آنچه که ما آموخته ام تا کنون از تاج

شخصیت های چینی به صورت “بحران” است که اغلب گفت که شامل دو کلمه: خطر و فرصت است. من گفتم آن را بیشتر به معنای واقعی کلمه ترجمه به عنوان “خطر در یک نقطه از مقطع”. بحران جهانی در آورده با Covid-19 قطعا شامل خطر (و با آن درجه از ترس و پایمال کردن). چه پس از آن انتخاب شده است آن است که ما ارائه درس آن را دارای پتانسیل برای تغییر دوره ؟

اغلب در یک بحران ما احساس می کنیم در هیچ موقعیتی به بلند کردن سر ما و در نظر گرفتن طولانی مدت است. ما باید به آنچه که بلافاصله در مقابل ما به منظور دریافت از طریق هرج و مرج. همه چیز بسیار متفاوت با این بحران است. برای بسیاری از ما زمان یک چیز است و ما باید مقدار زیادی از. و چه بهتر از راه برای استفاده از آن نسبت به انعکاس است ؟

برخی از اولین درس من ارائه شد, با شد و بین شخصی. این هیچ جای تعجب هم به دلیل روابط انسانی کار من است و چون من زندگی می کنند در جامعه عمدی – 45 زندگی مردم در نزدیکی و کنار کار به خود ما رشد مواد غذایی آلی.

زمانی که Covid-19 اولین ظهور برخی از آسیب پذیر تر همسایه بودند طبعا ناراحت و وحشت زده. من تلاش برای آرام کردن ترس خود را کاهش و نه سنگی زمین. درس یک بود که من تا به حال پرداخت نمی توجه به اندازه کافی برای گوش دادن به تصدیق و تایید نگرانی های خود را. این چیزی است که من در حال حاضر می دانستند و می توانست اعمال شده در هر رسمی “کار” وضعیت. اما (درس دوم) ما اغلب راش گذشته رویکرد مهارت در هنگام برخورد با کسانی که نزدیک به ما تا حدودی به این دلیل ما به ناچار بخشی از پویا نه از خارج آن را تسهیل.

درس های آینده شده است و پس از آن. جامعه ما نقل مکان کرد و به سرعت به حمایت از کسانی که به خود منزوی – آماده سازی وعده های غذایی تحویل شیر و تخم مرغ و سبزیجات, جمع آوری داروهای. به نظر می رسد بقیه جهان انجام داده است و همان. وجود دارد در حال حاضر بیش از 900 محلی کمک متقابل گروه در انگلستان به تنهایی[i]. ما جمعی سخاوت و تمایل به کمک به دیگران است هیبت الهام بخش (درس سوم). وجود دارد به نظر می رسد چیزی شبیه به یک بحران برای اتصال ما با هم در حمایت متقابل (و همچنین به فاش کردن سمت سایه از چه کمین در زیر سطح).

Covid-19 آموزش ما در مورد جهان مدرن ما زندگی می کنند بیش از حد. شاید واضح است اما در چنین به هم پیوسته و حرکت سریع جهان به بیماری (مانند اطلاعات, محصولات, memes) سفر سریع و می تواند تبدیل به گسترده در یک چشم بر هم زدن.

و عمیق تر وجود دارد درس بیش از حد – در ریشه های این ویروس است. رئیس برنامه محیط زیست سازمان ملل Inger اندرسن قرار داده و آن را شبیه به این: “پیش از این هرگز فرصت های بسیاری وجود عوامل بیماری زا به عبور از حیوانات وحشی و داخلی به مردم است. ما در ادامه فرسایش فضاهای وحشی به ارمغان آورده است ما خونتان به حیوانات و گیاهان است که بندر بیماری است که می تواند پرش به انسان است.“[ii] مانند تغییر آب و هوا, آتش سوزی جنگل ها و ذوب یخ Coronavirus ارسال یک هشدار است که رابطه ما با جهان طبیعی است که به شدت خارج از ضربت سخت زدن (درس پنجم).

ممکن است این مقطع مواجه هستیم. آیا برای ادامه کسب و کار به عنوان معمول و یا اساسا به تنظیم مجدد روابط ما با جهان اطراف ما. یکی از شگفت انگیز و غیر منتظره عواقب ناشی از این ویروس به سرعت که با طبیعت بازگشت در پاسخ به این که نزدیک به پایین اقتصاد جهانی است. رسانه های اجتماعی شده است پر از داستان حیات وحش بازگشت به مناطق که در آن آنها نشده است دیده می شود در سال است. اطلاعات از ماهواره ها نشان می دهد که آلودگی سطوح در چین که کشتن یک میلیون نفر در هر سال کاهش یافته است حدود یک و نیم. نتایج مشابه یافت شده در شهر نیویورک است.[iii]

درس شش سپس به نظر می رسد آن است که در درون ما هدیه به بازسازی به جای نابود کردن جهان طبیعی و طبیعت که می تواند تعمیر خود به خود سرعت قابل ملاحظه در زمانی که مجاز به انجام این کار. Covid-19 ما آموزش است که این دیگر خوب است-انجام دهد. آن را باید انجام دهد. آب و هوا علم گفته شده است برای چندین سال در حال حاضر است که کسب و کار به عنوان معمول خواهد شد و در نتیجه نه فقط در تغییر آب و هوا و حوادث آب و هوایی شدید. آن را نیز تضعیف و پود جهان اکوسیستم. تمام مناظر در حال تخریب و خاک خود محروم از باروری آن. در بالای این ما سیستم توزیع مواد غذایی هستند بنابراین متکی به یک “فقط در زمان” رویکرد که ما سهام از اقلام ضروری بسیار نازک هستند – به عنوان ما می توانید از خالی کردن قفسه های سوپر مارکت زیر فقط چند هفته از وحشت خرید.

این همه اضافه می کند تا امکان مجزا آینده از سقوط های غذایی همراه با گسترش بیماری های عفونی که ما هیچ ایمنی. برخی پیش بینی ها نشان می دهد که میلیاردها دلار از زندگی می تواند از دست رفته در این فرایند است.[1] اگر ما به این واقعیت Coronavirus را نمی خواهد آخرین رویداد برای گسترش ترس در سراسر دنیا.

حتی در جدی این سناریو اگر ما نگاه از نزدیک به اندازه کافی ما می توانیم پیدا کردن آن به فرصت است. یک اکوسیستم چشم انداز از جهان نشان می دهد که هر یک از گونه های در این سیاره حیوانات و گیاه خاص و در برخی از راه ضروری هدف به انجام. همان درست است از ویروس ها. ناراحت کننده آن را به عنوان است که به نظر در اینجا در غم و اندوه و درد از همه گیری ویروس ها در اینجا برای یک هدف.

ما می دانیم که این هدف ما از تجربه شخصی خود در زمانی که ما آنفولانزا و یا چیزی مشابه. ویروس ها ما را وادار به کم کردن سرعت. برای جلوگیری از. به بقیه. آنها را به توجه ما که چیزی از تعادل خارج است. آنها ما را وادار به تأمل و تجدید نظر ما در مسیر جاری (درس هفتم). اگر ما “مبارزه” آنها ما را به وسوسه رفتن و بدون تغییر است. اگر ما این فرصت را به در نظر گرفتن مقطع که به ما داده می شود این فرصت را به یاد بگیرند به تکامل و حرکت رو به جلو در یک مسیر جدید است.

در سطح گونه بشر این مقطع است که بین کسب و کار به عنوان معمول و یک مسیر متفاوت است که مکان طبیعی جهان در مرکز. ما در حال شروع به تماس با محیط زیست-محور تمدن. بسیار وجود دارد برای کاوش و بررسی در اینجا هر دو در شرایط از آنچه که به نظر می رسد و چگونه ما در مورد ایجاد آن است.

در دومی نقطه یووال نوح هرری شده: “در این زمان بحران ما به صورت دو به خصوص گزینه های مهم است. این اولین بار است که بین توتالیتر نظارت و توانمندسازی شهروندان. دوم این است که بین ملی انزوا و همبستگی جهانی.”[iv] این است که اساسا انتخاب بین آن بخش از روح انسان را هدایت ما به آینده: سخاوتمندانه تر و مشارکتی قطعات و یا ما در طرف سایه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im