چه اتفاقی می افتد در ماه نوامبر

چه اتفاقی می افتد در ماه نوامبر

Matthew R. اسقف – مارس 19th, 2020

 

در پاییز 2009 من مصاحبه بازمانده هولوکاست از گتوی لودز. به عنوان یک دختر جوان, او تا به حال دیده می شود او تمام خانواده صف و اجرا توسط نازی ها شلیک تیم ملی در یک اسپری آتش مسلسل کنار صدها نفر از مردم او رشد کرده بود ،

در پایان شب من ایستاده بود و با او در پیاده رو در حالی که او را مورد ستایش قرار داد یک تاکسی. من از او پرسیدم یک سوال آخر: اگر شما می توانید می گویند تنها یک چیز را به نسل بعدی یکی از درس های آنها می توانند یاد بگیرند و به یاد داشته باشید آنچه که خواهد بود ؟

“همیشه هوشیار” او جواب داد: بلافاصله و بدون نیاز به یک ثانیه به فکر می کنم از پاسخ. “بد همه جا هست. اگر شما مراقب باشند, بد, برنده خواهد شد. در هر زمان. همیشه هوشیار باشید.”

این یکی از مهم ترین و سخت ترین مقالات من نوشته اند. من سعی کردم مراقب باشند و بدون sensationalizing درگیری و یا کمک به ناآرامی. اما مونیخ و لودز را به ما آموخت همان درس: اگر ما هوشیار نیست حال اگر ما آماده نیست امروز پس از آن ما را سرزنش چه اتفاقی می افتد فردا.

این چیزی است که اتفاق می افتد در ماه نوامبر.

~

من: چه اتفاقی می افتد در ماه نوامبر ؟

سوال اول به نظر می رسد به عنوان به زودی به عنوان متحده مانند اوهایو با تاخیر خود را مارس اولیه انتخابات. که تصمیم اولیه خود را هیچ چیز کوتاه از هرج و مرج است.

نظرسنجی کارگران به رختخواب رفت شب قبل با متضاد سفارشات در مورد اینکه آیا یا نه آنها باید کارکنان این نظرسنجی تنها در چند ساعت. فرماندار مایک DeWine تا به حال با صدور یک فرمان اجرایی به تعویق انداختن انتخابات است. Franklin County دادگاه رد که منظور فقط ساعت بعد حاکم است که انتخابات باید در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده. فرماندار DeWine سپس نوشت: به نظر سنجی کارکنان آنها گفتن نیست برای رفتن به کار بعدی صبح در پای صندوقهای رای است. دادگاه شهرستان حاکم بود و در تسریع شبانه روند تجدید نظر.

در 7:00 A. M. صبح از انتخابات اوهایو دیوان عالی کشور حکم به نفع فرماندار DeWine, به تعویق انداختن انتخابات است که برنامه ریزی شده برای باز کردن در که دقیق دقیقه. تقریبا هیچ کس تا به حال نشان داده شده است تا به کارکنان نظر سنجی در مورد این درخواست رد شد. اوهایو دیوان عالی کشور در نهایت تا به حال هیچ انتخاب است. تا به حال آنها حکم داد که این انتخابات خواهد در ادامه نتایج را به طور کامل نامشروع.

این وضعیت در مورد به عنوان هرج و مرج به عنوان هر کسی می تواند آن را تصور کنید در زمان. آن را مجبور ملت به حساب با برخی از ترسناک امکانات یعنی: اگر این اتفاق در ماه نوامبر ؟

در پاسخ به این اعتراض ملی از نگرانی دموکرات ها اقدام به جای ارائه به مراقبت عمل محرک که می تواند فعال در سراسر کشور امن و قابل اعتماد رای-با-پست الکترونیکی رای گیری برای ماه نوامبر انتخابات عمومی. برای یک لحظه امید وجود دارد.

اما جمهوری خواهان بصورتی پایدار و محکم در کنترل سنا مورد نیاز است که این ماده حذف شود از این لایحه. در نهایت دموکرات توافق کردند به برداشت ارائه. بدون وعده های انتخاباتی و یا حمایت از هر نوع بودند نهایی شامل مراقبت در عمل هنگامی که آن را به تصویب رساند.

زنگ زنگ مضاعف تنها چند هفته بعد زمانی که ایالات متحده تصمیم دیوان عالی کشور حکم به نفع ویسکانسین حزب جمهوریخواه بر این اساس است که رای گیری غایب است غیر قابل اعتماد و نا امن.

پس از استدلال حقوقی دیوان عالی کشور—که غایب یا پست الکترونیکی-در رای گیری را نمی توان مورد استفاده برای تعیین یک انتخابات—ما در حال حاضر به هر دلیلی برای انتظار فراتر از شک معقول است که در ماه نوامبر انتخابات را نه به عنوان برنامه ریزی شده.

به عنوان اگر وضعیت وخیم نمی شد به اندازه کافی آن را در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اگر خدمات پستی تبدیل خواهد شد ورشکسته و ورشکسته. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده است که او را به رد هر گونه قانونی برای متفرق کردن کمک و رفته رکورد حاکی از تمایل خود برای خصوصی سازی خدمات پستی.

در حالی که مربوط به موضوع در هر سال دیگر آن است که منحصر به فرد خطرناک انتخاب زمانی که خدمات پستی ممکن است به معنای واقعی کلمه بود ما تنها ابزار حمایت آمریکا قرار دارد. برای یک ناظر بیرونی آن را حتی به نظر می رسد مانند یک انتخاب آگاهانه برای جلوگیری از امکان یک انتخابات در سال 2020 در دسترس نباشد—و آن را به خوبی ممکن است تحقق این هدف است.

برای پاسخ به این سوال که چه اتفاقی می افتد در ماه نوامبرمن شارت چهار محتمل ترین سناریو: بلامنازع نوامبر سناریو, در ژانویه 20th سناریو, از رقابت در انتخابات سناریوو این سرکش جمهور سناریو.

همراه با هر یک از این مختصر توضیحات نقشه راه همراه با یک نسبت احتمال و ارزش و خطر نسبی ارزش. تهدیددر این مورد قابل درک است اندازه گیری می شود بالقوه برای درگیری های خشونت آمیز جنگ داخلی یا تجزیه کشورهای مستقل. ارزش 1 نشان دهنده بالاترین احتمال و یا تهدید به عنوان یک ارزش 4, نمایندگی کمترین احتمال و یا تهدید.

توجه داشته باشید که این اولیه ارزش و آنها هستند که برخی به تغییر در زمان بین در حال حاضر و نوامبر است. بنابراین ما باید انتظار و آماده برای هر یک از این چهار سناریو به عنوان اگر همه آنها به همان اندازه محتمل است.

~

دوم: از بلامنازع نوامبر سناریو

احتمال ارزش: 4 (بسیار بعید است)

تهدید ارزش: 4 (هیچ درگیری های خطر)

بلامنازع انتخابات نوامبر امن ترین گزینه برای کشور است. در حالت ایده آل یک نامزد برنده خواهد شد هر دو انتخابات و رای مردم اگر چه این به ندرت اتفاق می افتد دیگر. متغیرهای کلیدی در اینجا انتخابات درک انتخاباتی مشروعیت صلح آمیز امتیازی در بخشی از بازنده و برابری در مشارکت در سراسر هر دو جغرافیایی و ایدئولوژیک خطوط. شکست هر یک از این متغیرها به تنهایی می تواند به اندازه کافی برای خراب کردن این سناریو.

اینجا انتخابات ادامه بیشتر یا کمتر به عنوان برنامه ریزی شده که آیا فرد, توسط, پست, آنلاین, و یا به عنوان ترکیبی از همه موارد فوق. نتایج تا حد زیادی بلامنازع در خارج از شاید برخی از جزئی استدلال. وجود گسترده مشارکت پایین رای دهندگان سرکوب و بدون مستندات تعیین چگونگی متحده در نظرسنجی های انتخاباتی رای. هیچ درگیری رخ می دهد و باقی مانده از این مقاله بی ربط می شود.

هر کس امید به این سناریو اما ما نمی توانیم فرض کنیم این اتفاق خواهد افتاد. پس از آن فرصت ها خطرناک تر و پیچیده تر است. متاسفانه از جایی که ایستاده ایم و امروز آنها نیز به نظر می رسد به مراتب بیشتر احتمال دارد.

~

سوم: ژانویه 20th سناریو

احتمال ارزش: 3 (بعید است)

تهدید ارزش: 3 (خفیف درگیری های خطر)

قانون اساسی کارشناسان و علوم سیاسی استادان سریع برای پاسخ به بحران دموکراسی ما در پایان ماه مارس و باز کردن هفته از ماه آوریل ارائه راهنماهای در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد: با توجه به قوانین ایجاد شده توسط پدران بنیانگذار ما (و پس از تایید در چندین اواخر دوران مدرن SCOTUS گیری) یک رئیس جمهور می تواند تعلیق انتخابات در زمینه عمومی اورژانس اما پس از آن نیاز به تسلیم شدن دفتر خود خواسته و دست قدرت خود را بیش از به بعد در خط و یا قبل از 20 ژانویههفتم سال بعد. ما می توانیم این 20 ژانویهth سناریو.

این به این معنا نیست مایک پنس از او در همان بلیط را به عنوان برگ برنده در انتخابات ریاست جمهوری. به عنوان چیز ایستاده سه نامزد به احتمال زیاد برای به عهده گرفتن ریاست جمهوری در ژانویه 20 سناریو در حال نانسی پلوسی پت Leahy یا چاک Grassley. که یکی از آنها فرض می شود قدرت یک سوال این دانشمندان نیاز به کار کردن نیست و روزنامه نگاران.

در اینجا ما باید صلح آمیز, البته با تاخیر انتقال قدرت. این نظر گرفته می شود یکی از بهترین سناریو هنوز در دسترس ما.

یک رئیس جمهور است که از نظر قانونی ملزم به پیروی از قوانین از این سناریو بدون در نظر گرفتن منطق هر زمان که آن را غیر ممکن و یا بسیار خطرناک برای برگزاری یک انتخابات. بنابراین ما باید امید است که این مورد است. اما این بدان معنا نیست که این خاص رئیس جمهور اذعان خواهد کرد خود را موظف به انجام آن است.

یکی به سختی می توانید تصور کنید که رئیس جمهور خواسته پله پایین پس از او در حال حاضر از طریق دردهای بزرگ از تعویق یا تعلیق انتخابات ماه نوامبر. همراه با آنچه ما می دانیم از شخصیت او ما باید این را در نظر بگیرید یک سناریو بعید است. آن هم تنها امید ما برای جلوگیری از گسترده و جنگ داخلی اگر به هر دلیل آن است که واقعا بیش از حد خطرناک و یا غیر ممکن برای برگزاری انتخابات در ماه نوامبر. به همین دلیل ما نیاز به نگه داشتن این برنامه در جیب ما و ما باید آماده به آن را در یک لحظه متوجه.

باید به برگزاری انتخابات در ماه نوامبر و نامشروع در نظر گرفته شود که از 20 ژانویهth سناریو نیز به عنوان تنها راه باقی مانده استراتژی خروج برای نجات کشور از جنگ داخلی.

~

چهارم: رقابت انتخابات سناریو

احتمال ارزش: 1 (به احتمال زیاد)

تهدید ارزش: 2 (خطر جنگ)

توسط یک شات طولانی این است که محتمل ترین سناریو است. در سراسر کشور, متحده تلاش خواهد کرد به نگه داشتن خود را در انتخابات ماه نوامبر و یا دیگری در مدت کوتاهی پس از آن. آن چیزی که حق انجام دهد. اما ما جمهوری است که در یک فضای شکننده. آن را فقط می تواند یک دولت به پرتاب کردن تمام انتخابات.

وجود دارد تعداد زیادی از راه هایی است که روند انتخابات می تواند به خطر افتاده است و نتایج ارائه شده نامعتبر است. مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر به شکستن این سناریو و ادم های مختلف spoiler-نوع متغیر است که می تواند خراب کردن نتایج انتخابات و دفاع از سنت طولانی مدت از یک انتقال مسالمتآمیز قدرت در این کشور است.

در معرض خطر متغیرهای تعیین کننده در انتخابات مشروعیت و شدت پس از آن جنگ داخلی عبارتند از:

+ عدم استاندارد قوانین انتخابات در سراسر ایالات متحده

+ بسته شدن شهرداری رای گیری داخل میدان نبرد انتخاباتی متحده

+ ناقص رای گیری روش در هر دولت, اما به خصوص در ستیز میدان نبرد متحده در انتخابات ریاست جمهوری که در آن نتایج می تواند در هر راه بروید

+ نابرابر رای دهندگان در سراسر, حزب, خطوط, دولت, خطوط, خطوط نژادی ، و سراسر آنچه مطمئن است به های مختلف مستند پروتکل های

+ منحصر به فرد حضور کم رای دهندگان در سراسر کشور یا در داخل کلید متحده

+ درک مشروعیت نتایج انتخابات در مقیاس کشویی از کاملا نامعتبر به بیشتر های معتبر

+ بسته شدن برخی از کشورها اما دیگران به طور موثر در خاموش کردن صدای کل کشور

+ به علاوه تمام قبلی متغیرها در تمام سناریوهای قبلی

فرصت ها برای اسپویلر حوادث در این انتخابات چرخه بی حد و حصر هستند. اما جدی تر وجود دارد متغیرهای هنوز هم در نظر بگیرید.

در حال حاضر بیش از حد بسیاری از ایالت ها و شهرداری ها نیاز است که پست الکترونیکی-در رای دهندگان چاپ خود را درخواست با استفاده از در خانه پرینتر شامل گواهینامه و دیپلم خود را در انتخابات با یک فیزیکی آدرس خانه. این شرایط ساده و راست کردن خفاش, disenfranchise بسیاری از ده ها میلیون نفر از رای دهندگان آمریکایی است که در هر انتخابات برگزار شد در این راه نمی توان مشروع است. این یکی از محتمل ترین اخلال گران. ما این را در ماه نوامبر.

البته متعدد وجود دارد متحده که موثر ایمیل-و یا در رای گیری غایب سازه در همه. اگر این حالات در شخص رای گیری ما حتی نمی توانیم حدس بزنیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

اگر در شخص رای گیری کند و جای آن را باید در برابر راه در سراسر کشور و نه در سطح ایالت به دلیل این است که یک انتخابات ملی. کشورهای زیر در تناقض با قوانین انتخابات نمی تواند در مجموع انتخاب هر مقام و انتظار نتایج در نظر گرفته شود معتبر است. همان می رود برای دفتر رئیس جمهور.

سطح خصومت بین آمریکا و فدرال مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کلید دیگر متغیر است. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به رفتار در چنین متخاصم راه های دموکراتیک فرمانداران را به دست آوردن رای و قدرت و محبوبیت mutinying در برابر فدرال قدرت و در نهایت با اعلام جدایی در بدترین سناریو که در آن نتایج انتخابات به عنوان درک کاملا اشتباه.

یکی از تاریک امکان باقی مانده است و این ما به ارمغان می آورد به فینال سناریو: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به طور یک جانبه در ابطال نتایج انتخابات و اعلام کرد که او نمی خواهد صرفنظر کردن از قدرت است. این می تواند کشور را به جنگ داخلی.

~

پنجم: Rogue جمهور سناریو

احتمال ارزش: 2 (قابل قبول)

تهدید ارزش: 1 (جنگ داخلی)

بررسی تحولات این هفته گذشته است مانند خواندن یک بد dystopian داستان رمان. به همین دلیل من به روز رسانی شده اند احتمال این سناریو از 4 به 2.

این هفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تشویق شورش مسلحانه در داخل متحده علیه دولت, دولت خواستار پروکسی خود را شبه-نوع پیروان به “آزاد” خود را در کشورهای دموکراتیک از فرمانداران در یک سری از خشمگین همه کلاه توییت از طریق کانال رسانه های اجتماعی, توییتر.

زیر تماس رئیس جمهور با اسلحه مسلح شبه نظامیان گروه swarmed دولت کاپیتول ساختمان مرعوب مقامات دولتی و خواستار متحده بازگشایی شده است.

دولت و مطبوعات آزاد از همه پاسخ در خشم. فرماندار واشنگتن را متهم به نژادپرستی رئیس جمهور ایالات متحده از “دامن زدن به شورش داخلی” و گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات منجر به جنگ داخلی در ایالات متحده است. در سنا طبقه در سراسر کشور, دولت نمایندگان را متهم کرد که رئیس جمهور از تلاش برای تحریک یک جنگ داخلی. واشنگتن پست در انتقاد از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از “تحریک به قیام…در برابر بموقع انتخاب فرمانداران از میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا”.

کسانی هستند که می گویند تهمت بدون درک واقعی از گرانش و یا عواقب ناشی از اعمال خود. که ممکن است. تیره تر جایگزین است که رئیس جمهور تعمق برانگیز درگیری های خشونت آمیز در ایالات متحده در تلاش برای بی ثبات کردن این کشور است. او سپس می توانید با استفاده از این جنگ به عنوان بهانه ای برای تعلیق یا لغو انتخابات و یا برای ارعاب کسانی که رای علیه او.

در صدور تماس خود را به سلاح رئیس جمهور تهمت انجام یک هدف کلیدی: او اندازه گیری قدرت خود را به بسیج مسلح پروکسی شبه نظامیان در داخل متحده و مستقیم به کسانی که علیه شبه نظامیان مخالف دولت. ما باید آماده برای او به تماس در این شبه نظامیان در صورتی که او از دست می دهد یک انتخابات و یا مجبور به ترک دفتر تحت قوانین ژانویه 20th سناریو.

همچنین در هفته گذشته رئیس جمهور تهمت و تهدید به طور یک جانبه موکول کنگره ایالات متحده به منظور به طور یک جانبه به نصب خود بر میدارد به صورت عمده و عدلی و قضایی و اجرایی قرار ملاقات بدون هیچ قانونی نظارت.

او است که به وضوح قادر به چنین استبدادی شاهکارهای. آن است که ساده و بی سرپرست از ما می گویند که سرکش جمهور سناریو محتمل است. در مقابل به نظر می رسد به طور فزاینده ای به احتمال زیاد با هر هفته ما اینچ و نزدیک نسبت به ماه نوامبر است.

ما نمی تواند پیش بینی کند که چگونه این سناریو ممکن است به پایان رسید اما از آن است که معقول و منطقی به فرض که قدرتمند, مترقی, ایالات مانند کالیفرنیا اعلام حاکمیت ملی و جدایی از اتحادیه را به چالش آنچه آنها مشاهده به عنوان یک نامشروع غیرمنتخب, فاشیستی دولت فدرال است.

چند متحده ملحق خواهد شد در این اعلامیه استقلال ایالات و مهاجرت خواهد رخ می دهد در سراسر کشور به عنوان هر دو لیبرال ها و محافظه کاران فرار به مربوطه پناهگاه های امن.

خشونت گسترده خواهد شد و پس از آن رخ می دهد اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت همچنان به رد محبوب تماس برای برگزاری یک انتخابات و یا کناره گیری از ریاست جمهوری است.

فراتر از این چیزهایی که تبدیل به پیچیده است. کشور ما شبیه نیست ایالات متحده از سال 1860. امروز لیبرال و محافظه کار جیب شرکت وجود دارد در داخل هر فرد با دولت است. این سرکش جمهور سناریو نمی خواهد منجر به یک روشن و قاطع دو حزب جنگ داخلی. چه آن منجر به ساده است فقط هرج و مرج است. ما را ببینید چندین جنگ در درون فرد متحده است.

یک خلاء قدرت خواهد شد و پس از آن پدیدار شود که در آن قوه مجریه می تواند تحکیم فدرال قدرت در نهایت به یک نقطه که در آن رئیس جمهور را احساس راحت رد کنگره ایالات متحده. این بار توسط کنگره اداره خواهد شد تا کمی قدرت است که آن را می سازد هیچ موثر تفاوت که رئیس جمهور adjourns آنها.

یک جنگ داخلی طولانی خواهد شد پس از آن رخ می دهد و مسلم است که همه کشورها خواهد شد دوباره.

~

ششم: قبل از نوامبر

علوم سیاسی با این نسخهها کار شبیه به این است: اگر ما پلاگین های مختلف متغیر ما می تواند امید به تولید نتایج مختلف. وجود دارد بیش از یک دوجین عمده متغیرهای شارت در این چهار سناریو. ما نیاز به مطمئن شوید که ما در حال متصل کردن ارزش های مثبت به آن متغیر و نه ارزش منفی است.

سرکش جمهور سناریو نتیجه از بدترین شرایط متغیر است. بحث انتخابات سناریودر حالی که به احتمال زیاد از هر چهار می تواند تبدیل به طور چشمگیری کمتر احتمال دارد اگر ما نشان می دهد جمعی پیش بینی را لازم احتیاطی اساسی به خوبی در پیش از ماه نوامبر است.

شما باید احساس خطر. همه ما باید نگران بود. اگر شما نگران وضعیت فعلی سیاست, سپس شما باید حق را به وحشت هنگامی که بدترین سناریو رخ می دهد. فقط اگر شما مسخره علم و فریاد که این ویروس جعل است و بی اعتنایی تمام توصیه های پزشکی شما حق ندارد به وحشت زمانی که خود سهل انگاری می کشد کسی که شما را دوست دارم.

از آن خواهد شد خیلی دیر به آدرس این نگرانی ها در چند ماه. این کشور باید در آدرس آنها شروع امروز. ما می توانیم آدرس آنها هر کدام به عنوان پنجاه جداگانه و مستقل متحده است. ما باید در آدرس آنها را به عنوان یکی از ایالات متحده آمریکا.

Matthew R. اسقف سیاسی است, روزنامه نگار و رمان نویس که در خدمت دو تور به عنوان یک بحران فدرال پاسخ برای ایالات متحده است. او زندگی می کند در کلمبوس, اوهایو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>