بدون خبرنگاران تقویت پیام خود را سیاه زندگی توجه معترضان را مجبور به انجام کار خود را. جاستین سالیوان/گتی ایماژ

در دهه جدید است که فقط در روز, اما در یک مورد از آن است که در حال حاضر شکل مانند گذشته یک: با تظاهرات توده ای در سراسر جهان است.

تظاهرات برای دموکراسی در خارج از کشور و ضد جنگ تظاهرات در آمریکا آمده است در پشت یک سال را دیدم که مردم را به خیابان ها بیش از مسائل از جمله حقوق بشر سوء استفاده و فساد و تغییر آب و هوا.

در عین حال با وجود این محبوبیت از حرکات مانند جهانی آب و هوا اعتصاب و عظیم زنان راهپیمایی در سراسر جهان بسیاری از افراد نیست در واقع حضور این وقایع است. عموم نظرات در مورد اعتراضات و جنبش های اجتماعی در پشت سر آنها هستند و به جای تشکیل در بخش بزرگی از آنچه که آنها به عنوان خوانده شده و یا در رسانه ها. است که فشار بر روزنامه نگاران به چیز راست.

اما تحقیقات من نشان داده است که برخی از جنبشهای اعتراضی را مشکل تر از دیگران در گرفتن پوشش است که رفتار آنها و مسائل خود را به طور جدی. در یک مطالعه اخیر شرکت من نویسنده تابستان هارلو و من در نگاه محلی و شهری روزنامه پوشش تظاهرات. ما در بر داشت که روایات در مورد زنان مه و ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات به صدای معترضان و به طور قابل توجهی کاوش نارضایتی خود. در انتهای دیگر این طیف در مورد تظاهرات ضد سیاه نژادپرستی و حقوق مردم بومی را دریافت حداقل مشروعیت بخشیدن به پوشش.

تشکیل روایت

دهه پیش دانشمندان جیمز Hertog و داگلاس مک لئود شناسایی نحوه پوشش اخبار تظاهرات منجر به تعمیر و نگهداری از وضع موجود یک پدیده به عنوان “اعتراض پارادایم.” آنها برگزار شد که رسانه های, روایت تمایل به تاکید بر این, درام, ناراحتی و اختلال در تظاهرات به جای مطالبات نارضایتی ها و برنامه شد. این روایات بی اهمیت تظاهرات و در نهایت دندانه حمایت عمومی است.

در اینجا این است که چگونه این تئوری پخش امروز:

روزنامه نگاران پرداخت توجه کمی به تظاهرات که نمی دراماتیک و یا غیر متعارف.

دانستن این معترضان پیدا کردن راه هایی برای گرفتن رسانه ها و توجه عمومی است. آنها به صورتی “گربه” کلاه یا زانو زدن در طول سرود ملی. آنها حتی ممکن است توسل به خشونت و بی قانونی است. در حال حاضر معترضان رسانه ها توجه اما آنچه آنها را پوشش اغلب سطحی و یا delegitimizing تمرکز بر تاکتیک ها و اختلال ایجاد می شود و به استثنای بحث در این ماده از جنبش اجتماعی.

ما می خواستیم برای کشف اگر این تئوری مناسب پوشش از 2017 – یک سال از مقیاس تظاهرات همراه اول سال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری.

ما با تجزیه و تحلیل فریم در اعتراض به گزارش از روزنامه ها در تگزاس است. دولت حجم و تنوع آن را به یک پروکسی خوب برای مقایسه با این کشور ،

در همه ما مشخص 777 مقالات جستجو برای واژه هایی مانند “اعتراض” “تظاهر کنندگان” سیاه و سفید “زندگی ماده” و “زنان در ماه مارس است.” این شامل گزارش های نوشته شده توسط روزنامه نگاران در 20 تگزاس اتاق های خبر, مانند, El Paso Times و هوستون کرونیکل نیز همزمان مقالات از منابع مانند آسوشیتد پرس.

ما نگاه چگونه مقالات قاب تظاهرات در تیتر, باز, جملات و داستان ساختار و طبقه بندی شده در این گزارش با استفاده از چهار فریم به رسمیت شناخته شده از اعتراض:

  • شورش: تاکید بر رفتار تخريبي و استفاده یا تهدید به خشونت است.

  • رویارویی: توصیف تظاهرات به عنوان مبارز, تمرکز بر دستگیری و یا “درگیری” با پلیس است.

  • عینک: تمرکز بر روی پوشاک, علائم یا دراماتیک و احساسی رفتار شد.

  • بحث: قابل ملاحظه ای ذکر تظاهرکننده خواسته های اهداف اهداف و نارضایتی.

ما نیز نگه داشته و چشم را برای یافتن منابع برای شناسایی الگوهای تعادل که اغلب به اعتبار بیشتر به مقامات از معترضان و طرفداران.

به طور کلی پوشش اخبار تمایل به بی اهمیت تظاهرات با تمرکز اغلب در عمل دراماتیک است. اما برخی از تظاهرات رنج می برد بیشتر از دیگران است.

گزارش متمرکز بر منظره بیشتر از ماده است. بسیار ساخته شده بود از آنچه معترضان با پوشیدن جمعیت سایز بزرگ و کوچک افراد مشهور دخالت و شعله ور طبع.

این ماده از برخی از پیاده روی بیشتر بازی بیش از دیگران است. حدود نیمی از گزارش ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات, مهاجرت, تظاهرات, حقوق زنان در تظاهرات و زیست محیطی اقدامات شامل اطلاعات قابل توجهی در مورد معترضان نارضایتی ها و مطالبات است.

در مقابل داکوتای خط لوله و ضد سیاه نژادپرستی مرتبط با اعتراض کردم مشروعیت بخشیدن به پوشش کمتر از 25% از زمان و بیشتر احتمال دارد به عنوان مخل و مقابله.

در پوشش یک سنت لوئیس در اعتراض به تبرئه یک افسر پلیس که به کشته شدن یک مرد سیاه و سفید, خشونت, دستگیری, ناآرامی و اختلال بودند پیشرو توصیف در حالی که نگرانی در مورد خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی بود به کاهش فقط چند اشاره. دفن بیش از 10 پاراگراف پایین بود و زمینه گسترده تر: “اخیر سنت لوئیس تظاهرات به دنبال یک الگوی دیده می شود پس از ماه اوت 2014 به قتل مایکل براون در نزدیکی فرگوسن: اکثر تظاهرکنندگان هر چند عصبانی هستند مطیع قانون.”

به عنوان یک نتیجه از واریانس در پوشش تگزاس روزنامه خوانندگان ممکن است درک که برخی از تظاهرات مشروع تر از دیگران است. این کمک می کند به آنچه ما تماس بگیرید “سلسله مراتب اجتماعی مبارزه” که در آن صدای برخی از گروه های حمایت برداشته می شوند بیش از دیگران است.

کمین تعصب

روزنامه نگاران کمک به این سلسله مراتب با پیوستن به هنجارهای صنعت که علیه کمتر تاسیس جنبشهای اعتراضی. در مهلت های تنگ خبرنگاران ممکن است به طور پیش فرض به منابع رسمی بیانیه ها و داده ها. این مقامات کنترل بیشتری از روایت فریم. این عمل به خصوص مسئله می شود برای حرکات مانند سیاه و سفید زندگی می کند ماده است که در حال مقابله با ادعاهای پلیس و مقامات دیگر است.

ضمنی و تعصب همچنین نحوه lurks در این گزارش. عدم تنوع به مدت طولانی گرفتار اتاق های خبر.

در سال 2017 نسبت به سفید روزنامه نگاران در اخبار صبح دالاس و هوستون کرونیکل بود بیش از دو برابر نسبت به افراد سفید در هر شهرستان.

تظاهرات شناسایی نارضایتی های مشروع در جامعه و اغلب مقابله با مسائل است که افرادی که فاقد قدرت برای رسیدگی به آنها را از طریق وسایل دیگر. به همین دلیل ضروری است که روزنامه نگاران نه توسل به کم عمق فریم روایت است که قابل انکار و سازگار فضا به هوا مبتلا نگرانی در حالی که همچنین آرامش بسیار راحت وضع موجود.

دانیل K. Kilgo استادیار دانشگاه ایندیانا

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im