفا با احتیاط از به اشتراک گذاشتن محتوا است که ادعا می کند. این به سادگی برخی از افکار نقاط صحبت کردن و داستان شده است که مفید به ما به عنوان ما تا به حال بحث و گفتگو با مردم در جامعه ما در مورد لغو.

بیش از دو هفته گذشته ما “ساختمان پلیس-آینده رایگان: سوالات متداول” آشپزی به اشتراک گذاشته شده است ده ها هزار بار. که آشپزی یک گام اول است, اما آن را نیز تنها 1000 کلمات طولانی! ما می دانیم که مردم هنوز هم سوالات به خصوص وقتی که می آید به برخی از فوری, down-to-earth نگرانی در مورد لغو.

البته پاسخ آسان در اینجا “بخوانید آنجلا دیویس خواندن Mariame Kaba, خواندن, Ruth Wilson گیلمور خواندن تمام کتاب ها و مقالات در منابع ما صفحه.” لغو یک مفهوم بزرگ و هیچ پاسخ وجود دارد ما می توانیم شما را در حال حاضر که کاری ادامه داده اند و این همه در یکی از آسان soundbite. اما ما هنوز هم می خواهید به ارائه برخی از نمونه های بتن و هر نقطه در زیر به دنبال و در عین حال یکی دیگر از خواندن توصیه می شود.

ما (و بسیاری دیگر در این جنبش) نمی خواهید به فقط نام تجاری جدید تعریف, پلیس یا خصوصی پلیس یا پلیس “بهتر است.” هدف این است که یک شهر بدون پلیس و defunding پلیس یکی از ابزار ما برای رسیدن به این هدف است. اما آنچه که در عمل ؟ در اینجا ده امتیاز به خاطر داشته باشید:
 

1. سرمایه گذاری در پیشگیری و نه مجازات.

این که آیا شما موافق با لغو یا نه سخت است نه به دیدن که پلیس به طور گسترده در قرعه کشی ثروت و منابع جوامع ما. به عنوان عضو شورای ارمیا الیسون گفت: “ما پلیس شده اند bankrupting شهر ما برای سال. به طور مداوم و کاملا برش مالیات دهندگان پول است.” جوزی دافی برنج, صحبت, در, روزانه, نشان می دهد, آن را شبیه به این: “ما در بودجه به عقب پایان از مشکلات اجتماعی به جای پایان مقابل از پرداختن به آنها.” وجود دارد راه دقیق به ساختار بودجه ما.

 

2. چه “سرمایه گذاری در پیشگیری از” نگاه کنید مانند در عمل ؟

برخی از این تصویر بزرگ مانند ساخت قابل توجهی دراز مدت تغییرات به چه شهر ما بودجه آدرس مقرون به صرفه مسکن جوانان برنامه های خدمات بهداشت روان, درمان اعتیاد, گزینه, شغل برنامه های آموزش و پرورش و غیره. اما نیز وجود دارد برخی از واقعا بتن خاص نمونه هایی از آنچه که “پیشگیری نه مجازات” رویکرد می تواند مانند نگاه:

 

3. بسیاری از مردم در حال حاضر در جهانی زندگی بدون پلیس (pt. 1).

اگر شما در رشد خوبی کردن که عمدتا سفید حومه چگونه اغلب شما آیا تعامل با پلیس ؟ جوامع با بسیاری از شغل خوب, قوی, مدارس, اقتصاد و امنیت اجتماعی شبکه در حال حاضر در برخی از راه های, زندگی در یک جهان بدون پلیس (البته وجود دارد خیلی بیشتر به اینجا می گویند در مورد gentrification, redlining سفید پرواز و چگونه یک تابع از پلیس است که برای حفظ سیاه بومی و مردم از رنگ خارج از این جوامع اما اتمام خوانش).

 

4. بسیاری از مردم در حال حاضر در جهانی زندگی بدون پلیس (pt. 2).

ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس کسی به تماس برای کمک. این مهم به یاد داشته باشید هر چند که برای بسیاری از ما به خصوص کسانی که از زندگی در زیر منابع, سیاه بومی و مردم از رنگ جوامع پلیس هرگز مفید است. در واقع آنها بوده است منبع عمده ای از آسیب و خشونت است. میلیون ها نفر از ما در حال حاضر زندگی می کنند در یک جهان که در آن ما حتی نمی فکر می کنم در مورد در تماس با پلیس برای کمک به آن نیست نوعی از دور آینده ،

 

5. ایمنی عمومی بزرگتر از پلیس.

اطناب می خواهید همه به امن است. ما فقط تصدیق کرد که وجود دارد راه های دیگر برای فکر کردن در مورد “ایمنی” از مسلح شبه نظامی با یک پیشینه ثابت از نژادپرستی و خشونت و تمرکز بر پاسخ به آسیب پس از آن اتفاق افتاد به جای د-افزایش و یا جلوگیری از آن را در وهله اول. ما نیاز به کشف آن “راه دیگر” بلند کردن شیوه های فعلی برای ایجاد جوامع امن و بدون پلیس و برخی از نوآوری های جدید بیش از حد.

 

6. ما در حال لغو پلیس نه لغو “کمک کند.”

حتی قبل از سال 2020 وجود دارد کار می افتد در مینیاپولیس به تجدید نظر چگونه 911 کار می کند و چه کسی روت که در آن به عنوان “اولین پاسخ دهندگان.” ما می خواهیم به ادامه این کار. جهان بدون پلیس هنوز 911. آن را هنوز هم آتش نشانان و EMTs. و در سراسر ایالات متحده وجود دارد صدها نفر از برنامه ها و ابتکارات است که “کمک” مردم بدون پلیس به عنوان اولین نقطه تماس. اتمام برنامه هایی مانند مقابله در مینیاپولیس CAHOOTS در یوجین خود ما (در حال انجام) لیست از مکان ها به تماس زمانی که شما در بحران و این برگه که اصلاح بلوک به تازگی منتشر شده. برخی از این برنامه ها نیاز به حمایت بیشتر; برنامه های دیگر هنوز ساخته شود.

 

7. لغو یک فرایند و نه یک “Thanos ضربه محکم و ناگهانی” که در آن همه پلیس فقط فورا ناپدید می شوند.

به عنوان پرسش و پاسخ ما منبع می گوید: “پلیس لغو کار است که در مورد خوراکی انگشتان ما و جادویی defunding هر بخش در جهان فورا. ما در حال صحبت کردن در مورد یک فرایند تدریجی از استراتژیک جابجایی منابع و مسئولیت به دور از پلیس و نسبت به جامعه مبتنی بر مدل ایمنی و پشتیبانی و پیشگیری است.”

در مصاحبه با Kare11, شورای, عضو الیسون گفت:

“Defunding MPD زمان ما آماده برای انجام این کار ما به طور کامل شکل گرفته جدید استراتژی امنیت عمومی در محل. چیزهایی وجود دارد که ما قصد داریم برای انجام این کار در هفته آینده و ماه مناسب است ؟ ما باید بودجه آینده. ما باید این کمبود بودجه به دلیل coronavirus. ما نیز دیگر امنیت عمومی استراتژی که پلیس است که ما به نوعی موفق به صندوق اما آنها کار می کنند. اینها چیزهایی است که ما می توانیم به نوعی قرار دادن منابع ما در پشت حق دور. اما حق با شماست. این کار از ایجاد یک کل جدید ایمنی دستگاه در حال رفتن به گرفتن برخی از زمان.”

بله مختلف فعالان خواهد شد که دیدگاه های مختلف در این نقطه ما به چالش کشیدن مردم به درک که چرا کسی ممکن است برای یک تماس خاص اداره پلیس فوری کل انحلال. اما آیا یک جامعه خاص تقاضا پال خواستار قطع بودجه دولت از یک گروه همه در یک بار و یا به تدریج در طول زمان این ایده از لغو بودن فرآیند باقی می ماند همان. آن را به زمان و تلاش برای ساخت موسسات و خدمات ما نیاز به ادامه به ایجاد ارتباط بین پلیس و زندان و سیاست های مهاجرتی و فراتر از آن و به مطمئن شوید که ما در حال تکرار منطق از زندان و مجازات در خود ما راه حل.

  • مطالعه بیشتر: اتمام #8toAbolition پلت فرم کاوش “غیر اصلاح طلب اصلاحات” در سنت انتقادی مقاومت را به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده می پردازیم.

 

8. “اما آنچه در مورد جرایم خشونت آمیز? که ما تماس بگیرید؟”

پیشگیری تلاش خواهد شد کاهش تعداد جرایم خشونت آمیز. آنها نمی خواهد متوقف کردن همه آنها را ، ما در پرسش و پاسخ آشپزی ما بحث در مورد چگونه “منn این روند انتقال ممکن است ما نیاز به یک متخصص کلاس از بندگان عمومی که کار آن است که برای پاسخ به جرایم خشونت آمیز.” این مهم است به یاد داشته باشید که یک گزینه و آن را گزینه ای است که به ارمغان می آورد تا به عنوان بسیاری از سوالات آن پاسخ.

های مختلف فعالان متفکران و جوامع مختلف داشته باشد پاسخ به این پرسش. چگونه میتوان انسانی و با خیال راحت در معرض خطر شرایطی ؟ ما چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود که این افراد آموزش دیده و سپرده به انجام این کار در طول روند انتقال نمی شوند “پلیس” با نام های مختلف? چگونه ممکن است در جوامع مختلف قدرت برای تصمیم گیری برای خود آنچه آنها نیاز دارند که آیا هدف گشت, جامعه, کمک های متقابل تلاش های تحول آفرین عدالت در برنامه ها و/یا دولتی راه حل ؟

بزرگتر غذای آماده در اینجا این است که با این حال شما پاسخ به “چه در مورد جرایم خشونت آمیز?” سوال آن معنا ندارد به ساختار کل ما چند میلیارد دلار اجتماعی ایمنی دستگاه که در اطراف نسبتا نادر کلاس از رفتارها. به عنوان یک کشور ما لازم نیست به صرف 80 میلیارد دلار در زندانها برای مقابله با تعداد انگشت شماری کوچک از قاتلان سریال برای آنها عدالت ترمیمی است که قصد ندارم به کار می کنند. ما لازم نیست به صرف 100 میلیارد دلار در پلیس به دلیل این واقعیت است که تلاش های پیشگیری (که بسیاری از ما حتی سعی نشده) قادر به جلوگیری 100% از همه آسیبی که به انسان تحمیل کردن بر روی هر یک از دیگر.

 

9. این دنیای جدید کامل نخواهد بود. اما ما باید ببینیم چگونه ناقص کنونی در جهان است.

خواهد شد تمرکز بر پیشگیری جادویی توقف همه آسیب ؟ البته که نه. اما ما باید بپرسیم: چقدر ضرر ما است سیستم فعلی متوقف می کنیم ؟ چگونه بسیاری از قتل و یا تجاوزات جنسی, آیا پلیس در حال حاضر “حل” بسیار کمتر جلوگیری از ؟ در اینجا در مینه سوتا, ما تا به حال یک کل چند قسمت سری در روزنامه محلی ما در “چگونه سوتا سیستم عدالت کیفری شکست خورده قربانیان تجاوز جنسی” و تعداد زیادی از مردم در حال حاضر دیده می شود گرافیک به تصویر می کشد که چگونه وقتی که می آید به خشونت جنسی “اکثریت قریب به اتفاق مجرمان نمی خواهد رفتن به زندان و یا زندان.” هدایت منابع به تلاش های پیشگیری را حل نمی کند تمام مشکلات ما اما این یک حس مشترک گام ما می توانیم و باید که یک تاثیر واقعی در زندگی مردم است.

 

10. “لغو مجازات اعدام در مورد حضور غیاب. آن را در مورد ساختمان زندگی تایید نهاد.” -Ruth Wilson گیلمور

که قول ما بازگشت به اغلب, به ویژه هنگامی که ما احساس نامشخص است.

این درست است برخی از عدم قطعیت جلوتر از ما. به عنوان ما است گفت: برخی از آنچه که ما نیاز به زندگی می کنند در یک پلیس-رایگان آینده ما در حال حاضر برخی از ما برای ساخت. به عنوان مینیاپولیس نظر خود را در آینده می دانم که این سوال نیست فقط “پلیس یا هیچ پلیس است.” سوال این است که بسیار عمیق تر و اساسی تر یکی در مورد آنچه که ما ساخت را در خود جای. که رفتن به شامل تعداد زیادی از جامعه در جلسات بودجه جلسات و همسایگان صحبت کردن به همسایه. آن را به سخت خواهد بود. آن را متوقف و ثابت جامعه خرید و فشار بر انتخاب رهبران.

اما همه از عدم قطعیت جلوتر از ما است که هنوز هم یک انتخاب بهتر از وضع موجود است. وضعیت موجود توسط یک مرد سیاه تماس برای مادر خود را به عنوان یک افسر پلیس زانو زده در گردن او. وضعیت موجود است به ظاهر بی پایان لیست از نام هشتگهای و زندگی کوتاه – و نه فقط توسط پلیس خشونت اما با خشونت جاری از یک سیستم است که قفس میلیون ها نفر از مردم و اشک از هم جدا خانواده. وضعیت موجود در حال انجام است آزار و اذیت و ارعاب جوامع رفتن در مورد زندگی روزانه خود را و به سادگی موجود. که کار جلوتر از ما. یک پلیس-رایگان آینده چیزی نیست که فقط برای ما اتفاق می افتد; آن چیزی است که ما ساختبا هم.

  • مطالعه بیشتر: چک کردن کل صفحه منابع از جمله توصیه های کتاب بیشتر مقالات و کل بخش های فقط نوشتن از دو هفته گذشته. نیز وجود دارد “جایگزین” بخش از گزارش ما شامل چند برنامه های خاص و ایده های. و مثل همیشه مطمئن شوید برای بررسی اصلاح بلوک و سند چشم انداز جمعی برای وصل شدن به این کار در مینیاپولیس به عنوان آن اتفاق می افتد.

MPD150 مشارکتی به صورت افقی-تلاش سازمان یافته محلی, سازمان, محققان, هنرمندان و فعالان است. آن است که این پروژه هر سازمان است. ما ایستادن روی شانه ها از کار است که بسیاری از سازمان ها انجام شده است برای سال ها و خوش آمدید حمایت از هر کسی که موافق با رویکرد ما. ما امیدواریم که این روند ما در حال توسعه کمک خواهد کرد که سازمان در شهرستانها برای ایجاد عملی طرفدار الغای برده داری استراتژی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de