آنچه که ما تقاضا و به همین دلیل ما نمی توانیم صبر کنید

این است متن کامل طومار که در حال حاضر در حال گردش است و هنوز رتبهدهی نشده است ارسال شده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برای ثبت درخواست شما باید یک شهروند ایالات متحده آمریکا و ثبت نام اینجا را.

 

من: چیزی که ما تقاضا

ما مردم از این ایالات متحده آمریکا اعتقاد داشتند که یک ملت آزاد و روشنفکر مردم باید به حکومت آن مردم و در جهت حفظ اتحاد این کشورها و تمام ارزش آن می ایستد بدینوسیله موضوع این لیست خواسته های خود را به دولت و دولت از رئیس جمهور Donald J. Trump و کنگره ایالات متحده:

 1. این فوری و بی قید و شرط استعفا و abdications از رئیس جمهور Donald J. Trump, معاون رئیس جمهور, مایک پنس دادستان کل ویلیام Barr و مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم;
 2. لغو کالج انتخاباتی;
 3. لغو این کشور ایالات متحده آمریکا;
 4. جهانی زندگی درآمد برنامه ها و لغو شکسته بیمه بیکاری برنامه های;
 5. جهانی برنامه های مسکن;
 6. جهانی حقوق برابر;
 7. حق رای همگانی و از جمله دولت فدرال و رای گیری در تعطیلات;
 8. جهانی آزمونهای شهروندی در افراد از تاریخچه اخلاق و امور جهانی برای هر نامزدی که بخواهد به اجرا برای هر انتخاب عمومی در ایالات متحده در هر سطح از دولت از جمله دفتر رئيس جمهور;
 9. مراقبت های بهداشتی جهانی از جمله جهانی دندانپزشکی و دیگر لازم بهداشت رشته;
 10. متمم قانون اساسی تغییر U. S. S. C. حاکم بر شهروندان ایالات;
 11. در سراسر کشور پلیس اصلاحات از جمله گسترده پلیس demilitarization فارغ التحصیل fining, براکت و اصلاحات در زندان.

~

دوم: آنچه به ما وعده داده

ما اعلام می کنیم خودمان را به یک غیر خشونت آمیز طرفدار دموکراسی مستقیم-اکشن جنبش است.

ما در محکوم کردن خشونت و استفاده از نیروی غیر ضروری.

ما قول می دهم به عنوان مثال مجموعه از وحدت زمانی که کسانی که در اطراف ما می بینیم ما تقسیم شده است.

ما قول می دهم به یک نمونه از شجاعت و اخلاق که بازیگران مخرب به دنبال پایین ما.

وعده ما خودمان را به ارزش واقعی دموکراسی است. ما احترام به حقوق اعضای ما به مخالفت با یکدیگر و به صحبت آزادانه در مورد آن اختلاف نظر. ما احترام به حقوق همه انسان ها به صحبت با نهایی حاکمیت از صدای خود را.

هر زمان که لازم باشد ما قول می دهم به همکاری با اجرای قانون و مقامات دولت به منظور گزارش هر گونه تروریست ها که ممکن است تلاش برای نفوذ در جنبش ما و یا sidetrack این کشور را به خشونت و جنگ داخلی که آیا کسانی که تروریست ها را از سمت چپ یا راست و اینکه آیا آنها خارجی و یا داخلی و بدون در نظر گرفتن هر متغیر دیگر ممکن است رخ دهد.

ما قول می دهم که ما را در عمل باید مهربانی را در نفرت و ما باید اقدام با هدف ایجاد و نه از بین بردن.

ما قول می دهم به احترام و رعایت ارزش های مردم ایالات متحده آمریکا است.

~

سوم: چرا ما نمی توانیم صبر کنید

در ماه مارس و آوریل سال 2020 همکاران من و من هشدار داد که این کشور در مورد خطر یکی دیگر از جنگ های داخلی آمریکا پیرامون انتخابات در ماه نوامبر سال 2020 است.

وجود دارد خطرناکی احتمال زیاد که نه انجام و نه نتایج حاصل از 2020 انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود معتبر و عادلانه و یا مشروع است.

ایالات متحده فاقد فدرال سازگار رای گیری قوانین و رویه در زمینه یک بیماری همه گیر. رئیس جمهور ایالات متحده خود را آشکار ساخت تلاش برای disenfranchise کل گروه از رای دهندگان آمریکایی. مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام به اجرای اداره پست به ورشکستگی برای بی اعتبار کردن رای گیری غایب و به مجازات متحده که آماده شدن برای رای گیری ماه نوامبر.

اگر یک دوم COVID-19 موج رخ می دهد ما می توانیم انتظار می رود برخی از مراکز رأی دهی را تعطیل. آن مراکز که آیا نزدیک خواهد بود در جمعیت مراکز شهری که در آن رای دهندگان به طور نامتناسبی دموکراتیک است. مشارکت رای دهندگان خواهد بود بسیار اریب در این سناریو با میلیون ها نفر از رای دهندگان قادر به پای صندوق های رأی رفتند—بسیاری از آنها متعلق به یک حزب واحد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قول داده است به شکست.

در مجموع آن است که بسیار محتمل است که این انتخابات مناقشه شود.

علاوه بر این رئیس جمهور گفت: در طول سال 2016 مبارزات انتخاباتی است که او نمی خواهد بپذیرد در صورتی که او از دست می دهد. پس از چندین کاخ سفید منابع ابراز نگرانی کرده اند که او نمی خواهد تن قدرت در یک گذار مسالمت آمیز.

مورد مناقشه انتخابات ملی در این نوع بسیار فرار سیاسی تنظیم ها بسیار رایج ماشه رویداد برای جنگ. در نتیجه خطر جنگ داخلی و خشونت گسترده پیش بینی شده است به تشدید به طور چشمگیری در نوامبر سال 2020 است.

ما نیست اما پیش بینی کردند که رئیس جمهور ایالات متحده خود را عمدا تلاش برای تحریک جنگ داخلی در شرایط خود چند ماه قبل از انتخابات تا کنون صورت گرفت. که به نظر می رسد دقیقا همان چیزی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر انجام می دهند.

شورش در اطراف مرگ جورج فلوید در حال گسترش به شهرهای بزرگ آمریکا به عنوان به همان اندازه بی اعتنا از مرزهای دولتی به عنوان COVID-19 بوده است. برای لحظه ای کوتاه و آمریکا متحد شد در آن غم و اندوه است. رهبری آمریکا تا به حال یک فرصت برای متحد کردن ملت با این بحران به درمان و به جلو حرکت کند.

و پس از آن رئیس جمهور باز کردن توییتر.

در مه 28th, 2020, رئیس جمهور ایالات متحده ارسال شده یک ویدیو گفت: “تنها دموکرات است مرده دموکرات”.

در مه 29thرئیس جمهور ایالات متحده با صدور بیانیه ای که می خواند: “…زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

در مه 30thرئیس جمهور ایالات متحده با اشاره به قتل غیر مسلح آمریکایی غیر نظامی معترضان به عنوان “خوب [هدف] عمل است.”

در همان بیانیه ای در مه 30thرئیس جمهور ایالات متحده بسیج شخصی خود را افراطی و شبه نظامی خواستار این شبه نظامیان به سیل واشنگتن و مبارزه با معترضین. جناح راست نظامیان در پاسخ به تماس خود را نه تنها در پایتخت بلکه در همه جا در سراسر کشور است.

در یک هفته پس از این وقایع آغاز شد و ایالات متحده از هم جدا افتاده است. همانطور که از ژوئن 2nd, 2020, سی و شش روزنامه نگاران شده اند شات هفتاد و شش روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفته اند و هزار و نهصد و روزنامه نگاران دستگیر شده اند برای پوشش تظاهرات در سراسر کشور. مطبوعات آزاد و آزادی بیان خود بوده است عمدی هدف از یک رژیم استبدادی است که به دنبال ظلم و ستم به آزادی بیان و حقوق شهروند به درخواست برای جبران نارضایتی.

هر یک از این حوادث نشان می دهد که رئیس جمهور است که آشکارا در تلاش برای برانگیختن دوم جنگ های داخلی آمریکا. حسابداری برای همه آنها با هم ما نمی توانیم برای سرگرم کردن هر گونه ساده لوحانه امید است که این مورد نیست. آن را می شود واضح تر و روشن تر است که رئیس جمهور تهمت تعمق اقدام به از بین بردن ایالات متحده آمریکا است.

رئیس جمهور ایالات متحده می داند که خطر جنگ بالا رفتن به ماه نوامبر است. تلاش های خود را برای برانگیختن جنگ داخلی در پایان ممکن است ثابت کند که او رئیس جاه طلبی به دور از جلوگیری از یک جنگ است به تشدید جنگ که چندین ماه پیش از آن ،

انجام می دهد رئیس جمهور یک فرصت به جهت نظارت در آن جنگ از همان آغاز و او را قاطع استفاده در سازماندهی جنگ که منتهی به نوامبر سال 2020 است. هدف او این است که به سلب مشروعیت این انتخابات نوامبر و برای تحکیم قدرت خود را در رقابت انتخابات سناریو.

صبر کنید تا نوامبر است به می گویند که ما باید خطر از دست دادن از ایالات متحده به حکومت مستبد که می بینید در این کشور کاهش می یابد به جنگ داخلی.

ما نمی توانیم صبر کنید. ما باید سرنگونی دولت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر