آنچه شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در حال حاضر

(العالم) – در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس در حال حاضر:

عکس فایل: فایل تصویری از یک زن با پوشیدن یک ماسک صورت به دنبال در مقابل دیگران ایستاده در صف برای اسید نوکلئیک testings در ووهان چین شهر سخت ترین ضربه از بیماری کروناویروس در 16 ماه مه سال 2020 است. رویترز/Aly آهنگ

بدون علامت است اما نمی عفونی

بعد از تست 9.9 میلیون از 11 میلیون نفر در یک گسترده تست مبارزات انتخاباتی آغاز شد که در مارس 14, چینی شهر ووهان که در آن شیوع کروناویروس شروع کرده و هیچ مورد جدید از افراد مبتلا به این بیماری و 300 بدون علامت حامل ویروس.

چین نیست تعداد افرادی که مبتلا به این ویروس هستند اما نشان نمی دهد علائم بیماری به عنوان موارد تایید شده.

مقامات به خبرنگاران گفت که حامل بدون علامت بوده است یافت نمی شود عفونی; ماسک, مسواک, تلفن, درب دستگیره و دکمه های آسانسور که آنها را لمس کرد تا به حال هیچ اثری از ویروس.

ساقط آمریکا در انتخابات خشک اجرا

سردرگمی و گم شده پست الکترونیکی-در آراء و صف های طولانی در برخی از مراکز خدشه دار انتخابات مقدماتی روز سه شنبه در هشت ایالت آمریکا و منطقه کلمبیا بزرگترین آزمون هنوز رای گیری در طول شیوع کروناویروس.

خدمت به عنوان یک خشک اجرا برای نوامبر. 3 انتخابات عمومی ورزش ارائه یک نگاه اجمالی از چالش های پیش رو در مقیاس ملی در صورتی که رای گیری انجام شده است تحت تهدید طولانی از COVID-19.

سریع تر bounce-back دیده می شود برای خرده فروشان

در حالی که هیچ مد عمده شرکت شده اند در امان ژاپن را سریع خرده فروشی صاحب Uniqlo نام تجاری مشهور به عمر مفید طولانی و ارزش برای پول موارد به نظر می رسد به خوبی قرار داده شده برای مقابله با کروناویروس بحران بهتر از رقبا.

یکی از دلایل می تواند سریع خرده فروشی را بیشتر آسیا حضور. آسیا حساب برای سه چهارم از Uniqlo سالانه درآمد و سریع خرده فروشی گسترش یافته به شدت در چین با 750 فروشگاه Uniqlo.

“آسیا در حال رفتن به بسیار سریع تر برای جستن به عقب از نظر تمایل به صرف خواهد شد که به نفع اپراتورهای بزرگ حضور در آسیا” گفت: افتخار Strachan, خرده فروشی, تحلیلگر در شرکت تحقیقات GlobalData,.

NBA چشم اواسط ماه اکتبر فصل پایان

انجمن ملی بسکتبال هدف قرار داده Oct. 12 به عنوان آخرین تاریخ ممکن است برای تکمیل 2019-20 فصل است که در خود نگه دارد از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس ESPN گزارش روز سه شنبه. NBA نهایی نتیجه گیری به طور معمول در اطراف اواسط ماه ژوئن.

هر دو NBA و بازیکنان معتقد بودند هنوز هم بحث در مورد جزئیات بازگشت-به-بازی با فرمت گفت: این گزارش که به استناد منابع بی نام.

انتظار بیشتر صدمات در لیگ برتر

نیوکاسل باشگاه دکتر پل havas pr us می گوید او انتظار دارد که بازیکنان به رنج می برند بیشتر صدمات از حد معمول زمانی که لیگ برتر رزومه در ژوئن 17 زیر coronavirus اختلال.

“بازیکنان شده است در حال اجرا بر روی تردمیل و کار در داخل خانه به صورت هشت هفته به طوری که انتقال یک محرک های مختلف برای بدن” havas pr us به بی بی سی گفت. لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد در مارس 13 با توجه به همه گیر.

بازمانده در بوش

یک bushcraft دوره آموزشی است که می آموزد اساسی مهارت های بقا و ارائه می دهد بینش سنتی و فرهنگ بومی است و اثبات به عنوان محبوب شهرستان عامیانه به نوبه خود به طبیعت با کاستن از استرالیا coronavirus مستند.

شرکت کنندگان در دوره یادگیری خورشیدی آسمانی و جهت یابی چگونه برای ساختن یک سرپناه ساخت آتش و علوفه برای گیاهان خوراکی و گاهی در عرض بهنگام محیط زیست طراحی شده است به تقلید فشار واقعی بقا وضعیت.

حداقل یکی از شرکت کنندگان آن را خوب به دور از استرس از سوپر مارکت اجرا می شود.

“من احساس مثل من دراز کمی از آن در حوزه جهان گفت:” جورج حمزه.

گردآوری شده توسط Karishma Singh; ویرایش توسط Mansour Gopalakrishnan

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>