زمانی که آب و هوا ملاقات COVID: 7 دلیل ما باید در مقابله با این چالش ها با هم

ما نه یکی بلکه سه همزمان درون متصل بحران: این COVID-19 اضطراری, آب و هوا و تنوع زیستی اضطراری و بحران سرمایهداری است. ما به فوریت نیاز به ارتباط سازنده پاسخ.

هنگامی که شما را به یاد فیلم When Harry Met Sallyخود را هیجان زده ذهن احتمالا مستقیما به صحنه در مغازه اغذیه فروشی و “من شما را از آنچه او را به داشتن”. تنظیم که در کنار آن در زمان هری و سالی یک مدت طولانی قبل از آنها متوجه شدم که آنها شرکای طبیعی. در نسخه من از داستان هری آب و هوا و تنوع زیستی عمل جنبش و سالی است COVID-19 جامعه پاسخ جنبش است. برای هر حرکت شامل طیف گسترده ای مخلوط از مردم, سازمان, سلامت کارگران و هنرمندان و کسب و کار بانک ها و دولت ها که متوجه ضرورت مربوطه بحران. در حالت ایده آل من نیاز به یک سوم شخصیت به نمایندگی از اقتصاد جدید جنبش اما از آنجا که وجود دارد هیچ پیشنهاد polyamory در فیلم من حل و فصل به صورت سنت است. آن را برای عاقبت اما.

هری یک برنامه ریز استراتژیک برای طلوع جنبش است. او همچنین فعال با انقراض شورش 350.org و آب و هوای کانادا اقدام شبکه. انسان را مشغول و ما هری. زمانی که او و سالی برای اولین بار ملاقات آنها کنجکاو اما آنها هنوز هم دو solitudes. سالی خواستار کردم و تمام توجه خود را COVID-19 بحران بسیار فوری در حالی که در هری آب و هوا بحران می تواند ظاهرا صبر کنید چند ماه دیگر. پس از تمام نشده بود او در حال حاضر در انتظار سی سال به صورت جدی اقدام آب و هوا? اما زمانی که آنها در زمان که برای بدنام قهوه با هم آنها متوجه شدم که آنها را دیدم و چشم به چشم بر بسیاری از چیزها است. این هری تفاهم نامه به سالی تخمگذاری هفت دلیل که چرا آنها باید ازدواج کند.

1. وجود دارد دو Whammy آینده: ما باید با هم کار کنند

مدتی به زودی آیا در هفته آینده یا اواسط جولای یک جامعه است که تلاش برای مهار COVID-19 نیز قصد برخورد با یک آب و هوا-تقویت طوفان و گردباد و یا سیل و اجتماعی فاصله خواهد جنگ کاملا ناامید کننده ای با نیاز به نجات مردم از خانه های آب گرفتگی. آب و هوا و تنوع زیستی در شرایط اضطراری نیست در نظر گرفتن زمان به COVID-19 اضطراری برخی از فضا – طبیعت کار نمی کند که راه. اما در حالی که COVID-19 ممکن است یا نه ممکن است بازگشت هنگامی که آن را رفته است, آب و هوا و تنوع زیستی در شرایط اضطراری نمی خواهد برود در همه نه تا زمانی که ما را ساخته اند تغییرات بزرگ به راه ما همه چیز را در سراسر این سیاره است. شرایط اضطراری را فقط بیشتر وخیم در هر سال است.

ترین انسان پاتوژن سرچشمه از جانوران از جمله HIV ابولا و آنفلوانزا MERS سارس و در حال حاضر COVID-19. در آوریل 2nd, آلمان, محیط زیست, وزیر Sevenja شولز گفت: “علم به ما می گوید که نابودی اکوسیستم باعث شیوع بیماری از جمله بیماری های همه گیر به احتمال زیاد. این نشان می دهد که نابودی طبیعت است و اساسی بحران را پشت سر coronavirus بحران است.” پروفسور یوزف Settele از آلمان هلمهولتز مرکز تحقیقات محیط زیست اضافه شده است که “حفاظت از اکوسیستم دست نخورده و خود را از مشخصه های زیستی می تواند به کاهش ظهور بیماری های عفونی. بشریت بستگی به عملکرد اکوسیستم های متنوع. با از بین بردن اکوسیستم ما نیز از بین بردن ما معیشت به عنوان coronavirus بیماری همه گیر است. آنچه که مورد نیاز است و کمتر از یک بنیادی سیستم گسترده ساماندهی پوشش و تکنولوژیک و اقتصادی و عوامل اجتماعی از جمله پارادایم اهداف و ارزش ها است.”

ما بحران به طور جدایی ناپذیری گرفتار بنابراین ما نیاز به کار با هم. ما به یکدیگر نیاز دارند.

2. شما گرم قلب من

شما سالی (به COVID-19 جامعه پاسخ جنبش) نشان داده اند که مردم می توانند انجام زمانی که آنها درک واقعی فوریت یک بحران است. ما هر دو می دانیم وجود دارد خودخواه و خود شیفته تالارهای وجود دارد خارج وجود دارد, اما زمانی که شما بیرون بکشد تمام متوقف می شود, من می توانم به شما ارائه. من تعظیم سر من در احترام.

شما الهام بخش مردم را به شکل محله کمک های متقابل گروه ها به یکدیگر کمک کنند. شما الهام بخش صدها هزار نفر از مردم داوطلب برای کمک به قهرمانان ما در بهداشت و درمان کارگران است. شما الهام بخش بهداشت و درمان کارگران برای قرار دادن خود در مسیر خطر به درمان بیمار و حفاظت از بقیه از ما. شما الهام بخش کسب و کار به rejig گیاهان خود را به تجهیزات حفاظت فردی به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند. شما الهام بخش میلیون ها نفر از افراد و خانواده ها به سرپا ایستادن کردن, اما, بزرگ ناراحتی. شما الهام بخش مردم برای سازماندهی تلاش های جمع آوری اعانه برای کمک به آسیب پذیر ترین. شما الهام بخش بسیاری از دولت ها به جلو و از همه متوقف می شود, دور تعصبات ایدئولوژیک و اقتصاد ریاضتی به انجام آنچه در آن طول می کشد برای پایان دادن به بحران است. برخی بیشتر و برخی کمتر و چند افسوس رهبری خودخواه و خود شیفته تالارهای اما شما باید جهان نشان داده که آنها استثنا هستند و که در یک بحران اکثر مردم و اکثر دولت ها مهربان و تعاونی و مشتاق برای کمک به.

فقط تصور کنید اگر ما می تواند با هم کار کنند. شفقت و قهرمانی است که شما را می تواند کمک به ما در مقابله با این آب و هوا و تنوع زیستی در شرایط اضطراری و به کمک ما نیاز به ایجاد یک اقتصاد جدید مبتنی بر محبت به جای حرص و طمع است. ما می تواند یک تیم خوب است.

3. ما به اشتراک گذاشتن یک دوست نداشتن از بازار خودخواهی و حرص و آز

یکی از bugbears از آب و هوای جنبش راه سرنوشت زمین تحویل داده شده است به بازار به عنوان اگر آن را در اختیار برخی برتر از خرد عاقل تر از طبیعت دموکراسی یا غریزه به زنده ماندن. اگر بازار آزاد بداند که مردم می خواهند زغال سنگ و نفت و گاز استخراج شود و سوخته و یا جنگلهای نابود شود برای رشد دانه های سویا برای تغذیه دام است که ظاهرا خوب است. اقدام آب و هوا خوب است ما گفت: تا زمانی که سرمایه گذاران می توانند در ادامه به حداکثر رساندن بازده خود را. TC انرژی شرکت پشت Keystone XL Pipeline با استفاده از پوشش COVID-19 عجله کارگران متحده در طول مسیر خط لوله به عجله در ساخت این خط لوله در حالی که معترضان در حال تعطیل را در خانه فعال و در عین حال بیشتر به نفت بود ریخت روی ما سوختن سیاره است.

شما در حال درد و رنج همان چیزی که. مردم به صورت فله-خرید تجهیزات حفاظت شخصی و فروش آن را برای سود به افزایش کارایی بازار’. متحده در حال رقابت برای خرید ضروری زندگی صرفه جویی در تجهیزات فشار بالا قیمت به باد سود. شرکت دارو سرمایه گذاران به دنبال پولدار شدن با استفاده از قدرت انحصاری خود هنگامی که می آید به فروش یک واکسن.

از دیدگاه نئوکلاسیک اقتصاد که افسوس راهنماهای ترین دولت و شرکت های بزرگ تصمیم گیری های طبیعت است که یک بی دست و پا درونها. بنابراین دهها هزار نفر از coronavirus مرگ و میر و اختلال در زندگی است. برای بازار آنها چیزی کمتر از یک فرصت را به پول. ما هر دو دوست ندارم این باور است که بازار باید اجازه کار با حداقل دخالت دولت به دلیل آنچه که قرار است قوانین اقتصاد می گویند. وجود چنین قوانین! متعارف اقتصاد نئوکلاسیک که در آن اکثر شرکت های بزرگ و دولت تصمیم گیری شده است بر اساس برای چهل سال گذشته تبدیل به یک دین موعظه تقدم از خودخواهی و حرص و آز و اجتماعی و زیست محیطی کوری. جای تعجب نیست که ما در چنین ظروف سرباز یا مسافر. هنگامی که ما آمده ایم از این ما به فوریت نیاز به ایجاد یک اقتصاد جدید مبتنی بر ارزش های متفاوت و اهداف و نه بازگشت به کسب و کار به طور معمول به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده بود.

4. ما رو هم. اجازه استفاده از آن را به برنامه ریزی.

بیش از یک میلیون نفر در حال مبارزه در تخت خود را با کروناویروس اما بسیاری از افراد هستند: آنها ماندم, به در خانه به دنبال راه هایی برای پر کردن ساعت. در همان زمان ما با سه چالش های فوری:

 1. برای مقابله با تغییرات آب و اورژانس
 2. برای مقابله با تنوع زیستی اضطراری و
 3. به طراحی جدید اقتصاد جهانی بر اساس سرمایه داری خودخواهی اما از روی شفقت کارآفرینی درخشندگی و اقتصاد مهربانی.

ما باید از این زمان برای برنامه ریزی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و کار کردن جزئیات بیشتر در مورد چگونه ما می تواند مقابله با سه چالش ترکیب خود شفقت و غریزه برای همکاری برای زنده ماندن COVID-19 بحران با من نیاز به سیاست ها و برنامه هایی که هر دو پایان, آب و هوا و تنوع زیستی بحران و ساخت ما یک اقتصاد جدید بر اساس حرص و طمع اما مهربانی و احترام به طبیعت و جوامع کارگران است.

به عنوان به زودی به عنوان COVID-19 بحران آغاز می شود به بیش از, آیا در دو ماه یا دو سال, دولت نیاز به بازسازی اقتصاد خود را. آنها می خواهند بیل آماده پروژه های که از طریق آنها می تواند تزریق پول به اقتصاد است. که بیل آماده نیاز به برنامه ریزی دقیق و بودجه – و در حال حاضر زمان آن است که ما باید برای انجام این کار. اگر ما صبر کنید تا زمانی که بحران است و سازمانی و تنبلی به این معنی است که ما دولت برنامه های محرک اقتصادی را در حال کارگردانی برای بازگرداندن کسب و کار به عنوان معمول و ما را از دست رفته مهم ترین فرصت های زندگی ما.

چه در حال “بیل آماده” نگاه مانند? به من اجازه ارائه برخی از نمونه تصادفی برای هر یک از ما سه چالش:

آب و هوا چالش

 • در حال آماده شدن برای رول در سراسر کشور-خارج از برنامه از جرم عمیق خانه تعمیرات اساسی برای از بین بردن استفاده از سوخت های فسیلی برای گرمایش خانه تا سال 2030.
 • آماده بودن برای یک کشور خورشیدی رول به طوری که هر unshaded جنوبی-رو به سقف خورشیدی است چادری تا سال 2030.
 • آماده بودن برای محله اقدام آب و هوا در هر جامعه با پرداخت آب و هوا اقدام هماهنگ که دیده اند چگونه می توانید همسایگان با هم به برنامه ریزی چگونه آنها می توانند در مقاوم سازی خانه های خود را تبدیل به دوچرخه سواری حمل و نقل و یا وسایل نقلیه الکتریکی, رشد, بیشتر, غذایی, گیاه, درختان, در آغوش هدف از صفر-ضایعات اتخاذ آب و هوا-رژیم غذایی دوستانه با کمتر گوشت و فراورده های لبنی تبدیل به آب و هوا-دوستانه بانکی و سرمایه گذاری و غیره.

تنوع زیستی چالش

 • آماده بودن برای یک کشور تغییر به طبیعت دوستانه کشت و زیست محیطی کشاورزی تدریجی استفاده از آفت کش ها و کودهای شیمیایی است که باعث آسیب زیادی به حشرات گرده افشان پرندگان, پرندگان و حیات وحش است.
 • آماده بودن با برنامه ها و قوانین و مقررات می تواند از تبدیل اقتصاد ما به طور کامل دایره اقتصاد است که در آن وجود دارد هیچ چیز مانند زباله که در آن هر محصول ما مصرف کمک به بازسازی طبیعت نه تخریب آن.
 • در حال آماده شدن با محلی زیست محیطی مرمت, نقشه و طرح برای چگونه هر بحرانی در منطقه می تواند به بازسازی بیش از چند سال آینده توسط چه کسی و به چه قیمتی.

اقتصاد جدید چالش

 • آماده به رول کردن قانونی جدید بنیاد برای همه کسب و کار و بانک ها پس از رسیدن به توافق با بسیاری از شرکای تنظیم آنها را در یک راه است که افزایش تندرستی برای همه ذینفعان از جمله طبیعت و کارگران و جوامع مشتریان و تامین کنندگان نه تنها برای سهامداران و مدیران اجرائی.
 • آماده به رول از یک پایه جدید برای آموزش و پرورش و کار و درآمد و رفاه است که به پایان خواهد رسید و فقر و بدهی مالی و ناامنی کمک به مردم برای پیدا کردن کار است که آنها را قادر به تحقق بالاترین احساس هدف در حالی که حمایت از تشکیل تعاونی و کارگر متعلق به کسب و کار.
 • آماده به رول از یک پایه جدید برای تجارت جهانی است که در آن شرایط و تعرفه ها استفاده می شود به منظور بالا بردن سازمان ملل به تعهدات حقوق بشر, حقوق کارگران اقلیمی و زیست محیطی مرمت منطقه ای و انعطاف پذیری به جای کاهش آنها موجب تسریع مسابقه به پایین از طریق بهره کشی از کارگران و جوامع حیوانات و طبیعت.

ما نمی توانیم صبر کنید برای دولتها به انجام این کارها برای ما: دست خود را کامل هستند و آنها نمی کردم زمان به فکر می کنم در مورد تصویر بزرگتر. آن است که مردم عادی فعالان رهبران کسب و کار non-profits اتحاديه دانشگاه ها و مبانی است که نیاز به رهبری فقط به عنوان آنها را برای انجام تمام تغییرات اجتماعی پیشرفت در گذشته از پایان دادن به برده داری و برنده شدن حقوق کارگران به برنده بهداشت و درمان عمومی و حقوق مدنی.

5. ما در حال رفتن به نیاز به غذا خوردن

در زمان نوشتن این فروشگاه در حال resupplied. اما ما نیاز به به طور جدی در معرض خطر است که COVID-19 مارس در میان farmworkers در کالیفرنیا و فلوریدا و مکزیک و در میان رانندگان کامیون و آسیب پذیری از تامین مواد غذایی ما این را نشان می دهد. ما نیاز به شروع به برنامه ریزی, کاشت, کاشت و رشد را به مقدار بیشتری مواد غذایی خودکفایی به ما انعطاف پذیری در برابر این و آینده بیماری های همه گیر. و از آنجا که دانه ها کاشته شده در بهار برای محصولات کشاورزی که در حال برداشت در تابستان و پاییز ما نیاز به آدرس این شرکت در شش ماه زمانی که از آن خواهد شد خیلی دیر به افزایش برداشت.

نیاز خود را از یک COVID-19 دیدگاه یک منبع قابل اعتماد از مواد غذایی است. من باید از یک آب و هوا و چشم انداز یک تغییر از محیط زیست مخرب آب و هوا مخرب تجارت وابسته به کشاورزی به انعطاف پذیر, محلی, آب و هوا و دوستانه کشت و زیست محیطی کشاورزی. ما نیاز به رسیدن به مقدار بیشتر و خودکفایی در مواد غذایی به جای بسته فقط در زمان حمل و نقل از حد نقاط جهان است که می تواند سقوط در زمان بحران, خروج مردم گرسنه و ترس. ما نیاز به اضافه کردن مواد غذایی چالش به چالش های بالا توضیح داده شد و ما نیاز به برنامه ریزی در حال حاضر برای چگونه ما می توانیم دو یا سه گانه تولید مواد غذایی محلی. یک بار دیگر ما در این با هم.

6. ما با هم زندگی در این سیاره کوچک

در زمان نوشتن COVID-19 شروع به رسیدن به آسیب پذیر ترین نقاط جهان: هند و آفریقا و اندونزی و 2.6 میلیون نفر زندگی می کنند که در اردوگاه های پناهندگان. زمانی که ما به عقب نگاه ما ممکن است که فاز یک از چین و کره جنوبی فاز 2 اروپا و آمریکای شمالی و فاز سه بقیه جهان است. میزان واقعی پریشانی هنوز هم ممکن است در آینده ما: برای همه ما ناراحتی و استرس در کارکنان بهداشتی درمانی امروز ممکن است این آرامش قبل از طوفان است.

مگر اینکه ما در مقابله با COVID-19 هم به عنوان یک سیاره با هر ملت به دنبال هر ملت دیگر ما می تواند به سرعت در حال فرو ریختن را به هرج و مرج. ما نیاز به به اشتراک گذاری منابع مالی داوطلبان لوازم پزشکی و دارو اختراع ثبت شده است. ما باید برای پایان دادن به تحریم های تجاری علیه ایران که در حال ساخت آن را بسیار سخت تر برای آنها را به مقابله با این بیماری همه گیر. ما نیاز به سرعت پیش نویس یک مشارکت جهانی برای ایجاد و توزیع تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش است که از بین بردن احتکار احتکار و خودخواه عرضه گرفتن.

مگر اینکه ما در مقابله با تغییرات آب و هوایی و زیست محیطی شرایط اضطراری در راه همان بازیگری هم به عنوان یک جهان یک به طور مشابه, ناراحت, نتیجه منجر خواهد شد. آخرین باری جهان بود 2°C گرمتر از سطح دریا بود 25 متر بالاتر است و این تنها یکی از بی شمار مخرب نتایج هستند که راه آینده ما. Hunkering به سازمان ملل خواهد بود ما بدترین شکل ممکن پاسخ بسته شدن نه فقط مرزهای اما قلب. شاید ما می تواند ترکیب سازمان ملل متحد’ 17 اهداف توسعه پایدار به عروسی ما قول از آنها آدرس بسیاری از اهداف است که مهم است. بیایید هدف #18 به جای سرمایهداری با اقتصاد مهربانی.

آنتونیو Gutteres, دبیر کل سازمان ملل متحد اخیرا گفته است که “خشم ویروس نشان می دهد که حماقت از جنگ” و به نام او به صورت فوری جهانی برای آتش بس در تمام گوشه و کنار جهان به طوری که ما می تواند تمرکز بر روی مبارزه واقعی از زندگی ما است. او گفت که COVID-19 نمی مراقبت در مورد ملیت و یا قومیت. این حملات همه خستگی ناپذیر و از جمله در زمان جنگ و آتش بس خواهد اجازه می دهد humanitarians برای رسیدن به آسیب پذیر ترین – زنان و کودکان کسانی که معلولیت های به حاشیه رانده شده را آواره کردند. آنها با پرداخت بالاترین قیمت در طول جنگ هستند و بیشتر در معرض خطر این بیماری است. سیستم های سلامت در کشور جنگ زده کشور در حال حاضر در نقطه سقوط در حالی که چند سلامت کارگران که باقی می ماند اغلب دیده می شود به عنوان اهداف. وی از همه طرف متخاصم به جلو و عقب از جنگ به خود را کنار بگذارید بی اعتمادی و دشمنی: “به سکوت اسلحه; توقف توپخانه; پایان دادن به حملات هوایی”. ما باید برای پایان دادن به این بیماری از جنگ و مبارزه با این بیماری است ravaging جهان ما, او گفت:. “این شروع می شود با توقف جنگ در همه جا. در حال حاضر. این چیزی است که ما انسان نیازهای خانواده در حال حاضر بیش از همیشه است.”

پس سالی می تواند ما را در استفاده از این زمان برای مقابله با COVID-19 اضطراری, آب و هوا و تنوع زیستی اضطراری نیاز به ایجاد یک اقتصاد جدید و مواد غذایی چالش و در نهایت پایان دادن به جنگ با هم در آینده به عنوان یک سیاره در صورت مشترک خطر است ؟

7. با هم ما می تواند ساخت تمدن زیست محیطی بر اساس اقتصاد مهربانی

این است نه آنچه که ما واقعا نیاز دارد ؟ ما تمدن آن دوره اجرا شده است. آن آغاز شد و در عصر روشنگری و بدون شک آن به ارمغان آورده است بسیاری از مزایای. اما آن را نیز به ارمغان آورد دو بینش است که در حال حاضر اثبات ضرب مخرب است.

برای اولین بار است که طبیعت یک چیز نمی شود. با این طرز فکر ما را کشته بهره برداری استخراج قطع سوخته پاک و منفجر شد طبیعت بهتر به منابع خوراک خودمان و فن آوری های بی شمار و اسباب بازی. ما انجام داده اند و تقریبا در کل زیست محیطی جهل, اما, و بنابراین ما باید ناشی از آب و هوا, اورژانس های تنوع زیستی اضطراری و در حال حاضر COVID-19 همه گیر اضطراری است. در اقتصاد نئوکلاسیک است که راهنماهای اکثر شرکت های بزرگ و دولت تصمیم گیری در طبیعت حتی از ویژگی های به جز به عنوان یک بی دست و پا درونها. او فقط یک ‘input’.

دوم ضرب مخرب طرز فکر که ناشی از آدام اسمیت فریب خورده بینش جشن توسط رهبران کسب و کار و اقتصاددانان نئوکلاسیک جهان بیش از این است که اگر ما تمام رفتار خودخواهانه تلاش برای به حداکثر رساندن سود و به دست آوردن کل جهان را به مکانی بهتر است. آنچه آدام اسمیت کردم اشتباه است که آن را سرمایه داری رقابتی آورده است که چنین پیشرفت آن نوآوری به دست آمده از علوم و مهندسی. بازار رقابتی سرمایه داری به سادگی سوار موج اسمیت اشتباه سوار به اسب. بدون چنین نوآوری در بازار رقابتی سرمایه داری را هر کس به قطره قطره شدن به دنبال به دست آوردن با افزایش ساعات کار و کاهش دستمزد و خرد ایمنی و بهداشت.

آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر به مراتب بیشتر از اصلاح سرمایه داری. ما نیاز به حرکت فراتر از روشنگری فراتر از عصر صنعتی فراتر از سرمایه داری و ساخت برای خودمان جدید زیست محیطی تمدن استوار در مرکزیت نه از پول نیست از طبیعت است.

ما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به فکر می کنم, احساس, زندگی, کار و تجارت در هماهنگی با طبیعت است و نه در هزینه های خود را. ما شده اند در یک ازدواج نامناسب با طبیعت برای بیش از حد طولانی است و ما به آنهایی که هنوز انجام سوء استفاده, اما به جای طلاق ما نیاز به یک رابطه جدید است که با رعایت احترام و غیر توهین آمیز و متقابلا تغذیه. ما نیاز به در عشق سقوط با طبیعت دوباره تقویت تحسین و احترام ما تا به حال زمانی که رابطه ما آغاز شده و بسیاری از هزاران سال پیش. ما نیاز به ایجاد که عشق پایه و اساس همه چیز را ما انجام می دهیم.

رویکرد ما به عنوان COVID-19 اضطراری را سخت ترین روز است آشکار در مقابل دقیق از آدام اسمیت ظاهرا بزرگ اقتصادی بینش. آن آشکار است که اکثر مردم حریص و خود محور اما با محبت و مهربان است. قلب ما تورم در فکر تمام کارکنان بهداشتی درمانی که در حال متلاشیکننده خود جرات و خطر جان خود را برای نجات ما ، به همین ترتیب قلب ما خشم هنگامی که ما یاد بگیرند که در مورد یک خودخواه و خود شیفته, حرکت تند و سریع است که با استفاده از بحران به سود و به دست آوردن.

در این ساده ترین بینش نهفته است این بنیاد برای کل یک رویکرد جدید به اقتصاد و راه ما عمل اقتصاد ما. این مبانی فکری برای نئوکلاسیک اقتصاد توسعه یافته بودند در اواخر قرن 19th قرن توسط اقتصاددانان که می خواستند این تصور و منزلت واقعی بودن دانشمندان است. اقتصاد است که به مطالعه رفتار انسان در عرصه اقتصادی اما به منظور تبدیل شدن به یک دانشمند اقتصاددانان مجبور به اختراع یک واحد از هستی که همیشه عمل کرده و در همان راه مانند یک اتم را قادر می سازد آنها را به رتبه قابل توجه معادلات ریاضی است. آنها را با در نظر گرفتن آدام اسمیت بینش و با فرض این که هر انسانی تا به حال تنها یکی از نگرانی در زندگی – به حداکثر رساندن خود و یا منافع خود. Homo economicusآنها او را به نام و در این ناقص پایه و اساس آنها ساخته شده است تمام عمارت از اقتصاد مدرن. آن است که هر دو غیر حس و غیر علمی اما به دلیل آن به این نتیجه رسیدند که دولت باید حداقل رساندن مداخلات خود را در بازار و اجازه شرکت شکوفا با حداقل مقررات آن را تبدیل به مورد علاقه های فکری استتار برای حریص کسب و کار و شرکت های بزرگ در سراسر جهان و دولت ها بودند که مدیون به آنها.

من زمین برای هفتمین دلیل که چرا ما باید ازدواج آغاز شده است را در طول بهترین مرد سخنرانی افسوس که بدون طنز, اما آن است که واقعا بنیادی. جدید ما تمدن زیست محیطی باید بر اساس اقتصاد مهربانی – و در شرایط عملی این باعث می شود آن را به یک تعاونی اقتصاد به جای سرمایه داری یک.

در یک تعاونی اقتصاد هر کسب و کار بانکی و رابطه تجاری گسترش آنتن در نظر گرفتن طبیعت و کارگران جوامع مشتریان و سرمایه گذاران و تامین کنندگان است که جدایی ناپذیر به آن عمل. هر کسب و کار می شود مشابه در ساختار و حقوقی تعهد به نفع شرکت و بسیاری از تبدیل شدن به تعاونی. هر بانک می شود و بیشتر شبیه به Triodos Bank یا Vancity پس انداز. هر عمل از پول-ایجاد یک بانک یا بانک مرکزی می شود استوار بر بازسازی طبیعت و جوامع به جای بهره برداری از آنها.

هر جامعه می شود یک فرصت برای بیان کشف عشق به طبیعت – برای کاشت درختان در حال رشد مواد غذایی بازگرداندن creeks و تالاب احداث پیاده روی و دوچرخه سواری مسیرهای پیاده روی pedestrianizing جاده های شلوغ برای ساختمان محیط زیست-دوستانه خانه ها و کارخانه ها.

یکی از بینش های جدید است که امیدوارم به طور گسترده ای درک است که در این تمدن زیست محیطی, قدیمی بخش های سیاسی بین چپ و راست کاملا بی ربط است. هر جامعه نیاز به آن ماتریس تنش اما ماتریکس که مهم است که ریشه در واقعی ما وجود به عنوان انسان این است که تنش بین راست و چپ اما بین غالب و همکاری بین خودخواه پرشهای و کسانی که می خواهند به زندگی می کنند همکاری کنید.

برای بیش از دویست سال از انقلاب فرانسه ما را شکل داده اند ما سیاست و اقتصاد در این نادرست تقسیم بین چپ و راست و چپ برای کسانی که می خواهند بیشتر مالکیت و حکومت و مناسب برای کسانی که می خواهند بیشتر کارآفرینی درخشندگی و آزادی – به عنوان اگر ما نمی نیاز به هر دو.

هنگامی که شما در ابتدا جناح چپ ایده شما را پیدا خواهد کرد که آن را تاریخی و ریشه دروغ در یک غلط 19th قرن مارکسیستی از جهان که در آن کارگران هستند خوب بورژوایی بازرگانان بد هستند و قوانین از تاریخ خواهد شد و ظاهرا کارگران انقلاب اجتناب ناپذیر است.

هنگامی که شما در ابتدا جناح راست ایده شما را پیدا خواهد کرد که آن را تاریخی و ریشه دروغ در غلط 19th قرن اقتصاددانان نئوکلاسیک’ از جهان که در آن هر انسان یک پول-به دنبال ربات و قوانین اقتصاد عامل در بازار آزاد و بدون مداخله دولت را ظاهرا ایجاد رفاه برای همه اجتناب ناپذیر است.

هر دو ایده های فکری و علمی مزخرف و در عین حال در متقابل نفرت و ترس و درگیری آنها با تولید بیش از دو قرن گذشته آنها رسید بیشتر خون و غم و اندوه و وحشت از هر گونه ایده در کل تاریخ تمدن ما.

اقتصاد مهربانی عهده ما واقعیت واقعی به عنوان انسان این است که گاهی اوقات ما خودخواه گاهی اوقات ما تعاونی و مهربان است. اگر ما می خواهیم برای ساخت یک جهان مبتنی بر خودخواهی ما فقط نیاز به انتخاب خودخواه و خود شیفته پرشهای به موقعیت سیاسی و اقتصادی رهبری است.

اگر ما می خواهیم برای ساخت یک جهان را بر اساس محبت در مقابل ما نیاز به همکاری با یکدیگر همکاری برای تصمیم گیری آنچه در این جهان خواهد بود با استفاده از سالم فراگیر دموکراسی و بحث است.

من نتیجه گیری بحث

برخی از مردم می گویند که در حال حاضر زمان برای صحبت کردن در مورد آب و هوا اورژانس زیرا مردم احساس اضطراب و ترس و ضعف و که من و شما باید دست برداشتن از آشنایی تا COVID-19 بحران است. من گمان می کنم که کسانی که گفتن این هرگز در زمان آب و هوا و تنوع زیستی در شرایط اضطراری به طور جدی در وهله اول, و آنها درک نمی کنند که فقط به عنوان علل مشکلات ما هستند مرتبط, راه حل های ما نیز باید در ارتباط است. بنابراین اجازه دهید ساخت یک دنیای بهتر با هم. بیایید ازدواج. می تواند ما را در این بحث در زوم فردا صبح ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>