در حالی که covid مستندات نگه داشتن دیگران در این اهالی لندن در حال حرکت از طریق درختان

لندن — آنها خود را درخت جراحان. اما حرکت از یک شعبه به شعبه و گرفتن نوبت برش از طریق مسیرهای پیاده روی از چوب مرده در گردن-craning ارتفاعات آدم Rendell و سام دیویس بیشتر شبیه شهری avengers که نمیفهمد چگونه برای پیروز شدن بر coronavirus مستند و هنوز هم دریافت چک.

“این اجتماعی فاصله در بهترین” دیویس می گوید پس از یک ساعت در میان treetops از St. Pancras باغ و فضای کاری خود را برای لحظه ای در یکی از لندن سبزترین بخش نیویورک.

زمانی که بریتانیا مارس 23 مستند شروع Davis 29 ساله سابق متصدی بار دیدم دوستان مشغول به کار در رستوران ها و در صنعت فیلم به طور ناگهانی قرار کردند. Rendell 27 ساله که رفتی از این کار سه سال پیش گفت: همکاران در دفتر سابق را تحمل کاهش دستمزد و گفته شد به کار از خانه.

این جفت ارز که خود را خوش شانس برای تمرین یک تجارت است که به ماهیت خود نگه می دارد و آنها را ایمن از جمعیت و سرایت.

بریتانیا در این هفته شروع به شل آن coronavirus محدودیت. اما در سراسر فضاهای سبز لندن و کسانی که تمایل آنها در نظر گرفته شده است ضروری است. گسترده رویال پارک — Hyde, Regent, St. James — و محله باغ مانند که از St. Pancras کلیسای قدیمی در کنار غرش بین المللی راه آهن حیاط ارائه شده پناه به ساکنان شهر با زمان بیشتر از حد معمول و شاید بیشتر نیاز به آرامش و لذت بخش ،

دو درخت-پرچین مستقر شده اند توسط شهر حومه درخت جراحان و قرارداد توسط قصبه کامدن (آرکانزاس). ماموریت خود را در این ترد روز آفتابی: به باد افشان یک gnarly لکه لکه هواپیما درخت با برگ و اندام های بیش از حد در نزدیکی پنجره ها از یک شفاخانه در پارک دور لبه.

سمت چپ: Rendell چک طناب او قبل از صعود. راست: Rendell ساعت شریک زندگی خود را, سام دیویس صعود. (Tori Ferenc برای واشنگتن پست)

پوشیدن شلوار و سنگین با کولار به defang هر حرکت اشتباه با اره های زنجیره ای, Davis, تسمه بر روی یک کمربند چرم لادن با طناب و فنر فلزی قید جلوتر کلاه ایمنی نصب شده با earmuffs و آماده به shinny تا یک خط به یک شاخه بالا در آسمان است.

و سپس کسی که شروع به جیغ زدن. و فریاد دوباره.

Rendell, ایستاده گارد در نزدیکی درخت رو از ریشه نگاه بیش از. این arborists قطعا دلیل انفجار که به نظر می رسد از داخل بیمارستان اما دو ماه از مستند را ترک کرده اند مردم در لبه.

Rendell می گوید: بسیاری از کسانی که cooped در خانه باید خندید یا دست تکان داد وقتی که با دیدن دو نفر از آنها bobbing در مورد شاخه های خود را در نزدیکی خانه. هنوز چند هفته پیش یک طرف صاحب خانه تبدیل به یک شلنگ باغ بر روی آنها. آنها تا به حال به پلیس تماس بگیرید.

“من فکر می کنم انسان اساسا ابراز تنفر که ما خارج و یا برش درخت و یا شاید قادر به کار” Rendell می گوید. “گاهی اوقات مردم می تواند یک کمی عجیب و غریب است.”

او می خندد خود را در اوایل اشتباه مفروضات در مورد چه جدی درخت کار را شامل: “من انتظار داشتم که در اسکس, حومه شهر, گوش دادن به birdsong پیاده روی در طبیعت است. پس از آن شما به سرعت متوجه: کار ما این است که واقعا جایی که درختان و تعامل مردم. آن سخت است بسیار سخت و طاقت فرسا کار می کنند. من شده است در بالای یک درخت به مدت شش ساعت.”

James Brown چک در کشت در سنت جورج باغ. (Tori Ferenc برای واشنگتن پست)

در نزدیکی سنت جورج باغ آرامگاه نکردم درست پنج دقیقه پیاده روی دور, James Brown شده است رسیدگی به geraniums, اسطو خودوس عادی, خشخاش و peonies برای نزدیک به ده سال است. او هر روز از مستند و متوجه محسوس coronavirus اثر است.

چلسی گل نشان می دهد لندن مجلل باغبانی جشنواره است که تساوی در یک و نیم میلیون نفر از مردم لغو شد در این بهار برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است. اما افرادی که ممکن است هرگز پخش در گران بلیط به نشان می دهد در حال قدم زدن پارک های محلی با قصد. آنها دانلود نرم افزار برای شناسایی بهار شکوفه و چپ در هر chirps از درختان.

“مردم در حال تماس گرفتن با باغ” براون می گوید. “آنها با استفاده از فقط از طریق راه رفتن. در حال حاضر آنها در حال بو کردن گل ها. گرفتن عکس از گل. آن را مانند آنها واقعا از دیدن این مکان برای اولین بار.”

Rendell و دیویس را ندارد اطلاع زیادی از رهگذران — به جز برای هشدار دادن به سقوط شاخه — هر چند آنها آگاه از شکوه تاریخ در St. Pancras.

وجود دارد Soane خانواده آرامگاه اعتبار به عنوان الهام بخش برای یاد لندن باجه تلفن و چشمگیر خاکستر شناخته شده به عنوان هاردی درخت پایه آن swaddled در قبر توسط رمان نویس و شاعر توماس هاردی که نقل مکان کرد و گور به کمک کند تا راه را برای راه آهن. مردان جوان در حال تعجب به یاد بگیرند از یک نیمکت چوبی در مرکز این پارک که در آن بیتلز برای عکس های مطرح در بدنام Mad روز در سال 1968.

درخت جراحان به نوبه خود توجه خود را به یک برگ افرا شکر با یک بیت از پوسیدگی. آنها کمربند را با رنگ قرمز و سفید و نوار احتیاط.

سمت چپ: Davis تعادل در اندام. راست: او یک کوهنورد راک در اوقات فراغت خود. (Tori Ferenc برای واشنگتن پست)

دیویس است که هنوز آغشته به عرق خود را از اوایل صعود. این بار Rendell می رود عمودی گرفتن پرتاب بر روی یک طناب لنگر به یک شاخه در حدود 20 فوت بالا برای دیدن آنچه که مشکل پیش روست.

“من فقط به حال یک ایده مبهم چه کار خواهد بود به جز من می دانستم که من می خواستم به کار در خارج” دیویس به یاد می آورد از خود شروع سه سال پیش. او در حال حاضر قصد دارد یک حرفه ای مادام العمر. “وجود دارد مقدار زیادی برای یادگیری است. شما به عنوان خوانده شده. شما یوتیوب. و شما اطلاعات زیادی در مورد گره. وجود دارد بسیاری از گره است.”

زمانی که دیویس جاسوسان یک بازوی بلند از چوب مرده به شریک زندگی خود را درست Rendell شیفت موقعیت اصلی خود را خط محکم بسته شده در نزدیکی زاویه 45 درجه و حلقه دیگر طناب را به حرکت به سمت متخلف شعبه دارد.

پاها کاملا کشیده Rendell می کشد دیدم بسته به خود طرف و به زودی گرد و غبار چوب و تراشه شروع به سقوط. قبل از خاکستری اندام ترک به زمین او فریاد هشدار دهنده است. دیویس grunts برگشت با صدای بلند “yuh,” کد برای همه روشن است.

سمت چپ: Rendell مجموعه خطوط برای بالا رفتن از درخت. راست: یک طناب دروغ مارپیچ بر روی زمین است. (Tori Ferenc برای واشنگتن پست)

“او به نظر می رسد راحت به من. همه چیز به نظر می رسد متعادل” دیویس می گوید. “شما باید به تعادل خوب برای انجام این کار است. و حفظ تناسب اندام است.”

دیویس سفت چسبیده سنگ کوهنورد در اوقات فراغت خود. او نفوذی با نمایی که او صعود. Rendell آسانسور وزنه و نقش فوتبال در روز خود را خاموش. در حال حاضر افسار خود طناب او پرش lithely نسبت به دیگر اندام.

دیویس squints در شریک زندگی خود را می سازد و یک مشاهده است که این روزها ممکن است اعمال فراتر از درخت کند: “شما باید برای تبدیل شدن به کاملا ذواليمينين,” او می گوید. “استفاده از همه چیز شما کردم.”

هاردی درخت قبر نشانگر قرار داده شد توسط رمان نویس توماس هاردی. (Tori Ferenc برای واشنگتن پست)

ویرایش عکس توسط چوپان زن کلمن. طراحی توسط J. C. نی. کپی ویرایش توسط لیلیان Barkley.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر